+1 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hangisi daha kullanışlı kızlar temizlik dışardan görünüş açısından  :) 

29 Cevaplar

0 oy
(267 puan) tarafından
Kesinlikler stok perde bence
tarafından
Temizliği nasıl oluyor canım
(267 puan) tarafından
Ben çıkarıp sabunlu suyla banyoda ya da balkonda yıkayıp kurutuyorum tertemiz oluyor
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Benimki fon ama Store olanlar daha çok hoşuma gidiyor

tarafından
Bende öyle almayı düşünüyorumda temizliği açısından hem fon perde kullanışlı mı sence o modellerde çok hoşuma gidiyor aslında
(1,577 puan) tarafından
Ben memnunum ya böyle cici duruyor. Evde olsaydım resim atardım ama stor daha modern ve şık bana göre
0 oy
tarafından

Valla perde dert en güzeli perdesiz ama :D

İlla bir tercihse stor tabikide. 
tarafından
Gönül ister öyle olsun tabiki :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Stor benimki canim 5 sene oldu 
tarafından
Memnun musun canım temzilik açısından falan malum mutfak en çok temzilik isteyen yağ tutan yer
(22,070 puan) tarafından
Asko banyoda yikiyon 10 dakkada kuruyo asiyom
0 oy
(456 puan) tarafından
Benimki içide dışıda düz tül hemen makinaya atıyorum yıkayıp takıyorum çok kullanışlı
tarafından
Benimkide tül ama mutfak çok kir tutuyor ya tül de beyaz ister istemez eski beyazlığı kalmıyor şöyle renkli kolay temizlenen bişey istiyorum
(456 puan) tarafından
Benimki hep aynı canım 3 senedir
tarafından
Bende 6 senedir kullanıyorum :)
(456 puan) tarafından
Belki kalitesinden olabilir canım bazıları hemen yıpranıyor bazıları aynı vizyon rengi fon yaptır yada mutfagına uygun olanlardan annem 8 senedir kullanıyor hala yeni gibi
tarafından
Aklımda o da var aslında mutfak için olanlar çok şirin görünüyor ben kullanışlı açısından dedim ama bakayım biraz daha en iyisi :)
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Stor kullanıyordum bastım çöpe  mutfakda olmuyot balkonum vsr ac kapa buharda  tul atip yıkıyorum mis gibi fon da takmadım
tarafından
Aa üzüldüm canım valla yazık olmuş benimde hoşuma gidiyor hep
(5,953 puan) tarafından
Heveslendim evlenince yaptirdim ama ben toz sevmiyorum storda cok oluyor ac kapa yaparken hele buharda bana göre değil ben alismisim aticam yikicam mis gibi münafığıma uygun krem renkte diktirdim beğeniyorum mutfagima yakışıyor
0 oy
(265 puan) tarafından
Tabiki stor  
tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Akilli perde kullanıyorum ben canim istersen atayim foto
tarafından
Nasıl canım ilk defa duydum foto atsan görsek :)
(1,950 puan) tarafından
Dur eve gidince atayim
tarafından
Kaça diktirdin canım
(1,950 puan) tarafından
Attim canim 900 tl idi
tarafından
Benim bütçemi aşıyor canım baya baya bi ama güzelmiş
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kesinlikle store perde..sadece mutfagimda değil her  odada var elimden gelse tül kullanmam 
tarafından
Ben sadece mutfağa istiyorum kuzum diğerlerim stor değiştiremem şimdi hepsini bütçe açısından
(9,626 puan) tarafından
Doğrudur canim şu zamanda zor..ben ilk evlendiğimde evi dizerken yaptırmıştım hepsini
0 oy
(784 puan) tarafından
Stor der susarım :) bide şık bir mutfaksa öf manyak durur 
tarafından
Anladım canım sağol :)
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bence sade perde en iyisi mutfak için kirlemdikce at yıkansın 
tarafından
Benimki ondan zaten canım beyaz tül ama olmuyor mutfakta ya
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Stor perde var.  Ama tül yaptırcam.. yemek kokukari o bu derken hemen makineye at yıka mis.   Stor her zmn yıkanmıyo
tarafından
Hadi ya onun temizliği nasıl oluyor canım
0 oy
tarafından
Stor perde kesinlikle kullanıyorum çok memnunum
tarafından
Her zaman yıkayabiliyo musun canım
tarafından
6 ayda bir söküyor eşim balkonda yıkıyorum sonra geri takıyoruz çok da rahat yıkanıyor
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Mutfak benim tül iki odam stor ama mutfak tük daha iyi yemek kızartma o bu koku siniyo storuda çıkarıp temizlemek mesele ama tülü atiyom makinaya çıkarınca hemen takiyom miss gibi
tarafından
Benimkide tül ama ne biliyim sevemedim mutfakta stor alcaktım onunda temizliği her zaman olmuyormuş galiba fon perdelersen alsam nasıl olur acaba ya
(44,758 puan) tarafından
Bilmiyorumki mutfakta tül daha kullanışlı benim alt daireme iki yıl önce gelin geldi tüm odaları stor yapmış geçen sene mutfağı güle çevirdi aklıma direk temizlik açısından zorlandığı geldi ben kullanışsız buluyorum mutfakta storu
tarafından
Banyoda yıkıyorum yazmış bikaç arkadaş ta bilemedim ki canım en iyisi biraz daha bakınayım ben :)
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Stor perdeyi kullanışlı buluyorum mutfakta.

