0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşında oğlum var ve az çok biliyorsunuz 2 tanede küçük kardesleri var kreşe göndermek istiyorum ama eşim daha çok küçük diyor eoglum baya öğrenmeye açık bir çocuk evde bütün gün kardeşiyle kavga edip duryorlar çok yoruldum bu yüzden kreşe vermek istiyorum ama eşim inatla daha çok küçük diyor sizce hakkımı çok mu küçük 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi düşünmüssün canım tuvalet eğitimi varsa gidebilir ihtiyacı var çocukların sosyalleşmeye .bu arada 3 yaşında ve 2 kardeşimi var maşaallah
(7,036 puan) tarafından
Evet cnm 2 yaşında ve 1 yaşında kardeşleri var
(7,036 puan) tarafından
Özel olduğu için tuvalet eğitiminde onlar veriyor cnm
tarafından
Aa ne güzel işte eşini ikna et canım
(7,036 puan) tarafından
İnatla yaşı küçük diyor
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kızlar bir fikir verin ya 
0 oy
(851 puan) tarafından
Gecen gun bizde sosyallessin diye bi kac yere gittik hep yarim gun alıyoruz dediler ama bana 5 saat cok geldi kiyamadim ama sinifta kucuk cocuklarla doluydu iyi olur aslinda ama oyun grubuna yazildik biz gunde 2 saat haftada 3 gun gidcez oyle bisey varsa esin belki onu kabul edebilir
(7,036 puan) tarafından
Kuzum oyun gurubu burda yok malesef
tarafından
Canim ben istanbul da yaşıyorum oyun grubu icin 2200 istediler. Kizimin dil gelisimi gayet iyi. Her gun disari cikariyorum sıkılıyor ondan dolayı vereyim dedim bana cok geldi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Iygun tabi ki . Ben 1 yasinda vardim ilkini 2. Sinide eylulde 2 yasinda vercem
(7,036 puan) tarafından
Kuzum taş kafalı benim bu adam kafayı yedirecek bana bir gün yürümüş küçük diye ama bütün yükte bende çocuk ev işi market çarşı pazar herşey bende bende yetişemiyorum artık
(11,217 puan) tarafından
Ben iyi bile dayandim burda millet 1 yasina gelmeden verio. Ben kucugum bari sutten kesilsin oyle dedim. Eylulde onuda vercm ablasi okula gidio o tek kalio evde sklio
(7,036 puan) tarafından
Canım ne güzel vala ama benim adam beni delirtmekten başka bişi yappmiyor bana robitmusum gibi davranıyor
0 oy
tarafından
Aslında gitse azcık o da sende rahatlarsiniz canim onun içinde değişiklik olur
(7,036 puan) tarafından
Kuzum evi. İçinde artık kardeşleri ile kavga ediyir enerjisini atamıyor depremden dolayı zaten piskolojisi git gide kötüleşiyor benimde yüküm hafifler artık bende bittim yani sen düşün biri dış vikariyir diğeri iki yaş sendromunda büyüğü zaten hiç laf dinlemez oldu
(7,036 puan) tarafından
Çarşı pazar market işi bende ev işi bende üstüne bide gırla mosafir ağırlıyoruz evi işi zaten yapsamda fayda etmiyor evde eşyalara zarar verme ye başladı ya
tarafından
Bence eşini ikna et balım gitsin enerjisini atıp gelir sende diğerleri ile ilgilenirsin en azından biraz yükün hafifler
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Tam zamanı 

Çok eğlenir alışınca
(7,036 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum ama eşim inatla hayır diyor
0 oy
(471 puan) tarafından
Konuşuyorsa kendini ifade edebiliyorsa komut alıyorsa tabiki gönder canim
(7,036 puan) tarafından
Hepsini yapıyor ve çokta zeki bir şeyi duysun hayata unutmaz ve çok güzel komut alıyor
(471 puan) tarafından
İyi canım gönder ikiniz içinde iyi olur
(471 puan) tarafından
Küçükte degil
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Benimki de üç buçuk olacak ben de vermek istedim aslında haftanın iki üç günü ama uzak her yer veremedim küçük değil aslında haftanın iki üç günü yarım gidebilir ona da değişiklik olur 
(7,036 puan) tarafından
Kuzum burda aylık olarak alıyorlar tuvalet eğitimi ingilizce eğitim vs bir sürü şey veriyoalr ayda 2000 bin diyorlar çok ta iyi
(13,838 puan) tarafından
Gonder bence ona da değişiklik olur eğlenir öğrenir benimki de çok fena hiçbir şeyini kardeşine vermiyor her şey benim diyor akşama kadar kavga ağlamak çok yoruyor beni
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Benim kızım Eylül doğumlu şu an 18 aylık. Ben çalışıyorum, şu an bakıcısı var ama tam 36 aylık olunca kreşe vereceğim. Daha erken bile verenler var. Gün boyu kalmayacak sonuçta. Bakarsınız eğer zorlanirsa vermezsiniz. Bence 3 yaş küçük değil.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Busraıbrahım (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 235 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...