0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
Selam kızlar normal doğum dikişinde yanma hissi ve  batma hissi  var. nasıl geçer neler kullandınız. bugün 18 gün oldu dikiş ipleri de düşmedi dha :( 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Batikon kullan canım benim öyle iyileşmişti çok şükür 
(192 puan) tarafından
Herkes batikon önermiş yarın alıp kullncm cok sağolun kızlar
-Reklam-
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Benim ilk doğumda 32. günde düşmüştü hafif ağrı ve yanma da normal canım ama şiddetli ise enfeksiyon ihtimali artıyor 
(192 puan) tarafından
Özellikle wc sonrası oluyo enfeksiyon olck diye korkuyorum batikon alıp kullncm herkes onu önermiş. Aynen canm insallah yakın zamanda düşer ipler de
0 oy
tarafından
Benim 1 hafta da düzelmişti. Doktor gazlı bezle batikon sür demişti öyle yapmıştım. Çabuk iyileşti. Ne yanma ne batma vardı.
(192 puan) tarafından
Bana hastanede hiç bişey demediler kendi kendine gecer dedi ondan kullanmadım yarın ilk işim onları almak sağolun kızlar
0 oy
(484 puan) tarafından
Her tuvalet sonrası ılık su ile yika ve kurutma makinasıyla ılık ayarda kurut inan bana dikişin olduğunu unutuyorsun hep öyle yaptım 22. Günde düştü sabret az kalmış canım düşecek 

Birde ip sallanirsa sakın çekeyim deme kendisinin düşmesini bekle aşırı derecede açıyor müdahale edersen 
(192 puan) tarafından
Tamam canm cok sagol hemen yaoacgım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 191 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
1 cevap 85 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 32 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (11 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...