0 oy
325 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar doğumdan sonra 2 ayda 20 kilo verdim o kadar yememe rağmen. Tekrar kilo almak istiyorum onerebilceginiz bişeyler var mı yuuzum gözüm çok çöktü zayıfım diye

17 Cevaplar

+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Canım mutlaka diyetisyenden yardım al bilip bilmeden ilaç yada başkasının önerileri sana uygun gelmeyebilir vücudunu mahvedersin
-Reklam-
0 oy
(6,254 puan) tarafından
Bende almak istiyorum durayım şurda yiyorum da ama alamıyorum 
(1,356 puan) tarafından
Soğuk sıkım çörek otu yağı aç karnina bir çay kaşığı içildiği zaman zayiflamaya yardımcı oluyor tok karnına içildiği zaman da kilo aldırıyormus canım
(6,254 puan) tarafından
Aktarlarda mı satılıyor bu yağ abla
(9 puan) tarafından
Çörek otuna alerjim var
(1,356 puan) tarafından
Evet canım aktarda satılıyor
0 oy
tarafından
Sipraktin şurup kullandınız mı 
(9 puan) tarafından
Reçetesiz mi satılıyor deniyim ben bi
(163 puan) tarafından
Evet aldırıyor ama çok uyutuyor
tarafından
Evet reçetesiz aslında bir alerji şurubu ben alerjim için kullandım ama baya iştah açıp kilo aldırıyor
tarafından
İsterseniz aile hekimine danışarak kullanın belki o yazar
(1,668 puan) tarafından
Çocuğun varsa kullanma sakın bu şurubu çünkü aşırı uyku yapıyor.
0 oy
(4,250 puan) tarafından

Massallh ben vereyim sana 3 kilo fazlam var. Bi 5 daha da verebilirim toplam 8 vereyim:)

(9 puan) tarafından
Ahahaha olabilir
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kafam rahat olursa herşeyi takmasam kafaya alcam malesef bende alamıyorum 53 de durdum öyle bemde almak istiyorm 
(9 puan) tarafından
Bende 50 de durdum doğuma 70 le girmiştim doğumdan önceki kilomun da altına düştüm zar zor 52 olmuştum
(2,297 puan) tarafından
Ilaç kullandım bi ara 70 oldum 2 ayda
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Ben diyetisyenin yardımıyla iki ayda 12 kilo falan almıştım canım. 
0 oy
(645 puan) tarafından
Saat 7den sonra yemek ye bide yulaf ezmesi ve muz kilo aldırıyor bebe buskivisi al ye
0 oy
(663 puan) tarafından
Ben de istiyorum, 55 kilo ile hamile kalmıştım şu an 46 kiloya düştüm hiç mutlu değilim.
0 oy
tarafından
Caiim bnde biara kilo çok almak istiyodum kan verdim kan değerlerime bakılarak vitamin ilaci aldım sonra her gece uyumadan bir su bardağı süt bı kaşık tahin sonra kuru ne buluyodumsa badem ceviz felan birde reçel balda olur bir sürü karışımlar var aslında bunu devamlı yaptım içtim bı kaç kilo aldırdı :)
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Bende öyle sen kaç kilosun :) 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bende hamileyim kilo almak istiyorum ahan surda bekıiyim yardim eden olur.muz filan duydum yedim fayda etmedi
0 oy
(2 puan) tarafından
Ben de aynı sorunu yaşıyorum Diyetisyene gittim bana ilaç ile kilo alamayacağımı söyledi. Liste hazırladı ve Gece yatmadan bir bardak süte 12 Cicibebe biraz pekmez katarak  içmemi söyledi içerisine ceviz de katabilirsiniz.

işe yaradı ben de;)
(9 puan) tarafından
Süt soguk.mu sıcak mi olcak
(2 puan) tarafından
Cok az ılık olsa yeterli
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Benim fazlalıklari veriyim sana başlığı görünce şaka bı yana eğer aşırı derecede zayifsan bundan rahatsizsan diyetisyene gidebilirsin ama onun yanı sıra internetden kilo yapan sebzeler vs bakabilirsin
0 oy
(9,651 puan) tarafından

20 kilo fazlası olan ben :'(

0 oy
(13 puan) tarafından
Raxepin kullan yüzde yüz kılo alır dktor tavsiyesiyle kullandım 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Diyetisyene git ben o şekilde almıştım
0 oy
tarafından
Canm ben de doğumdan sonra 2 haftada 15 kilo verdim . Sütyen kestim 10 kilo aldım :) emzirince güzel verenlerdeniz :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 185 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra_ikraa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 235 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulllll816 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
18 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 155 göst.

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...