0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (257 puan) tarafından
Kizlar adetime 3 gun kaldi karnim bu 3 4 gundur adet gibi sisti cok uzuluyroum adet olueum diye siz gebeliginizi ogrendiginizde karniniz adet gibi sis hissettinizmi bide alt karnima dokununca hafif agri oluyo adet belirtisimi sizcr 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben adet olcakmisim gibi huzursuzdum gergindim dedim adet olcam baktim olmadim siskinlikte vardi karnimda 
tarafından
Yarin gider sorarsin kusum ama ertesi gune cikiyo sadece gebelik testiyse kulturse 3gune
tarafından
En son dediğini anlamadm
tarafından
İdrar kulturu testi var o 3gune cikiyo asko
tarafından
İdrar da verdim de önemli olan kan bence ya bide şeyi demeyi unuttum erken gebelik testi ile normal test yaptım negatif di
tarafından
Bosver o onemli degil sonucta yapilmis test yarin git sor olmadi e nabizdan bakarsin
-Reklam-
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Hormonlarsan dolayı sişkinlik ve gaz oldugu bilindik birsey canım olabilir. 
(257 puan) tarafından
Kiz ozge senmisin ben busra
(10,775 puan) tarafından
Hangi busra kız
(257 puan) tarafından
Kiz bi ara grup vardi nazli ben sen wp de
(10,775 puan) tarafından
Yok kuzum o ben degilim. Ben kiöseye numaramı vs vermedim. Hiç gruba girmedim
(257 puan) tarafından
Karistirdim galiba canim ksuura bakma ❤
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben 5 aylik hamule gibi oldum tas gibiydi belim agriyordu
(257 puan) tarafından
Benimde oyle aslinda gecen ay kimyasal gecirdim ondada adet agrilarim coktu ama insan hangisi olabiri diye kararsiz kaliyo
(2,016 puan) tarafından
Valla bekleyince olmuyor ne zaman akildan cikiyor o zaman oluyor
0 oy
tarafından
Benimde 40 günde falan oluyor en son ayin 1 inde oldum ama karnım tas gibi,basim dönüyor,mide bulantısı ve aşırı beyaz akinti var bakalım sonu ne olacak❤☺
(257 puan) tarafından
Insallah gebesindir canim insallah ❤
tarafından
Amin canim benim yine pek umudum yok ama insan isteyince herseyi gebelige yoruyor,inşallah sende bende gebeyizdirrr❤❤❤
(257 puan) tarafından
Amin canim amin insallah ❤ kiz oyle deme bende kac zamandir feniyorum ama iste hayirli zamani var demekki. Ben gecen ay hamile kaldigimda beyaz akintim asiei vardi ilk gebeligimde de oyleydi hatta gecen ay erken den farketmustim ama bu ay beyaz akintim yok oyle o yuzden de pek heves etmedim bu ay bakalim inslalah senin varsa akintin gebesindir hayirlsiiyla ❤
tarafından
Amin inşallah canim❤❤❤Geçen yılda coo akintim vardı ellerim kabarmisti,bazen mide bulantısı falan oluyordu hamileydim ama boş gebelik oldu bu yılda ellerim kabardı falan ama bilemiyorum ☺
(257 puan) tarafından
Ayy hadi hayirlisi canim inslalah ❤ benimde gecen ay akintim coktu anlamistim ama bu ay oyle yok bakalim hayirlsii artik

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 217 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 257 göst.
0 oy
21 cevap 198 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu