0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
Sorun yukarda kizlar. Mesela ev süpürüp silme, yemek yapma bulaşık çamaşır vs. Nasıl yapiyorsunuz cocukla. Veya siz yaparken çocuğunuz ne yapıyor 

26 Cevaplar

+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Iki kızım var 2 ve 4 yaş. 

Is yaparken oynuyolar yada telefona bakıyolar oyalanmak icin. Şükür hep yetistirdim isimi yemegimi bugüne kadar
(4,154 puan) tarafından
O anlari bende iple cekiyorum :) biri 6 yas. Digeri 10 aylik bi ablasiyla oyun kivamina gelse  heralde   7-8aynsonra ufagim birbucuk yas olunca anca oynarlar iyi kotu:)
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
hem hamileyim hem kizim kucuk zar zor yemek yemeye vaktim oluyor temizlikde neymis :)))
(352 puan) tarafından
he sorma neresi guzel kiz trafigi insani cile walla en guzeli sakin yerler :)
(1,824 puan) tarafından
Görsem belki bu kadar heves etmem ama biz anca TV den işte :)
(352 puan) tarafından
gel misafirim ol kiz birgun :)
(1,824 puan) tarafından
Ay inşallah da zor be gülüm deprem yüzünden aileler bir dağıldı sağ salim evlerine yerleşsin hepsi de bir gün görürüm umarım
(352 puan) tarafından
amin insaallah canim ya
0 oy
(430 puan) tarafından
Çocuğumla beraber yaptım her işimi canım herşeti öğrettim ona zaten çocukla geçirilen en kaliteli zaman böyledir onunla iş yapmaktır 
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Biri üç buçuk olacak biri 13 aylık birlikte supuruyoruz :Dbuyugum toplar küçüğüm süpürge peşinde yemek yaparken genelde uyurlar uyanık olurlarsa da küçüğüm gelir peşine gider gezer 

0 oy
(384 puan) tarafından
Valla akşama kadar canım cikiyo bide asiri hareketliler oglum 4 bucuk yasinda kizim bir yasinda bazen çıldırıyorum 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
ben is yaparken esim bakar
0 oy
(712 puan) tarafından

Rutinim yok. :DNe zaman nasıl fırsat bulabilirsem. Ben temizlik yaparken o da peşimden gelir mutfaktaysam orda oyun kurar. Çamaşır asarken mandal uzatır çorapların teklerini bulup birleştirir fln. 

0 oy
(7,375 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Yemek yaparken mutfağı talan ediyo

image

(28 puan) tarafından
Evet canm sonradan anladım foto olduğunu:D  ama çok güldüm kendi kendime
(7,375 puan) tarafından
Kusura bakma çanım (♥_♥)
(28 puan) tarafından
Yok canım ne kusur moralim bozukdu moralimi düzeltti ❤
(7,375 puan) tarafından
İyi balı çanım hep mutlu ol sıkıntın geçsin işallah
(28 puan) tarafından
Amin  canım cümlemizin
0 oy
(9,000 puan) tarafından
1 yaş 2.5 yaş iki oğlum var kahvaltı yaptıktan sonra çizgi film açıyorum biraz onlar izlerken mutfak tuvalet banyo ve yatakları hallediyorum. Çok bakmazlar TV ye sürekli etragimdalar silmeyi onlar uyurken yapıyorum mecbur suyu rahat birakmiyolar çok şükür hiç yemeksiz kalmadık bazen temizlik yetişmiyor çamaşır assam toplayamiyom. ToplasM katlayamiyom :D bazen bulaşık makinesi bosaltamiyom onları da akşam eşim gelince hallediyorum.
0 oy
(970 puan) tarafından
ilk aylar çok zordu ya kolik bebeğim var şuan düzene soktuk 6 Aylik hala uyumuyo ama o uyanıkken yapıyorum uyuyunca da yemek yapiyorum
0 oy
(418 puan) tarafından

3 yaşında oğlum var sabah kahvaltısını yaptırıp işlerimi hallediyorum genelde ben iş yaparken peşimde dolaşıyor yemeğimi mümkün olduğunca sabahtan yapıyorum akşama kadar oynaşıyoruz öyle :)

0 oy
(3,829 puan) tarafından
Kızım da peşimde gezer hamıleyım bı de sortıma cıkar vileda kavgası yaparız. Kızıma da bez verırım toz alır felan. Öğlen uykusuna yatınxa da yemek yaparım bulasıkta da yanımda gezınır falan 23 aylık kküçükken daha kolaydo ya büyüdükçe zoelasıyor
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Çamaşır günde 1 defa yıkanır

Ev sabah öğle akşam süpürülür

Bulaşık makinamı hergün sabah Bi başlarım doldurmaya akşama kadar dolar akşam yıkatırım 

Silme işide her süpürgeden sonra mutlaka silerim toz kalkıyor diye 

Evde 1 i 4 buçuk yaşında

Diğeride 3 yaşında iki tane ufaklık var 
0 oy
(11,231 puan) tarafından
Uyuduğunda yapıyorum supurmeyi uyandığında yanıma alıyorum nere gidersem 10 aylık bu arada
0 oy
(267 puan) tarafından
Yapamıyorum yetişemiyorum geceleri uykusuz kalıp yapmaya çalışıyorum 
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Evi süpürürken cinnet geçirirdim oğlum ha bire makineyi kapatıp durur. Açıp kapatıyor açıp kapatıyor. Evi yarım saatte süpürüp işimi bitirecekken bir saatte ancak süpürürüm. Bulaşık yıkarken bacağıma yapışır anne anne anne der durur. Tuvaleti banyoyu uyuduğu zaman yıkarm yada eşim evdeyken. Çünkü yürüyüp geçiyor dinlemiyor hiç beni. Ama artk temizleyecek bir evim yok maalesef :(
0 oy
(17,720 puan) tarafından
 bebeğim uyuyunca yapıyorum yada oyuna dalmışken durmazsa iş yarım kalır
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ablası okulda olunca ya oyun oynuyor ya da benimle birlikte yapmaya çalısıyor kuzum da :)
0 oy
tarafından
Benim her şey karışık evden çalışıyorum kızım kreşe gidiyor oğlum daha 6 aylık anca onu emziriyorum gerisini yardımcı hallediyor 
0 oy
(645 puan) tarafından
Oğlum 8 aylık genelde yanıma alıyorum isim bitince geri salona dönüyorz oyuncaklarla oyaliyorum zor yetişiyor islerim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 274 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 204 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 362 göst.