0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (413 puan) tarafından
Kızlar 8 senedir evliyim 3sim hep ayrı yatıyor soruyorum hep Bi bahane yatağa geliyo yer dar diyo ayrı odaya gidiyor ge en yine ayrı yatmaya gitti bende bidahq gelme dedim 1 hafta geçti yastığını alıp geldi bende niye geldin dedim oda istediğim zaman gelir giderim dedi şimdi Got ozqmqn dedim o da gitti ne yapıyorsam başaramıyorum gelmesini

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım içine şüphe sokmayayim ama acaba telle zaman geçirmek için mi bahane ediyor telefonuna dikkat ettin mi kontrol et ansizin tele mi bakıyor 
(413 puan) tarafından
Telle zaten zaman geçiriyor da anlamadm Bende hep tartışıyoruz zaten bu konuda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasil yani 8 yıldır ayrımı yatıyorsunuz yoksa sonradan mı ayrı yatmaya basladiniz
(413 puan) tarafından
Valla baştan öyle hep ayrı yatıyor burun sıkıntısı var hep bahane ediyor 1 gece yatıp Bi bakıyorum sabah yok yine gitmis
tarafından
Keşke hiç başta izin vermeseydin ayrı yatmak eşler arasına soğukluk katıyor ben doğum yaptım diye eşim 2 buçuk ay ayrı yattı ondan sonra soğukluk girdi aramıza normalde bana sarılmadan asla uyumayan adam şimdi hiç sarilmiyor
(413 puan) tarafından
Aynen bizim aramızda soğukluk var yani cinsellikte olmuyor eskisi gibi deprem bölgesinde yaşıyoruz şuan bile ayrı yatıyoruz kususuz cikip gidesim var artık kendimi çok değersiz hissediyorum hep bana karşı Bi bahanesi var kaba anlayışsız biri
tarafından
ALLAH yardımcınız olsun
(413 puan) tarafından
Amin canm ne yapayım siz ne dusunuyosunuz
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Yazıklar olsun yaptığı hem günah hem de sana haksızlık evlilik böyle mi birşey izinsiz sırt fönmrk bile doğru değil
(413 puan) tarafından
Aynn canm ne yapicam bilemiyorum tartışıyor olmuyor konuşmuyorum olmuyor surqt asıyorum olmuyor ne yapicam bilemiyorum
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Bence kocan bi b.klar yiyor. Yani çift kişilik yatak niye dar olsun? 
(413 puan) tarafından
Aynn bende öyle düşünüyorum yemin billahi ediyi bisey yok diye aldatma falan ama bence tlf danvidyo falan izliyo kendini tatmin etmek için nasıl edicm
(76 puan) tarafından
Sizin ilişkiniz yok mu
(413 puan) tarafından
Var ama bekarliktan kalma bisey daha öncede evlilik yapmışti
(76 puan) tarafından
Pislikler ya ne diyebilirim ki 150 Gr et beyinleri
0 oy
(48,505 puan) tarafından
sende git onun yanina odaya rahat edemez.gelir
(413 puan) tarafından
Gidiyorm valla birkacgun kalıp yine başka odaya gidiyor hep bi bahane
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben bı ***.lar yiyor diyenlere katilmiyorum.bosuna kafanı bulandirma.he başka şeyler varsa aranız kötüyse vs bunla birlikte sıkıntı tabii.

Ama en baştan beri öyle olması tuhaf.

Bazı insanlar uykuya rahata düşkün oluyor.

Benim eşim doğumdan sonra yardım etmedi tuvalete vs kalkmama.mecbur annemle odada yattım.

Ki hep sarılıp uyumayı çok severdi.

Ondan sonra ben bir alıştım ayrı yatmaya.

Baktım gerçekten yatak dar geliyor onunla.

Aldatıyor muydum yok.aramiz da iyiydi.

Ama rahat yatmaya alistim.

