0 oy
1,113 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Linclenecegimi bildiğim halde paylaşmak istiyorum içimi dökmek istiyorum buraya. Eşim beni çoğu kez aldattı ailem arkamda durmadı çocuğum küçüktü kimse gel demedi beni evli kadınlarla aldattı 3 kere yakaladım. Mesaj dahi herşey yakaladım. Birgün sabah wahtsab web yüklemiştim beynimden vurulmusa döndüm neler neler konuşmuşlar. Senin şeyini çok özledim yazmış kadına açık açık yazamiyorum. Senden başkasından tat alamıyorum karımdan bile yazmış. Cok.agladim babam abimden korkusuna gel demedi sabret dedi doğru yolu bulur dedi ama ne ilgisi vardı doğru düzgün ne sevgisi evde oturmazdi durmadan sokaktaydi kendimi çok yanliz hissettim. Ve lanet olsunki bir hesap açmıştım o ara kendime biriyle yazistim sonra yazismayi kestim ben ama dün gece telefon kurcalamis hesabı açmış üstüme yurudu dayak yedim. Sabah telefonumu aldı gitti ben çok büyük hata yaptım çok pişmanım şuan herkess benim üstüme geliyor sen nasıl yaptın diye. Erkeğin adı çıkmaz senin cikicak diyolar. Eşim çocuğu elimden almakla tehdit ediyor. Şuan ölmek istiyorum ben bu yanlışa nasıl dustum bilmiyorum dava açmaya gidicem ama ne dicem bilmiyorum.

20 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Aldatmak karsidakiné değil insanin kndine saygisi olmayınca yapılıyor bunu kendine yapmsaydin keşke çok üzgünüm senin adına 
(16 puan) tarafından
Keşke yapmasaydim
tarafından
Keşke ..
-Reklam-
+1 oy
(119,156 puan) tarafından
yazisma icerikleri cinselliklemi alakaliydi
(16 puan) tarafından
Hayır sadece çocuğa günaydın yazmış oda günaydın yazmış neden burdan yazdın uzun zamandır yazmiyodun filan bunlar zaten yüzyüze görüşme olmadi biz cinsel içerikli bişey konuşmadık asla
(119,156 puan) tarafından
arkadasti vs dersin cinsellik yoksa yada nude falanda yoksa bi poh yiyemez kocan
(16 puan) tarafından
Yok sadece canım yazmış konusurken
(16 puan) tarafından
Şuan savcılığa gidicem boşanma davası açıcam ne yapmalıyım
(7,664 puan) tarafından
Evet kötü bir içerik yoksa sevgililik diyeyim arkadaş de geç. O adamla da konuşmayı kes. En azından boşanma gerçekleşene kadar.
+1 oy
tarafından
Whatsapp Web kişiye özel değil mi sen nasıl gördün mesajlarını anlamadım ben Bi de telefonunu alıp gittiyse sen nerden yazıyorsun 