Kalabalık göstermiyor en azından

tarafından
Temziliği kolay mı canım
(27,415 puan) tarafından
Evet ya basit öyle çok zor değil
0 oy
tarafından
Storun temizliği zor sık sık yıkanması gerekiyor mutfak perdesinin tül kullanıyorum kolay oluyor tertemiz 
tarafından
Benimkide tül 6 senedir kullanıyorum ama renkli şöyle kolay temizlenen kalabalık göstermeyen bişeyler istiyorum tülü sık yıkadığım için çabuk yıpranıyor bide çok güneş alıyor mutfağım
0 oy
tarafından
Eğer pencere ocağa yakınsa stor ama ocağa yakın değilse ve pencere boydan ise sade uzun hafif pileli beyaz tul
tarafından
Benimki tül 6 senedir kullanıyorum ocağa uzak ama sık yıkadığım için bide mutfağım güneş aldığı için çabuk yıpranıyor bende uzun süre dayansın hem kolay temizlensin şöyle renkli bişeyler arıyorum :)
tarafından
O zaman stor kuzum benimki ocağa yakın ve tezgah üstü pencere ben de fon kullanıyorum banyoya götürüp suyun altında şakır şakır yıkıyorum fırçayla sürterek oh mis suyunu akit kurut daha kolay tulden. Bir de çok güneş alan tullerin yırtılması olayı var öyleyse stor canım.
0 oy
(37 puan) tarafından
Ay 1 haftadır eşimin basinin etini yedim storu çıkar tül alalım mutfağa diye yok hem storu kullanmıyorum bile evlendim evleneli duruyo orda kapatmiyoruz çokta kirleniyor yıkaması ayrı dert yamulup yumuluyo ya sevmedim kullanisli değil çok güzel mutfak tülleri var onlardan al
tarafından
Tül 6 senedir kullanıyorum canım ama sık yıkadığım için yıprandı artık senin gibi bikaç arkadaş kullanışsız yazmış fon mu diktirsem diyorum bende
(37 puan) tarafından
Valla mutfak yağlı bir alan ben 4 senelik evliyim storu hiç kullanmadim çektim öyle yukarda duruyo indirmiyorum bile yıkaması zor katlanıp duruyo dediğim gibi bide bozulması var sevmedim ben dün ölçtüm metreyle güzel bir tül alicam oraya hem çıkarıp atarım makineye mis olur obur türlü ugrasasi gelmiyo insanın yiprandiysa sende güzel bir model bak yaptır oraya stor pişmanlık ya ha her ay eğer yıkamaya veririm diyosan o başka
tarafından
Yok kuzum nereye vercem her ay yıkamaya akıllı perdeler varmış bak burda duydum güzel duruyor ama pahalı biraz uygularını araştırıp bulmak lazım
(37 puan) tarafından
Aman o kadar paraya günah ya ben bitane tül alcam tamam bitti gitti şatafata gerek yok bu geçim sıkıntısında mutfak sonuçta kuzum sende en kolayı hangisisiyse onu al zorlanma
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Düz tül ve güneşlik kullanıyorum stor bana göre değil tülü at yıkansın tak daha kolay pratik bir de mutfak olunca ayda bı defa yıkıyorum stor temziliği artı iş yükü gibi geliyor bana 
tarafından
Benimkide tül ama yıpranıyor artık
0 oy
(119,533 puan) tarafından
ben lens.perdeden yanayim
tarafından
Şimdi baktımda pahalı canım ya bütçe yetmez ona
(119,533 puan) tarafından
kiz hesaplilari var stordan tas catlasa 100 tl fazla
tarafından
Anladım canım bakayım biraz daha ben

İlgili sorular