0 oy
769 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Herkese hayırlı günler her insanin kendine göre sıkıntıları vardır elbet imtihanı zor anları haksızlık yapılması hak etmedigimiz seylerin yaşatılması kaynanam kayinbabam tarafından cok şey gördüm görüyorumda size sorum şu sizede yapilan seylerin acısının goruncenizden yada kaynananizdan kayinbabanizdan çıktığını gordunuzmu o kadar haksızlık yapiliyoki beddua etmeden yapamıyorum varmı böyle şahit olduğunuz şeyler şimdiden teşekkürler 

22 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben çıktığını gördüm boşuna demiyorlar

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste 
(4,086 puan) tarafından
Kaynan gorumce degilde kuzenimden gordum. Kuzenim hamile kalmaya calisio 3. Ye hamile kalamadi bikac ay denedi tutmuo. sanki hic ccgu yokmus gbi karalar baglio aglio hamile kalamiorum diye. yana yakila kafayi yicek adete bir hafta var hergun ikiser ucer test yapio falan bende kazayla 2. Ye hamile kaldim bana sey dedi benki dis geneliktir belki kimyasaldir belki bos gebeliktir hcg nasil artimi falan  irdelio ben pozitifi gordum tamam yapacak bisey yok bekledim 7. Haftayi hebegi kalp atisi olusmasi icin. 20 gun biyu bana surekli bis gebeligi kimyasal gebeligi yakistirdi. Ben doktora gttin sirun yok bebis kalp atisi olusmus .iki gun sonra o hamile kaldi pozitif gordu tette agrisi sisizi kanamasi oldu dr gitti   Kese var bebek yok 9. . Hafta kurtazj oldu iki ay sonra bida hamile kaldi kimyasal ondan bir ay sonra gene hamile kaldi dis gebelik  ..
Bana yakistirdigi bana kondurdugu herseyi kendisi yasadi. Suan ben dogurdum 10 aylik ettim oglumu o yeni hamile 21 haftalik hamile suan
(27 puan) tarafından
Aaaa inanmıyorum yaa ne kadar kalbi fesatmis yinede Rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin
(4,086 puan) tarafından
Aynn oyle guya kardes gibiydik  birbirnizin en yakiniydik bekarken. Evlendik. Cocuk yaptik birincileri o da kilo aldi cok bende  . Yengemiz  herbalife beslenme klubune gdiodu bayada zayifladi deidm bende gdicem gttim ilk 9 gunde. 5 kilo verdim . Kizimi emziriyorum sabah esime birakip gdiodum.  Kizim nezaman emmeye kalkarsa ozaman gdiodum o kuzenimde calisiodu hergun. Daha ben uyanmadan soruo sabahin 6 sinda bugun kac gram eksilmis falan diye:)gunluk tartiliyoduk gittigimiz yerde  neyse altin bozdurdu 9 .gun o da kayit olmus ben zayifladi gorunce. Kimin referansiyla gidersen bir aylik o kisiye ucretsiz urun veriliodu ben yengemin referansiyla gttim yengeme ucretsiz bir aylik urun verildi kuzenime sormus kimin referansiyla geldin kaydedeyim. Demiski ne faydasi var  kadinda demis 1 ay ucretsiz urun hakki kazanacak referans veren kisi. Kuzenimde sey demis yengeme verilsin ucretsiz urunler . Yenge de. Zaten 6 ay gtti son on gunu kalmisti daha devam etmiycek daha urun almayacak o gittigimiz yerden ben yeni basladim ben gdicem 5 ay 6 ay boyunca . Orda yaptigi hainlikle aydinlandim anladim ben nekadar fesat oldugunu sonucta ben zayifladim uc ayda o 2 ay gitti. Hic zayiflayamadi . Birakti. Daha banada hep sey dedi amaaan can bigazdan gelir ben yiyorum hic uymuyorum diyete:)kendi zayiflayamadi beni de  pskljik etkilemeye calisti hep bende uymiyim bende yiyim diye
-Reklam-
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok gördüm ama asla anlamıyorlar biz şurada hata yaptık da bu da böyle oldu diye. 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Eşim askerdeyken kötü davrandılar annem babam vardı onların yanında olduğun için duymazlıktan geldim eşim geldi herşey yoluna girdi ezdirmez beni 
(27 puan) tarafından
Ne guzel ben hic gormedim oyle bsy
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Var. Ama beddua etme yine de. En adil olan Allah'tır. Rabbim görüyor,biliyor kim haklı kim haksız.  Yarına bırakır da yanına bırakmaz merak etme.
0 oy
(119,152 puan) tarafından
eden bulur demisler buluyoda
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Benimde çıktı beddua etmediğim halde Rabbim cezalarını verdi benim yengem ve görümcem ikiside yaşadı 
0 oy
(645 puan) tarafından
Çıktığını bende gördüm canim üzen üzülüyor 
