0 oy
1,088 göst.
Diğer kategorisinde (779 puan) tarafından
Kizlar merhaba..17 aylik kızımı pazartesi 10-12.30 sali 13-16 çarşamba 9.30-12.30 perşembe 10-12.30 cuma iki kere bırakıyorum 8-10 arası bırakıp alıyorum sonra 11.30-16..ben birakip ben aliyorum yemegini falan da koyuyorum ama yemiyormus hic..ve 2 bin lira veriyorum sizce nasıl 

20 Cevaplar

+1 oy
(68 puan) tarafından
Bizimki her gün 9-5 bakıyor 8500 TL maaş + sigorta veriyoruz. Hâlâ az mı diye düşünüyorum.
(654 puan) tarafından
Canım yaptığın çok güzel demek ki kazancınız çok iyi ama bunu çalışan her anne veremez bu kadar vermektense çocuğuna kendisinin bakması daha doğru olur
(68 puan) tarafından
Öyle maalesef, ben de çok şükür iyi kazandığım için işime devam ediyorum. Yoksa ben de istifa edip kendim bakardım sanırım...
tarafından
Kız bizim burada o maaşı 3 kişi alır annem ikiz cocuga bakıyor dübleks evi temizliyor 2 bin lira alıyor sigorta falanda yok
(68 puan) tarafından
Ne diyeyim, inşallah herkes hakkı olanı alır bir gün.
tarafından
Bizim burda piyasa öyle
-Reklam-
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Yani saat aralıkları çok kısa sen napiyorsun ki bu kadar kısa mi çalışıyorsun anlamadım 
(779 puan) tarafından
Öğretmenim..günde 2 3 dersim var..
(7,121 puan) tarafından
Ya maşallah . Akraba olsa ne olacak saatler kısa aslında öyle hop oynadı uyudu diyene kadar geliyorsun sen
(84 puan) tarafından
Branşınız ne
(368 puan) tarafından
Haftada bu kadar az ders veren bir öğretmende memur maası kadar mı alıyor. Yoksa daha az mı alır.
(779 puan) tarafından
Memur maaşından daha fazla alıyoruz..ders saati arttıkça maaşımız  da artiyor
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kim niye uyarı vermiş durduk yere simdi
(1,138 puan) tarafından
Canı sıkılıyor heralde
(779 puan) tarafından
Ben de anlayamadım..
tarafından
Post iki kere açılmış o yüzden
(11,165 puan) tarafından
Post 2 kere açılmış
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm bburunu görmedim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bana az geldı ben 2bine bu şekilde bakmazdım ayrıca neden yemek yemiyormuş sevdiği birşeyleri yedirmeye çalışsın
(779 puan) tarafından
Saatleri bakicimiza sordum ona göre ayarladık farketmez dediği için..yemek konusunda bisey diyemiyorum az zaman geçiriyorlar diye sanırım uğraşmıyor kadın.. yemedi diyor hep
(6,441 puan) tarafından
Saat değil de ücreti az tabi kadın laf etmiyorsa sıkıntı yok olmadı sen yedir götür o da 2 st içinde sadece önüne meyve koysun
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Az bile bence 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Saat aralığı az olduğu için öyle çok büyük meblaya gerek yok zaten bence. Ama cuma günü bırak al bırak al aglamiyo mu 
(779 puan) tarafından
Basta çok ağlıyordu ama biraz alıştı.. bunu yapma sebebim hiç bir şey yememesi..alıp bi çorba icirip emziriyorum mecbur
0 oy
(352 puan) tarafından
Para verme ya 2000 TL of harca harca bitmez senin haberin var mı bu devirde yol parası 1000 TL 
(7,768 puan) tarafından
Kadın kendisi bırakıyor bakıcıya ne yol parası aylık 68 saat bakıyor bakıcı
(1,604 puan) tarafından
Bu arkadaşı kale alma 12345ebe, saçma sapan yorumları ve gönderileri ile meşhur ve linç edilen çok da gönderisi var.
(779 puan) tarafından
Teşekkürler:)
(352 puan) tarafından
Lafın gelişi bu devirde yol parası 1000 TL dedim yani 2000 TL'yi kucumsedim kizlar  anlama konusunda cidden bu sayfadaki bazı kişiler de sizin gibi kıt malesef
(352 puan) tarafından
Shz  çok doğru söylüyorsun ben boş bir insanım bu dünyada dolu bir insan var mı bence kimse dolu değil dünya boş cunku
0 oy
(1,604 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Haftada 3 gün 8.00-16.00 arası bakıcı geliyor. öğlenleri eşim de geliyor o ilgileniyor. Fiyatı kendisi 2000 dedi. Yılbaşından sonra zam yaptık. Yaşadığınız yerin piyasasına göre değişir. Saatler toplaminiz 20 saat bile etmiyor. İyi bence, ayrıca kendi evinde bakması da kendisine nerdeyse hiçbir ekstra yük getirmiyor.
0 oy
(1,543 puan) tarafından

İki binmi varsa o fiyata gelen bende aliyim hemen bizimkisi 8.000 bin aliyor yol parasi yemeği dahil + sigortasida  :)))

