0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

19 haftalık doktor erkek dedi fotoğrafı verirken de bebeğin pipisi dedi ben bebeği zor görebildim tecrübeli anneler var mı bebeğin pipisini görebilen

image

4 Cevaplar

0 oy
(672 puan) tarafından
Ortada sallanan değil mi :D
tarafından
İlk bebeğim kız olunca acemiliğime geldi bu :)
(672 puan) tarafından
Kız kolay tabi dümdüz oluyor erkek senin bebek kesin bnce benim oğlumda da aynısı olmasa demem kesin diye
tarafından
Teşekkür ederim doktorda kesin konuştu da ilk bebeğimde erkek demişlerdi ama kızım oldu bunda emin olamamıştım hayırlı sağlıklı olsunlar tabi önemli olan o
(5,086 puan) tarafından
Ben kuzeniminkini bu pozisynda girmustum 3 bacak var sanmistim:))kendi oglumunkinin bu acidan goremedik hic 3 bacaj gibi foto istemistim ama kismet olmadi
tarafından
Bacak kadar var bende kordon sandım pipinin öyle büyük görüneceği hiç aklıma gelmedi :))
-Reklam-
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Zor mu gordunn!! kızz resmenn burdayım dıyorr kor olmak lazımm gormemek ıcınnm
tarafından
Kız hiç görmedim ki dediğin şeyi bende gördüm ama açıkcası kordon olabilir mi ki diye aklıma geldi :)))
(15,864 puan) tarafından
Yok yok kordon degıll bızımde var Boyle bı pozumuzz Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Amin inşaAllah Rabbim hepsine hayırlı sağlıklı ömür nasip etsin
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Anladığım kadarıyla bebeğin bacağını tam açmış ortadaki de pipisi. 

Ben de geçen gün detaylıda böyle bir ultrason görüntüsü aldım, erkek bebek aynen böyle çok net 
Sağlıkla gelsinler inşallah

25.haftadayız
tarafından
Amin inşaAllah hayırlısı olsun ikimiz içinde
(5,132 puan) tarafından
Amin inşallah. İlk oğlumda hatırlamıyorum ama kızımda bacak arası dümdüz anlaşılıyor böyle güzel gösterince bebekler
0 oy
(13,807 puan) tarafından
Alttan çekmiş oğlumun da ultrasomdaylem böyle pozisyon da göstermişti 
tarafından
Teşekkür ederim doktor kesin konuştu da ben fotoda görememiştim yani görüneni kordon sanmıştım
(13,807 puan) tarafından
Kordon olsa uzun olur bu yarım baksana :))
tarafından
:)) acemilik işte

İlgili sorular

396,396 soru

11,857,323 cevap

35,954 kullanıcı

...