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Şöyle bişey oldu ben evlenirken hiç biseye karismadim kayinbabamda Allah var herşeyi en ince ayrintisina kadar yaptı ama şöyle de bişey var mesela ben şu kadar bilezik istiyorum şu kadar Gr olcak diye bişey demedim bende ailemde ama kendim seçmek isterdim kendileri gitmişler almışlar kafalarına göre hiç begenmiyorum ama tamam olsun sorun değil dedim ben sonra evin tadilatindi bişey seçiyorum fayans parke kapı falan kayinbabam Merve su nasıl diyo tamam baba o olsun dedim her konuda böyle oldu mobilyalarim kıyafetlerim takilar8m herşeyim aslında kendi zevkin değil eşimin ailesinin seçimi alyansim bile ben başka bişey seçtim kaynanam yaşlı işi dedi onun istediğini seçtim benim amacım önemli olan huzur diyodum ağzımızın tadı bozulmasın ama evlendikten sonra da herşeye müdahale etmeye başladılar hamile kaldım çocuğa kıyafet alıyorum mobilya alıyoruz begenmiyolar evime geliyolar esyaarin yerini değiştiriyolar bi çok şey ya anlatmayın şimdi beni bunalttilar boğdular en son doğumda aileme kadar laf ettiler begenmediler sonra kaynım nişanlandı öyle bi kız çıktı ki karşılarına yeni yapılmış evi beğenmedi gitti kayinbabam 1 tirilyona ev aldı onlara yeni kız huzursuzluk cikariyo diye biz bilezikleri gemini fazla istedi kendisi beğendiğini aldırdı ne istiyosa dört dörtlük yaptırdı ailesi kaynimi perişan ettiler adam resmen ellerinde kukla gibi oldu en son nişanı attılar düğüne 1 ay kala kayinbabam perdeden halıya herşeyi almıştı hepsi çop oldu düğün salonu olsun gelinlikçi olsun paralarını aldılar kız tarafı takıları vermedi bi dünya borca girdiler ben beddua etmedim ama onlar beni nasıl kendi istedikleri gibi yoksaydilar kendi bildiklerini yaptılar kızda onları yok saydı kendi dediğini yaptırdı evlenmediler ama bi dunya borca soktular değerimi bildiler mi hala aynilar 
(6,850 puan) tarafından
Broomhilda kime dedin kız
(27 puan) tarafından
Canım evin Barkın ayriymis eşinde kafana uygunsa karıştırma hic biseyine bu hayatta kimseye yaranamazsinn
tarafından
Denizimsiye dedim. Eltin seninle iyi olabilirdi belki evlenseydi ama kesinlikle en kıymetli gelin o olurdu. Sana yaptıklarının binde birini ona yapmazlardı. Az isteyenden küçücük şeyler bile esirgenir çok isteyenin önüne dünyalar serilir. Çok geç öğrendim ben bunu.
(6,850 puan) tarafından
Eşim öyle değildi işte tobe haşa ailesini hatta babasını Allah gibi goruyodu hıc hata yapmaz ne yaparsa doğru herşeyin en iyisini onlar bilir kafasindaydi çocuk doğdu 4 aylıktı bi olay oldu ondan sonra eşime patladım bıktım anandan babandan biziz senin ailen aklını başına topla yoksa defol git evden diye daha da akillanmamisti yeni yeni akillaniyo eşim asla ailesine en ufak bişey soylettirmiyodu ne yaparlarsa doğruydu daha geçen gün sürekli sizinkilere gidip kaliyosun bi kaç gün de bizimkilerde kalalım dedi her hafta esiminkilere gidiyoruz bizimkilere ayda 2 falan gidiyoruz anca o yüzden senede bi kaç sefer kalıyorum eşim tam benim tarafıma gecti sen haklısın demeye başladı ailesini uyarmaya başladı diye mecbur kabul ettim 4 gün kalcaktik 2inci gün akşam kayinbabam beni azarladı 3uncu günün sabahı eve döndüm eşim evde yokken yapiyo bi de hep eşim haklısın istiyosan gidelim dedi öyle derse ne durcan geldim evime
(6,850 puan) tarafından
Broomhilda evet haklısın valla bende benim için maddiyat değil maneviyat önemli huzur olsun yeter dedim ama maddiyattan fedakarlık yapıp ona müdahale etmelerine izin verince maneviyata da karisiliyomus bu öğrendim noldu hiç bişey istemedim gönüller bir olsun dedim herseyime karıştılar huzurum kaçtı şimdide izin vermiyorum kayinbabam inat kim ne derse desin kendi bildiğini yapiyo hele çocuğa daha çok yapiyo ben öyle olmayacak dediğim ne varsa gidiyo onu yapiyo bende her seferinde kavga çıkartıyorum susmucam bundan sonra o inatsa bende inatim demekki alttan almakla büyügüm demekle olmuyomus birazda ağzını açmak gerekiyomus
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Hayır görmedim kimseye birşey olmadı herkes zevki sefa içinde yaşıyor 9 yıl oldu artık öbür dünyaya kaldı hesap
(27 puan) tarafından
Rabbim yanlarına birakmasin kimsenin
(7,927 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Hayır hiç görmedim yaptıkları hep yanlarına kâr kaldı öteki dünyaya kalanda beni ilgilendirmiyor açıkçası dünya gözüyle görmedikten sonra...
(27 puan) tarafından
Dünya gözüyle görmek nasip olsun hepimize
0 oy
(471 puan) tarafından
Ailem ve abim.bana ve eşime yillarca haksizljk yaptilar ama sonunda Allah onlari bana yaptiklari şey yuzunden muhtac etti
(27 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(7,611 puan) tarafından
1 tanecik görümcem var oda evlense de görsem ahh o kadar çok istiyorum ki evlenmesini ama evlenmiyor yaşı da 28 29 bakalım 
(27 puan) tarafından
İnşallah benimkilerde bekar Allah büyük
(7,611 puan) tarafından
İnşallah bakalım
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eşimin halasının eşi, kayinbabami dolandırmış. Yani sürekli borç almış vermemiş vs. Kayınvalidemlerin evine icra geldi o adam yüzünden. Kayınvalidem çok ağladı ve beddua etti, adamın ertesi gün yüz felci geçirdi. Ağzı yüzü yamuldu, herkes anladı yani bedduadan olduğunu ama kayınvalidem haklı olduğu için kimse bir şey demedi. 
0 oy
tarafından