Arada horluyordu ya da uyurken tepik falan atıyordu :) ondan sonra artık çocuk gibi onu uyutup kendim kızımın yanina kaciyordum
(413 puan) tarafından
Yok başka sıkıntı en baştan öyle inanmıyorum ona gecen kötü tartıştık bana seni dışarı atarım dedi kendin gitmezsen eğer hep tavırlı kabadir eşim daha öncede evlenmiş boşanmış öyle yani
0 oy
(76 puan) tarafından
Bacim ben köy lojmaninda oturacağım için yatak odası almadım bekar odami getrdim çift kişiliğin en küçüğü kış gelince soba odasına geçtik koltuklarda yatıyoruz yine de eşim ben uyuyana kadar yanımda yatıyor. Sen bı koçanı kontrol et inşallah bı haltlar karistirmiyordur 
(413 puan) tarafından
Bi ara kontrol ettim tlf dan Bi kadinla konuşmuştu kısa Bi konuşmaydı bide p... videolar vardı tlf da kötü tartismistik o gece ondan sonra bisey görmedim yemin ediyo tlf da şifreli  nasıl edeyim
(76 puan) tarafından
Bende bı defa p... Yakaladım. Öyle sözler ettim ki yerin dibine soktum. Her fırsatta da lafımı carpiyorum.
0 oy
(8,553 puan) tarafından
İşine geliyor eşinin belliki.   Sogukluk girer bu şekilde araya
(413 puan) tarafından
Ya zorla demeyelim de bab yaşım küçük diye vermiyodu Bende burada vermez dedim  tmm dedim vermeyeceğini bildiğim için ama oldu
(3,055 puan) tarafından
Ah be gülüm içine sinmeyen bi adama nasıl evet dersinki gömlek almiyorsun sonuçta :(
(413 puan) tarafından
Ben 1 hafta nişanlı kaldım eğer biraz daha uzun kalsaydı atacaktım cuku istemiyodm
(3,055 puan) tarafından
1 hafta mı çok çok az.. nasip boyleymiş demek canım
(413 puan) tarafından
Malesef
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Bı erkeğin yatagindan eşinden sürekli ayrı yatması bana garip geldi bu erkek birşeyler yapıyor da olabilir. Yani rahatını bozmak istemiyor evlenmeseymiş hep tek başına yaşasaydi madem 
(413 puan) tarafından
Keşke evlenmeseydm..
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim  ki  ... ya seni sevmiyor akli başkasında yada biriyle konuşuyor sürekli ondan böyle yapıyor başka açıklaması olamaz .... bi depremden ders almalı bazı insanlar 
(413 puan) tarafından
Gram ders almadı  valla gecen pazar tartıştık deprem oluyor ben unutmaya çalışıyorum hani olum var yani ama onda hiç bisey yok video falan izledigine eminim
(2,297 puan) tarafından
Üzüldüm senin icin Allah yardımcın olsun
(413 puan) tarafından
Amin 5 gündür sağ gözüm stresten küçülmüş ixim agriyo artik
(2,297 puan) tarafından
Kıyamam ya:(
0 oy
tarafından
Bu supheyle yasanmaz ki bence kamera vs koy veya uyumus numarasi yap izle dinle onu kendi haline birak iyice sonra dedgmi yap.istedgm zamab gelirim demis ne zamnlar istyor yanina gelmeyi acaba 
(413 puan) tarafından
Nasil koyayım kamera ayrı yatıyor kapıyı yerine koyuyo işi düşünce geliyo iste
tarafından
İzledigi biseyler olsa senin yanina gelmez bence orda kafa dinliyo demekki ama cok yanlis evlilikten ne anladik
(413 puan) tarafından
Yani zaman nasıl geçiyor anlamıyorum  bile
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Yani bacım bi sıkıntı var bu işte belli ki.. 
(5,813 puan) tarafından
Aynen işte o yüzden evli gibi değilsiniz diyorum... Çok büyük bi sorun var yani
(413 puan) tarafından
Ne yapmalıyım sizce bosanmalimiyim
(5,813 puan) tarafından
Niye evli olduğunu o adamı sevip sevmediğini boşanırsanız daha mı mutlu olacağınızı hepsini düşün. Evlilik yatak odasıdır. Orda huzurla birlikte uyumak birlikte uyanmak.. Sadece işi düştüğünde gelinen bir yer değil. Bence bi evlilikten yatak odası çıkıyorsa geriye sadece ev arkadaşlığı kalıyor.
(413 puan) tarafından
Aynen şuan konuşmayan ev arkadaşı gibiyiz
Konusacm artık yanımda yatacaksın yada bosanalim soğukluk var anlaşmazlık var yani...
(5,813 puan) tarafından
Olur çünkü bi paylaşımınız yok

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 595 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...