0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (981 puan) tarafından
23+2 deyim karnimda dikine cizgi cikti daha ileyleyen haftalarda diye biliyodum bir anca cikti karnim o yuzden mi sizde ne zaman cikmisti

18 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Hiç çıkmadı çatlağım falan da olmadı ama kilo almadm belki de o yüzden 
(2,301 puan) tarafından
Hamileyken aldığına bakma sonrasında üstüne koymadan vermeye çalış canım . Ben 63 le hamile kaldım 69 la doğuma girdim kızım da 3 buçuk kilo doğdu ama bünye ile alakalı biraz da ben hep bebeğe yarayacak şeyler yedim hiç kendim almamıştm .
(2 puan) tarafından
Neler yediniz acaba ben 6 kilo aldım 22. Haftada içim dar sanırım göbeğim hemen çıktı
(2,301 puan) tarafından
Doğum yapana kadar hergun kahvaltıda haşlanmış yumurta bir tabak da salata yapıyordum kaşar peynir  onlari yedim . Öğlen meyvemi kuruyemişimi sütümu içtim akşama sebze yemekleri et köfte falan öyle yedim . Ama hiç hamur işi yemedim ekmek pirinç makarna hiç briini yemedim . Tatlı çok ama çok nadir canım çok isyerse bir iki çatal yedim .
(2 puan) tarafından
Çok iradeliymissiniz :) maşallah beyaz ekmek vazgeçilmezim inşallah vazgeçeceğim:) çok teşekkür ederim cevabın için :⁠-⁠)
(2,301 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
2 gebelk geçirdim 

Çıkmadı bendn
0 oy
(2,469 puan) tarafından
33+4 çizgim bayağı belirgin :) henüz çatlagim yok inşallah olmaz
(1,752 puan) tarafından
Yaaa hiç çatlamadim diyen bana 36+2 de bir gece de çatlama şoku:)
(2,469 puan) tarafından
Gerçekten miii :D ay ay bende öyle olurum kesin yag falan sürüyorum ama pek faydası olacağını düşünüyorum genetik galiba
(1,752 puan) tarafından
Bilmiyorum bende kremler vs hep sürüyorum.. sabah uyandım bi baktım sağ tarafım kırmızı kırmızı çizgiler olmuş:) üzücü ama napalim ya daha fazla olmasın diye dua ediyorum:D
(2,469 puan) tarafından
İnşallah yaa :) az kalmış senin de gün verdi mi doktor
(1,752 puan) tarafından
Daha gün vermedi 39 da alırız dedi bakalım hayırlısıyla gelsinler:)
0 oy
tarafından
Benim son güne kadar yoktu doğumdan sonra karnım çekilince oluştu kahverengi şuan 35 gün geçti hala var
(981 puan) tarafından
Herkesin farkli demekki rengi yok benimkinin suan golge gibi koyulasir zamanla heralde.esimde gormese kuruntu yapiyorum diycem ama var yani
0 oy
tarafından
Bende de hiç çıkmadı, karnımda çıkmadı bu yüzden çatlağım da olmadı hiç. Tam bilmiyorum Genetik galiba o ya da vücudunda ki renk pigmemtleriyle alakalı bir durum. Normal hamile olmayan insanlarda da oluyor. 
0 oy
tarafından
Benim iki hamileliğimde de olmadı
0 oy
(441 puan) tarafından
Çıktı canım önce çizgi belirdi 1 buçuk ay sonra da çatlak oldu bende malesef :/
0 oy
tarafından
Benim cizgim çıktı ama kaçıncı hafta da cıktı hatırlamıyorum. Doğumdan sonra da hemen gitti. 18 kilo aldım ben hamilelikte hiç çatlağım olmadı. Göbeğim de çok büyümedi okadar kilo vücuduma orantılı şekilde yayıldı galiba. 
0 oy
tarafından
İlk gebeliğimde 8. haftada çıkmıştı. 2. gebeliğimde hiç çizgi çıkmadı.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bende de çıkmadı çizgi 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Kişiye göre değişiyor o çizginin çıkması benim ki de tam hatırlamıyorum ama 18-20 haftalarda çıktı sanırım.
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Maşallah 2 sindede ne çizgi ne çatlama olmadı gerçi kilo almadım ki kızımda 46 kiloydum hamile klimca oğlumda ise 52 kiloydum ve 58 kilo iken doğurdum ondan çatlak çizgi olmadı 
0 oy
(210 puan) tarafından
Bende de çıktı cnm
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Çizgi çıktı ve morardı nedense anlamadım 
0 oy
(51 puan) tarafından
Benim kızda hiç yoktu çatlak 

Dogimdna sonra oldu ne olduysa normal doğum yaptım ebeler fazla zorlatti 

Şimdi de hamileyim kızdan kalan çatlaklar var bir 
0 oy
tarafından
Çıktı canım karnım gerildikçe daha çok belli oldu doğumdan sonra  geçti 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende kızımda hamile kaldığımda çıkmıştı bunda 14 hafta oldu hala yok
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben hamile değilken bile karnımkı gerdirdiğim zaman bile hafif şekilde vardı. Vücut yapımla ilgili biraz bendede 6 aydan sonra belirgin hale gelmeye başladı doğumdan sonra geçiyo.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
25 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 259 göst.
0 oy
7 cevap 228 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 190 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,378 cevap

34,839 kullanıcı

...