Eşine de sana da yorum yapmak istemiyorum büyük konuşmak da istemiyorum Allah ikinizi de yola getirsin ne diyeyim 
tarafından
O kodualmam için onun telefonuna ulaşman lazım onun telefonundan kod alman lazım değil mi kodu nerden buldun
(16 puan) tarafından
Şifresi vardı bende biliyorum gece uyurken yaptım zor bisey değil
tarafından
Ayrıca internetten baktım whatsapp Web qe sız çalışmıyormuş qr da onun telefonundan alman lazım whatsapp ona girdiysem Web E neden gerek duydun o zaman
(16 puan) tarafından
Of anlamıyomusun. Gece kodladim kendi telefonuma sabah isteyken kadınla yazismislar işte ister inan ister inanma bende hala delil mevcut çok istiyorsan atayım bak muhabbetlerine
(75 puan) tarafından
Kadın diyorki gece kocam uyurken onun telofonunundan kendi telofonuma QR kodu okutttum. Eşi de sabah işteyken konuşmuş wp den kadında da wp web açık olduğu için okumuş mesajları bu zor bir şey değil eşimin kide bende açık bakıyorum.
+1 oy
(7,545 puan) tarafından
Haklıyken haksız duruma düşmüşsün hay Allah bir anlık gaflet işte.
(16 puan) tarafından
Aynen öyle ah ah çok pişmanım
+1 oy
(349 puan) tarafından
Benim anlamak istemediğim şu neden bazı kadınlarımız kocalarına ders veya kendilerini yalnız hissettikleri için aldatma geresinimde bulunuyorlar kocanın yaptığı yanlışa sende o yanlışa karşılık Bi yanlış yapmışsın keşke çocuğunuza saygınız olsaydı malesef erkeklerin adı çıkmıyor ama kadın yapınca adı çıkıyor hatta hemen boşanıyorlar. Üzüldüm adınıza
(16 puan) tarafından
Çok sağol ne dediysen haklısın ben böyle bir yanlışa nasıl düştüm bilmiyorum
0 oy
(826 puan) tarafından

Şu an babanin da abinin de yüzüne tükürmek istiyorum 

Yaptığın çok yanlış ve asla arkasina siginilacak bir sebebi olamaz Allah yardımcın olsun 
(16 puan) tarafından
Çok haklısın ölmek istiyorum ben :(
(2,138 puan) tarafından
Saçma düşünceleri kafandan çıkar lütfen! Ölünce ne olacak en büyük gunahada girip dunya ahiret cekeceksin. Hata yapmayan asla yapmam diyen var mi bunlari. Herkes ikinci bir şansı hakeder. Evet yanlış yapmışsın ama ileri gitmemissin, yanlışını savunmuyorsun. Tövbe et canim. Arkadaşca konustugunu söyle ilerisi yok. Zamanla düzelecek hersey.
(16 puan) tarafından
Canım. Beni cok rezil etti malesef herkese bu saatten sonra o beni affetse ne ki beni mahfetti
(826 puan) tarafından
Hiç birsey hayatından daha değerli değil.   Bundan sonrası için kendine güzel ve hayırlı yollar çiz lütfen
0 oy
(1,050 puan) tarafından

Aslında hatta kocanda seni hem aldatmış hemde ilgisini kesmş 

Baban arkanda olsaydı bu hataya düşmezdn 

Ne konştugunuzu eşin biliyor mu 

Keşke Hesapı kapatsydn ya da şifreli olsydı

Tövbe et canm

(16 puan) tarafından
Çok haklısın e-postami bulmuş malesef. Kotu bi konuşma yok ama rezil oldum işte
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Kötü olmuş malesef zararlı çıkıcaksın keşke ama keşke yapmasaydın 
0 oy
(1,138 puan) tarafından

Senin elinde var mı kanıtın eşinin seni aldattığı zamanlarla ilgili konuşma vs.sevgili gibi konuşmalar cilveler cinsel içerik vs olmadıysa sen dersin ki öylesine cevap verdim herhangi bir ilişki kurmadım dersin.içerik önemli.o zaman bı halt edemez.

Ama onun aldatmasiyla ilgili varsa elinde kanıt sen sunarsin.
(1,138 puan) tarafından
O zaman boş yapıyor.hic birşey de yapamaz.
(16 puan) tarafından
Sadece şöyle günaydın yazmış adama oda günaydın yazmış neden burdan yazdın ettin demiş adam eşimde eşim elimden telefonu alıyor mesajlari siliyorum oda yazmış dikkat et canım sen genede felan gazmis hepsi bu ben diğer mesajları zaten silmiştim kotu bir muhabbetimiz yoktu zaten
(16 puan) tarafından
Şimdi o akşam gelmeden çocuğumu bana bırakcaksin akşam alicam cocugumu diyo o gelmeden savcılığa çıkmam lazım ne yapicam
(1,138 puan) tarafından
Öyle bişey olmaz.
Sen çocuğumu vermem mahkeme kime verirse.dava açalım vs de.cocugun psikolojisi için kavga gürültü yapmayalım insan gibi bosanalim de uzatip tehdite dökerse de karakola git.de ki can guvenligim yok tehdit ediyor vs.
Uzaklaştırma alabilirsin ya da sığınma evine gidebilirsin
(6,441 puan) tarafından
Aynen yada kades indir çocuğu alıp gitmek isterse tıkla gelsin polis
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Yani şuan büyük konuşmak istemiyorum orucluyum Rabbim sen gösterme 