(779 puan) tarafından
Sabah 8 akşam 6 baktirdiginiz işle benim yazdığımı kiyaslayip bi de gülmüşsünüz ya helal olsun..tertemiz kafalar var burda.....
(1,543 puan) tarafından
Ben fikrimi sôyledim herkes yorumunu dile getirmekte özgürya hani bana verdiginiz para az geldi eleştirilere acik degilseniz post acmayin ozaman
(779 puan) tarafından
Yorumu dile getirmek değil ki bu..ben günde 2 3 saat baktirip 2bin veriyorum sen günde 10 saat baktirip 8 bin veriyorsun ve o fiyata gelen varsa bende alayım diyorsun..ve gülüyorsun..yani azıcık bakkal hesabi bilen ne demek istediğimi anlar..
(1,543 puan) tarafından
Birtek bana değil çoğu kisiye az gelmis miktar gercekten az yine söylüyorum benim düşüncem buydu ne verirseniz verin
(5,232 puan) tarafından
Canım ikinizin durumu bir degilki günde 3 saat neki daha çocuk kadına alisamadan annesj gelip alıyor . Sizin sabah 8 akşam 6 tam 10 saat oluyor
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Canım ben 3 gün 3 er saate 2500 veriyordum geçen sene çok çok az ama anlaştıysanız ne diyelim 
(779 puan) tarafından
Hangi sehirdesiniz..sanırım bunun da etkisi var ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Gayet iyi haftalık 17 saat bakıyor kadın üşenmedim hesapladım kimse bana çemkirmesin aylık 68 saat bakıyor gayet iyi bence 
(779 puan) tarafından
Ve ben bırakıp alıyorum yol masrafı yok
(7,768 puan) tarafından
Benim kayınvalidem 3 bine bakıyo 2 çocuk bazen gece onda kalıyo çocuklar bırak diye çok dedik çocukların ana babasıda zengin ama cimri insan kullanan cinsten bence snn para gayet iyi kayınvalidem çocukların evinde bakıyo bazen evine getiriyo onda yatıyyolar falan hak değil ama kendi kararı bişi denmiyo
0 oy
tarafından
Az bence......
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Günde 2-2.5 saat için normal eğer sen alıp bırakıyorsan
(779 puan) tarafından
Evet ben alıp bırakıyorum ve genelde çizgi film izlerken uyudu diyor..5 günün en az 3 gününde uyuyor
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Arkadaşım yıllardır aynı bakıcıya veriyor çocuklarını. Bu sene sanırım aylık 2500 vercek 2 çocuk için ve tüm gün yani 8-5. Hadi diyelim tanıyor diye az alıyor ama 2 çocuk hee yine de baya az veriyormuş. Bence senin verdiğin ücret iyi. Şehire göre de değişiyordur bu işler ya. Kadının masrafı da yok, ne yemek ne yol.. İyi iyi verdiğin para. 
0 oy
(779 puan) tarafından
Sorunu çözdüm kızlar.. bakicimiza msj attım ücret konusunda hiç bir sıkıntı yok benim için uygun dedi..:)
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsun canım saatler neden farklı saatlerde bırakıyorsun. Bence fiyat iyi günde 3 saate bakıyor göz açıp kapayıncaya bitiyor. Haftada toplam 20 saat bile degil
(779 puan) tarafından
Öğretmenim günde 2 3 derse gidip geliyorum ev okul arasi da yakın..3 saat bile değil 2bucuk saat bırakıp alıyorum..zaten az önce bakicimiza msj attım ücret konusunda talebin var mı uygun mu diye..uygun hiç sıkıntı yok dedi kafam rahatladı..
(5,232 puan) tarafından
Haftalık toplamı yorumdakilerin 2 günlük bırakma saati kadar bile değilken az demeleri :) komşu çocuğunun 2 saatliğine evime gelip çocuklarımla oynaması gibi. Bence gayet iyi
(779 puan) tarafından
Hahahh..aynen öyle yaa:))
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bende çocuk baktım 800 den baslamistim ( ozamanin piyasası tabi ama yine aza calişmisim) 3 sene önceydi 2 çocuk hemde hafta içi ,sabahtan 6 ya kadar yani bazen hafta sonu da oluyordu öyle yemek filanda çok fazla vermezdi şuan bukadar saat için gayet iyi bence he olsa olsa belki 2 buçuk olabilirdi normal aralıklarda yine bencede.
0 oy
tarafından
Bence çok az veriyorsun
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Bende 5 gün 5 saat kahvaltı yemek benden 2 bin olsun demiştim kabul etmedi kadın 
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Aylık mı canım tam anlamadım aylıksa bedava. Benim kızıma da bakıcı bakıyor sabah 10dan akşam 7ye kadar haftada 4 gün geliyor haftalık veriyoruz parasını 2.400 tl haftalık. 
(779 puan) tarafından
Sizinki haftalık 36 saat benimki 15 saat çalışıyor sizinki evinize geliyor benimki gelmiyor.. belki sizinki ev işlerine de yardımcı oluyordur..bilemiyorum zaten kararsızdim bakicimiza msj attım ücret konusunda bir sıkıntım yok benim için çok uygun dedi..çünkü gerçekten hiç bir iş yükü yok..yemek yedirmiyor altını üstünü değiştirmiyor günde 2 3 saat kızlarıyla oynuyor kızım o kadar
(1,859 puan) tarafından
Anladım canım bizim bakıcımız da bebek dışında hiçbir şeyle ilgilenmiyor bütün yemeğini ben veriyorum hazırlıyorum. Etrafta benzer gelenlere de sormak lazım aylık haftalık ne veriyorlar şehir de önemli ben ankaradayım mesela.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 285 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 222 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 391 göst.