0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (1,074 puan) tarafından
Herseye aglar mi bi cocuk agliyo. İlk yedi sekiz ay asiri uslu bi cocuktu. Su an boyle olmasi beni sasirtiyo. Evde skliyo hakli ama bas edemez oldum. Herseye agliyo asiri mizmiz 13 aylik. Herkes mi boyle fikir verin napayim. Bazen dursun diye herseye izin veriyorum cunku bende bunaldim artik. Acaba yanlis mi yapiyorum. Babasi varken kendisi oynar kalkar gezer gelir ordan oraya yurur. Ama ikimizken dibimden ayrilmiyo iki sn oturtmuyo. Babasi varken oynadigi gibi oynamiyo varsa yoksa bana mizmizlaniyo 

8 Cevaplar

0 oy
(2,451 puan) tarafından
Arada öyle dönemleri oluyor kuzum kızım 16 aylık arada bı tutar öyle herşeye ağlar ama çabuk geçer uzun sürmez 
(1,074 puan) tarafından
Bizim yaklasik bir aydir boyle atak gecti dis cikti gorunurde baska dis yok ama yani anlayamadigim bi aksilik var uzerinde
-Reklam-
0 oy
(4,907 puan) tarafından
3 buçuk yaşındayız ayniyiz  ikiz bide. Bazen nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum hatta pedagog dinlemeyi de bıraktım şu ara:/ Allah yardımcımz olsun 
(1,074 puan) tarafından
Huy demek ki amin canim allah yardim etsin
0 oy
(350 puan) tarafından
benim kizda oyle babasinin yaninda oturuyor benimle tek kaldimo kiyamet kopuyor hep benimle oyna diyor e hamileyim gucumde kalmiyor hep aglar
(1,074 puan) tarafından
Benimki oyunda oynamiyo biraz kitap bakariz hay.vanlara falan sonra dikkati dagilir surekli bisey bulur bi yerlere gitmek ister aglar mizmizlanir
0 oy
(16,119 puan) tarafından
Mız mız bir oğlum var benimde heryere gidemiyorduk biz çünkü herşeye ağlardı şuan büyüdü azaldı ama yinede benim pesimde sürekli benden ayrılmıyor kendi kendine oynamasına alıştır koy oyuncakları önüne sen oynama o oynasın 
(1,074 puan) tarafından
Mumkun mu bes dakika oturmaz ki tv aciyorum artik cidden on dakika oturmak icin
0 oy
(771 puan) tarafından
Benimkide öyleydi resmen yapışıktı bana deliriyordum. Ama şükür kardeşi doğunca bana bağımlılığı azaldı şuan kendı oynuyor 15 aylık. Babasına daha düşkün oldu. Bende küçükle ilgileniyorum Bu sayede 
(1,074 puan) tarafından
Pacamda surekli mutfakta is yaparken falan. Tezgaha cikmak istiyo cikartiyorum mecbur yemek yaparken emekliyo lavabonun icine dusucek diye korkuyorum copu elliyo deterjani elliyo
(771 puan) tarafından
Geççek canım merak etme. Benimki de öykeydi yemek bile yapamazdım ama doğumda 1 gün ayrı kaldı benden. Bide kardeşini görünce birden bi olgunluk geldi. Artık yapışmıyor bacağıma. Kendi oynuyor.  Her ay daha da değişiyor

Seninkide gitgide değişecek sadece biraz daha sabır :>
(1,074 puan) tarafından
Cocuk yapayim bari bende :D
(771 puan) tarafından
Hahahahhh yap yap

Bu sefer de ikinciyi durdurmak içinde, 3. yü yaparsın :D
(1,074 puan) tarafından
Seri uretim :)
0 oy
(14,045 puan) tarafından

Benim 13 aylık olan oğlum değil de üç buçuk yaşında olacak olan oğlum ağlıyor ben ne edem:D

(1,074 puan) tarafından
Disleri cikti yeni cikan yok gorunurde. Atakta gecti. Kalici diye korkmaya basladim :)
(14,045 puan) tarafından
Her dönem ayrı canım daha neler neler (⁠•⁠‿⁠•⁠)
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Benim sıpada aynı kedi gibi sürekli peşimde sürekli bi memnuniyetsizlik 16.5 aylık şimdi 2yaş sendromu erken geldi heralde ☺️☺️
(1,074 puan) tarafından
Yani sanmiyorum :) bence benim kixim hep boyle olcak :)
(2,651 puan) tarafından
Bazı çocuklar anneye çok nazlanır normal büyüdükçe azalır belki ☺️
(1,074 puan) tarafından
Ay insallah :)
0 oy
(3,272 puan) tarafından
Azı dişleri çikiyordur
(1,074 puan) tarafından
Agzini acmiyo ki goremiyorum insallah oyledir bi sebebi vardir yani bu mizmizligin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
3 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Damla berna (2,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
0 oy
4 cevap 144 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Acemianne48 (25 puan) tarafından soruldu