Karısının şeyi yok mu o işe yaramıyor mu üstelik bı çocukta vermiş. Bu gibi adamların yüzünden başımıza ne geldiyse geldi hâlâ daha akillanmadilar Rabbim öyle bişe yaşattı ki milelt korkudan evine giremiyor sıcacık yataklarında yatamiyor.. Rabbim ıslah etsin canim 

Senn de yaptığın yanlıs ailen sana sahip çıkmıyor ve başkasıyla konusmussun bunu snnde bilmen lazım erkek yapar yapar her fışkıyı yapar kimse görmez bu erkektir yapar benim oğlum yapar derler ama kadın yaptı mi adı çıkar ...  
(16 puan) tarafından
Aynen canım haklısın çok pişmanım lanet olsun böyle bir hataya nasıl düştüm bilmiyorum okadar pişmanım ki herkes üstüme geliyo ölmek istiyorum
(2,600 puan) tarafından
Af dile Rabbimden numarayı da engelle eşinin konuşmalarını da bulabilirsen kanıt diye al
0 oy
(10,243 puan) tarafından
İçerik mühim konuşmada. Yaptığın yanlış kere yanlış o şeref yoksunu yapmış sen de yapmışsın. Çocuğu eğer konuşma ya da konuşmalar müstehcen ise alabilir. 
(16 puan) tarafından
İcerikde müstehcen bişey yok. Sadece günaydın yazmış karşı tarafta günaydın yazmış neden burdan yazdın uzun zamandır yazmiyodun oda yazmış eşim teli aliyo elimden oda yazmış ki dikkat et canım hepsi bu başka bişey yok
0 oy
(688 puan) tarafından
Yerinde olsam önceki konuşmasına hitaben bende senin bir yerinden zevk almıyorum senin benden almadığın gibi. Senin gibi namussuz erkeklere böyle davranışlar hak derdim. Senin yaptığın kadınlarda evliydi de ona. Sen bana göstermen gereken ilgiyi sevgiyi cinselik arzusunu başka bir kadına üstelik evli bir kadına gösterebiliyorsan başkası da gelir o ilgiyi bana göster de. Her ne kadar doğru olmasada üste çık aşağıla yaptığı şeyleri. Başıma ne geliyorsa senin yüzünden de. Ben bir kadınım gerek sevgiye gerek övgüye gerek cinseliğe ihtiyacım var. Sen bir ekmekle karnımı doyururursun ancak kendini böyle erkek hissedersin de. Adam olsan Bana sahip çıkardın de. 
(16 puan) tarafından
Dayayenianne , okumazsin olur biter ben yaşadığım şeyleri yazıyorum senin daha okumaya miden almıyorken ben gerçeğini yaşadim bide benim tarafımdan bak
(688 puan) tarafından
Ben pis bir şey yazmadım.
(16 puan) tarafından
Kadın bence cok haklı konuşuyor. Pis muhabbet felan yaptığı yok.
tarafından
Kederli anne sana demedim post sahibi mesajların içeriğiyle ilgilili detay vermiş
(688 puan) tarafından
Ay kusura bakma ben bana söylüyorsun sandım
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Çok yazik olmus gerçekten o seni aldatti diye birakip gitseydin bosansaydin ama bunu ne kendine nede çocuğuna yapmasaydin keşke gerçekten çok üzüldüm allah ikinize de doğru yolu nasip etsin
(16 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağol keşke bosansaydim ama çocuğum küçüktü siginicak yerim yoktu devlete de gitmedim benim hatam maddi gucyok du manevi destek yoktu çok yanlizdim
(4,220 puan) tarafından
Allah şaşırtmış ne diyim nefesine hakim olman lazimdi yaptığın çok büyük yanlış ve günah hakkinda hayırlısı
