0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 1 yaşında ve sürekli bana yapışık oyuncak tavsiyeniz varmı onu en azından biraz oyalicak bı oyuncak arıyorum ama bilemedim ayağına basınca şarkı çalan  ayı falan var ama ilgisini cekmiyo erkek

5 Cevaplar

0 oy
(1,148 puan) tarafından
Bence götür ne alınmasını isterse bı el atar bişey yapar onu alırsın hem orda görünce ilgisini çekmiş olur 
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Benimki 13 Aylık araba seviyor bip bip diyor yürütüyor top seviyor gol gol peşinde ..sesli şeyleri de seviyor düğmesine basıyor birtane sayfalı bir oyuncak var.bir de şu kupleri ben diziyorum o yikiyor
(13,834 puan) tarafından
Evet evet dönemsel bir şey onlar fix oluyor yani ☺️şimdi hareketli donemdeler zaten uzun süre oturup bir şeyle oynamiyorlar yürümek koşmak daha güzel emeklemek karistirmak vesaire.buyugum üç buçuk yaşında olacak o mesela oturur oynar arabalarını çok sever
(41 puan) tarafından
Evet büyük olsa alçak çok oyuncak varda böyle olunca bilemiyo insan neyle oynar diye:)) Allah bagislasin
(13,834 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini İnanki araba dışında benimkide oynamıyor bir onlarla oturup güzel oynar ilgi alanı değişiyor işte bir de kitap bakardık çok onunla bu oğlan sklgan
(41 puan) tarafından
:)) benimki gibi
(13,834 puan) tarafından
Evet işine geleni dinler işine gelmeyeni dinlemez bir burnunu soruyoruz ikinciye gözünü göstermez çok sklyo hemen kaciyo
0 oy
tarafından
İsterseniz internetten bakın ay ay evde yapabileceğiniz etkinlikler mevcut bana göre oyuncaklardan daha etkili hemde evde çöpe atabilecek şeyleri değerlendirmiş olursunuz 
0 oy
(712 puan) tarafından

Böyle aktivite masası oluyor oğlum 7-8 aylıkken aldım 19 aylık hala ilgisini çekiyor içinde şekilleri var saat var ayna var çıngırak fln hepsi bi arada :D

0 oy
tarafından
Durumun varsa eve kaydırak al benim kızım çok seviyor onu
(41 puan) tarafından
Aslında aklıma geldi ama bilemedim kucukmu daha onun için diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Minnak35 (4,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
12 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Belsev (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 68 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu

381,165 soru

11,410,800 cevap

34,951 kullanıcı

...