0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
Çocuğum çok öksürüyor dünden beri özele gideceğim ama full dolu. Doktora saat 6 gibi mesaj atacağım durumu yazacağım. Gecenin bu saatinde öksürük yüzünden uyandık. Muayane eder mi acaba. Devlete götürmek istemiyorum 2 gündür devletteyim. Öksürük şurubu kendim aldım bitkisel içerikli 

6 Cevaplar

0 oy
(2,701 puan) tarafından
Öksürük ancak buharla geçiyor eğer imkanın varsa al yoksa götürsen de buharla tedavi edecek 
(2,701 puan) tarafından
Olur neden olmasın
(1,248 puan) tarafından
Serum fizyolojik sanmıyorm i kadar fayda etmez başka bir şey daha veriyorlar adını unuttum ama arkadaşın dediği gibi buhar rahatlatır
(5 puan) tarafından
Şimdi uyudu içme serum fizyolojik koydum yanına koydum cihazı. Ben hastayım benden bulaştı malasef:(
(2,701 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım,
(10,357 puan) tarafından
Her öksürüğe ilaçlı buhar verilmez. Ciğerde sorun varsa eğer ilaçlı verilir. Serum fizyolojik biraz rahatlatır. Gece şiddetleniyor ise geniz akıntısı yoğundur. Onun yumuşaması için theranatur ya da gıntuss öneririm. Eğer ciğerde sorun varsa antibiyotik +buhar gidebilir ona da küçük tüplerde nebuller verir. Talimatına göre hareket edersiniz. Ve evet özelde eğer hastane ise klinik değilse muayene edıyor sıranız gelince ama beklıyorsunuz. Hastaneden giriş yapacaksınız. Klinikte kabul etmeyebilir. Geçmiş olsun.
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah cnm bence götür alırlar yada gitmeden ara istersen ona göre çocukta yorulmamis olur birde cnm ben oğlum öksürünce sırtına göğsüne havluyu ütüyle ısıtıp koyuyorum çok faydasını gördüm dene istersen insAllah iyileşir bir an önce 
(5 puan) tarafından
Şimdi uyudu uyanınca yapayım bende. Ben hastayım ya benden bulaştı. Zaten 3 gün önce de acile gitmiştik ateş olmuştu cuma da çocuk doktoru hiç birşey vermediler. Özele de cuma gününe alacağım en yakın o gün var. Devlete gideceğim bir doktor buldum iyi bebeğim yoğun bakımda yatmıştı o bakmıştı durumunu
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Eder canım niye etmesin geçmiş olsun 
0 oy
(671 puan) tarafından
Özel hastaneler çoğunlukla randevusu muayene ediyor
0 oy
(5,630 puan) tarafından
özel hastane randevu olmadan da alıyor ya yani ben ne zaman gitsem aldılar bütün bölümleri de öyle 
0 oy
(8,918 puan) tarafından
Paran varsa özelde her türlü muayene olursun. Sadece randevulu hastaların bitmesini beklersin. Geçmiş olsun canım. Öksürük lanet bişi. 
(5 puan) tarafından
Şimdi devltten aldım en erken cumaya verdiler ozeldeki doktordan eğer bir kav güne geçmezse öğlen mesaisine yakin gideceğim renavular bitmek üzereyken. Kendime soruyorum çocuk bakmasını bilmiyor musun hasta oluyor vs diye. Eşim de yok çok üzülüyorum aynı şekilde bende çok hastayım bebeğim de benden bulaştı:(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 71 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pembeli (5 puan) tarafından soruldu

379,784 soru

11,368,805 cevap

34,850 kullanıcı

...