0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Eşim gece vardiyasında çalışıyor geceleri tek kalamıyorum diye 1 aydır ablamlarda kalıyorum sığıntı gibi yaşamaktan bıktım artik eşyalarım valizin içinde bir odam bile yok bir gün salonda yatıyorum birgün başka odada neresi bossa orada yatıyorum geçen hafta eşim gündüze ayarladım dedi dün de arayıp iptal oldu dedi haftada 1 gün izinlerinde geliyordu yarın izinli bende sinirlendim gelme dedim sabaha kadar ağladım sabah gelir diye bekledim gelmemis gelme dedim diye gelmemiş Allahım günah yazmasın böyle hamilelik geçireceğimi bilseydim asla yapmazdım bu çocuğu bu deprem olayları falan da psikolojimi bozdu hergun ağlamaktan helak oluyorum napsam kadın sığınma evin e gitsem bana özel oda verirler mi 

31 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
Sığıntı gbi yaşamak senn seçimin hepimiz deprem den etkilendik bnm eşimde vardiyalı çalışıyor 4 aylık hamileyim üstelik 2 yaşnda bir oğlum var mecbur kendi evimdeym korksamda korkmasamda önce nasıl kalıyorsa hayat devm ediyor bir şekilde üstelik deprem bölgesindeyz sürekli sallanıyorz yinede başkasına sığınmadım rabbim var ailemin yanına bile gitmedim eşimi yalnız bırakıp, sen baya saçmalamışsın çık evine git sığınmaya gidecekmiş pehh millet kemikleri kırılıyor gitmiyor sen gidecek kocan gece öaklılıyormdiye sana bide özel muamele edecekler dimi 
-Reklam-
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Allah eşinin yardımcısı olsun
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eşimde vardiyalı calisiyo tek cocukta da geceleri yalnızdım 2 çocuğum var hala daha yalnız kalıyorum kimseyi evime de getirtmedim bende gidip kimsede kalmadım ve bile bile gidende sensin özel oda beklemen biraz tuhaf,ablanın evini bile bile gitmişsin ayriyeten özel oda var edemez sana,memnuniyetsizsen kendi evinde kalabilirsin sığınma yeri de babanın yeri değil özel oda falanda yok orda ve öyle tahmin ettiğin gibi de mükemmel biyer değil sığınma evi.
0 oy
(258 puan) tarafından
Bence git evine kimsede de kalma. Eşinin de mecbur işinden dolayı gelmiyormuş. Bence eşine böyle tepki verme seninle olmak istiyorum de çözüm bulmasını sağla. Ama evimden çıkma niye ablamda kalasın ki ayetleri oku uyu
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Evinde kal canım ablanda kalıp uzunca misafirlik yapıp birde oda beklemen doğru değil ki çalışsın gece kapat kapını kilitle yat bugün yarın çocuk oluncada senin demenle sığıntı gibi olur mu kendine yatacak yerin yok bide arkanda bebekle hiç olmaz ağlamakta karnındaki bebeğe zarar verir evliliğinde biter kadın sığınma evide herkes otel gibi sanıyor ama hiç kolay değil 
0 oy
(3,541 puan) tarafından
Evlenmeden once psikolojik desstek alsan iyi olurdu senin icin evlenince esinin isi nasil olacak tek kalacagin zmanlar olacak bunlari goz onunde bulundurmaliydin. Evde tek kalmanin ne gibi korkulacak bir tarafi var ölüm kaderde varsa esinin yaninda da ôlebilirsin ben yalniz gecirdim hamileligi insan biraz daha hassas oluyor evet ama kendini teskin edip artik guclu bir sekilde annelige odaklanman gereken bir sureç senin eşin gunduz evdeymiş benim esim 9 ay boyunca hic yoktu bebegimi bir yasina kadar yalniz basima getirdim oyle ablayla anne babayla bi yere kadar bir kendine gel dik dur anne olacaksin gec evinde duani oku yat hicbir sey olmaz insanin en guvenli kalesi evidir. 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Bir de bayıl istersen Feriha :) kızım evine gitsene bir kaç güne alışırsın madem sürekli gece çalışıyor napcan sürekli ablan da mı kalacan 
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Senin acil psikolojik destek alman lazım. Kötü anlama söylediğimi. Şimdiden tek kalamıyorsan doğurunca çocuğuna kim bakacak. Güçlü olman korkularını yenmen lazım. Gün gelecek senin çocuğun korkacak sen ona destek olacaksın, böyle korkularla nasıl destek olmayı düşünüyorsun? Eşinin hiç suçu yok boşuna kızmışsın. Boş yere elin evinde kalıyosun kusura bakma. 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bizler ölelim karnım burnumda evde tek olduğum oluyor du Allah'ım ve karnımdaki yavrum vardi gerek yokki kimseye evimde her işimi yaptım yeri geldiğinde ıgneden ipliğe kendim aldım market pazar alışverişimi hâlen yavrumla gider alırım tek derdiniz evinde yanlız yatmamak olsun en büyük desteğin karnındaki yavrun melekleri zaten doğum yapana kadar koruyorki 
0 oy
(3,418 puan) tarafından
Ablana gideceğine  cnm sizin  eve gelecek aileden kimse yokmu hem kendi evinde daha rahat edersin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 616 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 550 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Akifinannesii (1,048 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 323 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu

380,491 soru

11,392,317 cevap

34,901 kullanıcı

...