0 oy
701 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından

Bi numara beni zamaninda aramsti turcel diye kaydetmstm sonra whatsaptan baktm biri cikiyo neyse belki bankadandir bdahaki aradgnda acarm demstm ilkinde acamamstm bdaha donmedm 2. Ye aradgnda isim soyledi tanimadgmi soyledim ozur diledi kapattk ben numarayi silmemstm bidaha aradi bende numarami silmesini soyledm o kisiyle bi alakam olmadgni belrttm evli oldgm resmden belli zaten ozurler diledi siliyorum ablacim kusura bakmayn dedi o aramadan sonra ben nosunu direk sildm gecenlerde yne aradi ayni soyisimle brini sordu benim o an o kisi oldgu aklma gelmedi sonra yne kaydedip whatsaptan bakmak istedm kim diye cunku bankalar cok ariyo genelde acmiyorum gecen paylasim yapti belki benim oturdugum sehirdense tanidik biri sacma sapan islerle ugrasio emin olurum esime soyledm yanls demis ozur dlems arayip  ne diyeym dedi ama numaram kaytli cunku durumunu gordm neyse cok uzattm hakknizi helal edin insallah bilen cikar

image

15 Cevaplar

0 oy
(2,104 puan) tarafından

En İyi Cevap
Engelledim gitti ugrasamam sacma sapan kisiyle tanidiksada adam gbi ben buyum deseydi beyinsizz oyyy hadi artilayin beni
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Her yerden engelle cnm bence var böyle telefon sapıklar i
(2,104 puan) tarafından
Bdaha aramasini bekliyorum arasin diye dort gozle bekliyorum dicegim ve yapacagim sey net bdaha beni ararsan numarani jandarmaya beni taciz ediyo diyerekten vericem dicem ve vericemde aramasini bekliyorum 2 hafta oldu aramadi belli bi sure geciyo aruyo demekki
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
118 80 den numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsin kuzum
(2,104 puan) tarafından
Ucretlimi peki bide hic aramadm cok soru soruyolarmi
0 oy
tarafından
Bana her yer Eskişehir
(12,854 puan) tarafından
Hangi semttesin sen
tarafından
Ertuğrulgazi deyim yavru sen nerdesin
(12,854 puan) tarafından
Esentepedeyim bende canım :)
tarafından
Uzakmışız biraz
(12,854 puan) tarafından
Aynen canım :)
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Böyle sapiklar oluyor 
(2,104 puan) tarafından
Bence bu tanidik biri cikicak diye icimden geciyo belki resimdéki yeri cikaran biri olur ya ona gore bende o sehirde tandk varmi diye dusunurum bdaha ararsa numarasini jandarmaya beni taciz ediyo diye vericem bdaha aramasini bekliyorum
(1,541 puan) tarafından
Milet böyle arıyor ben direk engeliyorum
(2,104 puan) tarafından
Beni genelde banka yada hattimin operatoru ariyo acmiyorum genelde zaten bunuda onlardan biri sanip basta acmadm sonra actm ama taniidk biri cikicagni dusundgm icin engellemiyorumm yoksa basta ozur diledgnde sildm kac ay sonra bdaha aradi
(1,541 puan) tarafından
Sen bilirsin
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kocaeli değil gibi . Engelle bacım böyle utanmaz terbiyesiz insan çok var. 
(2,104 puan) tarafından
Tanidik cikicak diye dusunuyorm bidaha aradgnda sikayetci olucagmi soylucem ve olucamda ama neresi oldgnu merak ediyorum
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyom kuzu
(2,104 puan) tarafından
Insallah bi bilen cikar ya
tarafından
İnş cnm sma sanki şehir merkezi değil gbi , genemde otobüsle seyehat ederken böyle yerlerden geçerler ya bna onu anımsattı
(2,104 puan) tarafından
Videoydu bu arabalar geciyodu sabit biyerden cekilms
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Bence hiç merak etme bısey bas engeli gitsin 
(2,104 puan) tarafından
Basiyorum kiz aman kimse kim oyy basim agirdi bulcam diye
(1,154 puan) tarafından
Ayn canım valla amaan işimiz gücümüz yok sapıklarlammı uğraşcaZ jdjsjd
(2,104 puan) tarafından
Aynen valla ugrasamam heryerden engelledim
0 oy
(1,539 puan) tarafından
11880 mi ara numara sorgulat eğer rehberi kapatmadiysa kim olduğu çıkıyor ortaya 
tarafından
Yok cnm ücret yok 2 senedir kullanıyorum
(2,104 puan) tarafından
Korkumdan sildm bidaha yukleyeym ozaman sagol canimmm biri aradgnda sehir gorunuomu altta
tarafından
Seni biri aradığında isim görünür ama net açık olmalı..beni 0850li nolar çok arıyor direkt yazıyor dolandırıcı falan diye açmıyorum engelliyorum..şehir genelde il kodu olarak arayanlarda görünüyor
(2,104 puan) tarafından
Oyy onlar benide ariyo dur bdaha yukliyim  netim hep acik kapatmiyorum sagol canim Allah razi olsun
tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Diyarbakır gibi canım. 
(2,104 puan) tarafından
Anamm biri daha diyarbakir yazms diyarbakirda kmsem yokki aman zaten engelledimm
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Kız bizim Diyarbakır'a benziyor tokilerin orasi
(2,104 puan) tarafından
Diyarbakirda hic tandk falan yokki bdnce bu yanls aradi kiz sesiydi diye tekrar ario engelledm hsryerden aksam
(2,104 puan) tarafından
Kiz ankara ckti
(2,572 puan) tarafından
Kız özelin açık mi bişey sorcam sana
(2,104 puan) tarafından
Acikkk
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Goglede resimli arama yap canim
(2,104 puan) tarafından
Kiz hic aklima gelmddi dur yapim sagolll
(2,562 puan) tarafından
Baktinmi canim :):
(2,104 puan) tarafından
Baktm aliagaoglu evleri ckti sadece  ama uygulamadan baktm arkadas onerms ismi cismi isi nereli oldgu nerde yasadgi hersey ckti tanimiyorum engelledm zaten aksam
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Aynı şehir olsa tanırsın şehrini canım, konyaya benziyor biraz ama iç Anadolu da ki çoğu şehre benziyor 
(2,104 puan) tarafından
Bizim buralara benzetemedm ama bursanin lüx yerleride var belki blmedgm yerlerdr dedm
(3,162 puan) tarafından
Hmm anladım kuzum. Boşver sapıgın biri belliki. Engelle gitsin
(2,104 puan) tarafından
Uygulamadan baktm ankaradayms konuma kadar gosterdi uygulama engelledm aynen sapik demekki
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Durumunu görmen snn onda kayıtlı olduğun anlamına gelmez durumu herkese açıktır görürsün ama aramaları konusunda haklısn bide resmden kmse bilemezki bi mahalle burası
(2,104 puan) tarafından
Kiz kayitli olmayan insani nasil goreym bende numarasi olupta benm karsida numaram olmayan kisinin durumunu gormuyorum
(7,768 puan) tarafından
O ayarlardan yapılıyor canım herkes görebilir veya sadece kişilerimi seçebilir
(2,104 puan) tarafından
Kuz whatsap durumnda herkes yokki
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İyi etmissin kız engellemkle 
(2,104 puan) tarafından
Valla onlami ugrascam engelledm bi arkadas sagolsun ozelden yazdi noyu istedi bakti ozgur adinda biriyms hic tanimiyorum bende engelledim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 267 göst.
10 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 151 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
0 oy
12 cevap 616 göst.

378,935 soru

11,342,584 cevap

34,809 kullanıcı

...