Üveye etme özde bulursun 

Geline etme kızında bulursun..:angel::angel::angel:

(Boşuna dememişler.. Gerçekten çıkıyor yani) COK ŞÜKÜR ELHAMDÜLİLLAH :D<3 az da sevinmiyorum değil yani. Canım yandiysa canları yanacak o gaddder :ermm:

(27 puan) tarafından
Ne güzel bi söz
0 oy
(791 puan) tarafından
Yani kayınvalide kayinpeder değil ama ben babamı çok severdim ve ben küçükken öldu bi kazada benim düğünüme az kaldığı Bi vakit bir kuzenim sevgilisi bile olmadığı halde devamli Ferhat göçerin kızım şarkısını açardı bit de Bi video vardı orda gelin babası ile dans ederken o da  bende babamla böyle bu şarkıda dans edicem ilk düğün gieisim bununla olucak derdi çok zoruma giderri neyse benim düğünüm oldu bitti aradan 4 sene geçti o evlendi ve düğün öncesi babası ile büyük bir kavga etti babası düğüne gelmedi ve 3 senedir gorusmuyolar
(27 puan) tarafından
Yaa senin adına çok üzüldüm canım:(
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Kaynanamin kayinbabamin 2. eşi. 1 eşi vefat ettiğinde çocuklar küçüktü diye kaynanamla evlendi başlarında anne olsun büyütsün vs diye. Kaynanam da hic sevmez diger eşten olan çocukları. Simdi hepsi evlenmiş zengin hepsinin 2 ser evleri altlarında arabaları falan ama kendi öz kızı uyusturucu bağımlısı evine pars getirmeyen bir adamla evli. Diger çocukların ahi kendi kızından cıktı sanırım 
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Bedduaya gerek yok Allah içimizden geçeni bilir yerine ulasir elbet hep yaşadim bunu 
0 oy
tarafından
Evet hemde fazlasıyla hala benim ahım yakalarinda

İlk gebeligimdi görümcem ve kayinvalidemin yüzüne kaybettim bebeğimi 

Dedim ki Allah'ım kim yavruma sebep olduysa onlarada yaşat aynısını dedim

Şuan gorumcemin çocuğunun sağlık problemleri var ciddi bir şey 

Yinede de o günahsız yavrunun bir suçu yoktu
0 oy
tarafından
Allaha havale ediyorum ve çıkıyor daha 2 hafta önce birilerini Allaha havale ettim ve dün öğrendim ki bana yaptıkları şey çıktı onlardan
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Şu şekil bana ne dediyse yani diyebiliyordu evden kaçtım kaç defa onun yüzünden şimdi Allah ona bir gelin vermiş afadersin b.oknu yiycek kendide bu akrabimin kızı eli maşalı ben buna birşey diyemem yapamam diğeri yabancıydı susuyorlardi demis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde sweetlady (604 puan) tarafından soruldu
+1 oy
57 cevap 688 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gecesiyah (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 595 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 522 göst.