0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar ameliyat oldum 6 gün oldu ama ameliyatim ne benim nede doktorumun beklediği gibi ilerlememis yanii baya zor bir ameliyat olmuş hala kendimi toplarlayamadim eşim bu hafta sonu ise gidecek ve ben kolay kolay iyilesemeyecem gibi geliyor lütfen dua edin bir an önce kendimi toparlayayim yoksa çocukla birlikte rezil olucam 

3 Cevaplar

0 oy
(2,364 puan) tarafından
Rabbım yardim etsin canım ne ameliyatı çok geçmiş olsun 
(353 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun sadece dua edin lütfen hiç geçmeyecek gibi geliyor kıl dönmesi ameliyatı oldum ama beklenildiği gibi gitmemiş baya kalça kemiklerime yayılmış alta doğru doktor öyle söyledi 15 dakika dediği ameliyattan bile 55 dakika da çıkmışım yanii şuan da baya ağrım sızım var çok zor çok
(2,364 puan) tarafından
Çok çok zor canım Allah yardım etsin inşallah en kısa zamanda toparlanırsın Rabbim şifa göndersin
(353 puan) tarafından
Aminn canım sadece aklına gelirsem eğer dua et bana çünkü çevremde iyileseyim diye dua eden tek bir kişi var
(2,364 puan) tarafından
Mutlaka ederim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah ne ameliyatı oldin
(353 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım kıl dönmesi ameliyatı oldum ama beklenildiği gibi gitmedi 15 dakikalık ameliyattan 55 dakikada çıkmışım ve bugün bir hafta oldu hala tam anlamıyla yuruyemiyorum oturmayı unuttm resmen
0 oy
(49,820 puan) tarafından
geçmiş olsun Allah sifa versin canim
(353 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsn aklına gelirsem eğer aklına geldikçe dua eder misin çünkü hiç duzelmeyecem gibi geliyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
29 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 679 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu

396,810 soru

11,868,421 cevap

35,976 kullanıcı

...