0 oy
113 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Benim odada tül ve güneşlik var stor istiyirum önceki eve göre aldık yerde sürünüyor sizce stor temizlik nasıl birde stor alirsam yine tül perde olmalimi kenarlara da tül fon mu düz fon perdemi yorumlarıniz fikirleriniz tecrübeleriniz önemli benim icin

4 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ben perde ve tülden şaşmam 

Birde fon hiç sevmiyorum 
(1,311 puan) tarafından
Yani hiç bakma diyorsun herşey olduğu gibi güzel anladım canım çok teşekkür ederim
(2,369 puan) tarafından
Rica ederim canım benim evimi bı gorsen çok sade ne fon severim ne çok süs eşyası hele figürlü olan hiç bişey sevmem melekler girmez diye
(1,311 puan) tarafından
Bende hevesle almıştım annemle birlikte şimdi hepsini kadirdim kızım da sürekli kırıyor die çiçeklerim vs vardı attım toprak yiyor die TV unitesini bile kaldırdım . Ama sadelik çok hos oldu temizlik açısından ve ferahlik acisindan
(2,369 puan) tarafından
Aynen kuzumbenim bahar temizliğim.uc günde mis halılar koltuklar perdeler bitti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben stor sevmiyorum temizliği zor. Şimdi kendini temizleyen storlar varmış ama ne kadar temizleyebilir ki makineye atıp köpüklü köpüklü yıkanmadıktan sonra. Fon da sevmiyorum sadece salonumda var o da koltuklarımı güzel göstersin diye yapmıştım şimdiki aklım olsa onu da yapmazdım. Diğer odalarımda sadece tül ve güneşlik var. Bide korniş de sevmiyorum tavanda. Rustik yaptırdım çok daha havalı duruyor bence. Bidee yere kadar perde sevmiyorum asla, gereksiz uzun ve kalabalık gösteriyor bence. Hepsi cam boyunda minnak minnak çok şirin duruyor perdelerim. Ayda bir at hepsini söküp atıyorum makineye, küçük olunca hepsi tek makine yıkanıyor zaten, miss gibi. Şimdi bide lens perdeler çıkmış tek perde hem tül hem fon hem güneşlik oluyor. Bi araştır istersen o da güzel bence 
(1,311 puan) tarafından
Duymadım hiç kesinlikle arastircam ilgimi çekti fikirlerin için çok teşekkür ederim
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım benim güzel ve hayırlı günlerde kullan
(1,311 puan) tarafından
Amin canım hepimizin inşallah
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Fon ve stor hiç bana göre değil eski usul güneşlik ve tül kullanıyorum stor yaz ayı akşam vakti çok sıkıntı ablamdan biliyorum cami açıyorlar stor kapalı olunca bi çeşit duruyor falan fon da fazlalık yani açıp kapatmıyon falan
(1,311 puan) tarafından
Evet o açıdan düşünmemiştim doğru diyorsun çok teşekkür ederim
(11,235 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Annemgilde stor kullanıyorduk, temizliği herşeyi zor o yüzden evlendiğim zaman kendi evime tül perde yaptırdım . Oturma odasında ve salonunda fon perdem var odayı çok sık gösteriyor 
(1,311 puan) tarafından
Yorumlardan sonra almaktan vazgeçtim çocukta var temizlik sıkıntı olur aynn çok sağol teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayseeee. (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 358 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.