+1 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından

Başlığa tam aciklayamadim kizlar bakin resimdekini begendim aslinda onu alicaktim ama sonra resimli olanlardan aliyim dedim ama guvenilir yer bulamadim martin 10 unda kızımın doğum günü abimler geliceklermis aslinda sürpriz yapacaklardi dayanamadilar soylediler ben siz gelince kutlarim deyince 1 yaşını kutlacaktim ama bişey olmustu kutlayamadim bunu kutlayalim dedim resimli bildiğiniz İnstagram da vs sayfa varmi guvenilir

image

3 Cevaplar

0 oy
(5,712 puan) tarafından
trendyol güvenilir tabiki instagram sayfası bilmiyorum ama bu tarz sayfalar da dolandırıcılık fazlaca var 
(1,159 puan) tarafından
Evet kuzu ya ilk defa kutlayacağım zaten birdaha da kutlamam ailem uzakta her zaman gelemiyorlar ben gidemiyorum bunda abimler gelicek kiz kardesimde olacak onlarla kutlariz dedim o yuzden ozeniyorum birdaha yapamam diye
(5,712 puan) tarafından
iyi yapıyor sun ama bence trendyol dan yada yakınında varsa gidip kendin al instagrama çok güven olmaz inşallah çok güzel geçer yeni yaşı sağlıkla mutlulukla huruzla gelsin inşallah
(1,159 puan) tarafından
Evt dogru diyorsun canim bende hani burdaki arkadaslar aldiysa diye sormak istedim. Çok teşekkür ederim Allah razi olsun
(5,712 puan) tarafından
cümlemizden inşallah :-)
-Reklam-
0 oy
(9,015 puan) tarafından
https://instagram.com/1yasdogumgunususleri?igshid=NDk5N2NlZjQ= ben. Bu sayfadan 4 kez sipariş verdim 2 si kendime biri eltime biri de kuzenime 
(1,159 puan) tarafından
Hemen bakiyorum kuzum teşekkür ederim
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Baska bilen varmiii

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 704 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 106 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu

380,742 soru

11,399,616 cevap

34,927 kullanıcı

...