0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (3,853 puan) tarafından

16 haftamizda bitti .her hafta bitti diye yazicam insAllah ta doguma kadar.Rabbim nasib ederse artik dogurdum demeyi de yazicam oglumda yazdigim gibi.<3 112 gunumuz bitti.agustos basi dogumum olucak insAllah.

Bu hafta yada gelicek hafta dra gidicem bakalim kizim nasilmiz.haraketlerinide hiss ediyorum oyle tez tez olmasada gunde bir kac kez en coxda uzandim zamanlarda Darisi 17 haftanin basina insAllah.haftalar ne cabuk geciyor ya iki cocukla daha ilgilendigim icin gebeliyimi unutuyorum aksam olunca yorgunlukdan hemen uykuya daliyorum.avakado kadar olmusuz programda oyle gosteriyor.sizler ne durumdasiniz.gobekler ciktimi?

3 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
Canım Allah sağlıkla kucağına almanı da nasip etsin bişey soracam hiç bulantın olgunu ben 7. Haftadayım bulantıdan kafamı taşlara vuracam o derece kötüyüm
(3,853 puan) tarafından
Her vucut farklidir kuzum benim 3 cu gebeliyim bu hic birinde bulantim olmadi cok sukur.
-Reklam-
0 oy
(418 puan) tarafından

Bende 16+2 yım şuan gayet iyi çok şükür sıkıntı yok bir tane daha oğlum var onunla ilgilenmekten bende unutuyorum hamileliğimi. Hareketlerini hissetmedim ben daha :)

(3,853 puan) tarafından
Bende ilk bebeyimi 17+2 de ikimciyi 17+4 fe bunuda 15+5 de hisstemeye basladim
0 oy
tarafından
Bende 17haftalik oldum tam.bas ağrım çok varya.birde kızım var aşırı yaramaz napcam bilmiyorum bunalıma girmişim ya
(3,853 puan) tarafından
Benimde en cox bas agrim oluyir .bi baktim bir gun boyunca var ertesi gun biseyim yok.a gebeliklerimde bas agrisi cok cekiyirum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
6 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
6 Eylül 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

378,174 soru

11,318,644 cevap

34,765 kullanıcı