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Nereden yazıyorsun şimdi
(16 puan) tarafından
Annemin telefonundan giriyorum
tarafından
Bemde sordum cevap vermedi
(16 puan) tarafından
Annemden giriyorum dedim şuan annemdeyim oda işte gelince biliyorum çocuğu alicak daha kotu olcak oyuzden savcılığa cikicam birazdan
(2,226 puan) tarafından
Dahayenianne neden şüpheci yaklaşıyorsun merak ettim
tarafından
Tuhafıma gitti Allahım korusun büyük sözüme tövbe ama bu durumda olsam annemin telefonundan sohbet ortamına girip mesaj atmak aklıma gelir miydi bilmiyorum
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm ben 5 sene hep msj görüşme falan gördüm benim ailem çocukları kabul etmediği için gitmedim birlik yasiyordum yeni evime taşındım yapma dedim yeni sayfa açalım dedim olmadı kovdu annesi oğlunu korumak için erkek var dedi kayinpederim arkamda durdu ama ne kadar durabilir ki çıktım gittim yazdım hatta buraya kimisi niye bıraktın falan dedi ama yinede kızımı alrdim kaynanam eşim bir oldular babanın çocukları mı falan dedi çok direndim ama canımdan olurdum biliyorum çıktım gittim 1 hafta kızımdan 1 ay ogumdan uzak kaldım büyükler araya girdi kaynanayi aradan çıkardım konuşmuyorum oğlu torunları gidip gelse karışmıyorum bazen karışıyor evime sorun çıkıyor ama aileme söylemekle korkutuyorum çünkü ben gittiğimde o 1 ay içinde sorunum olmadı aksine çok destek oldular şimdi evimdeyim karismadiklari sürece huzurum yerinde sana şöyle diyeyim cnm bende senin hayatana düşüyordum fake hesap açayım dedim o kadar bilmiyorum ya kendi ismimle açmıştım:) çok güldüm döndüm hemen kimseyle msj vs olmadı kendine yüklenme bırak ne bol yiyorsa yesin ailenede mesafe ol anlarlar belki degerini Allah yardımcın olsun cnm
(16 puan) tarafından
Sağol canım ama bundan sonrasını benim midem kaldırmıyor onla ne yapicam bilmiyor
0 oy
(775 puan) tarafından
Savcılığa fakanbgitme panik yapma sadece arkadaş olarak sanalda kalan arkadaslik mahkemede de bişey yapamaz sen paniğe düşersen eline koz verirsin sakın ol
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Çok üzüldüm keşke son derece haklıyken haksiz duruma düşürmeseydin kendini 

Arkadaşım falan de asla yaptım deme insanlar seni konuşmak isterken o adamın pisliklerini dök ortaya

O ailesine karısına sahip çıksaydı böyle olmazdı

Elin karısıyla ilgilenirsen elde senin karınla ilgilenir bu kadar
0 oy
(770 puan) tarafından
Kimse kınamasın yada linclemesin sende artık sabredemeyip bi anlık nefsine uyup yapmışsın keşke yapmasaymışsın ama olmuş artık esini al karsına konuş çok bunaldim de kendini anlat bosanmak istiyorsaniz bile güzellikle ayrılın çocugunuda senden alamaz
(16 puan) tarafından
Boşanmak istiyorum kafaya koydum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Peki o aldattı ya ss falan almadın mı onu sunsaydın mahkemeye falan en azından çıkar sığınmaya giderdin ailen ciddiyeti anlar gelir alırdı seni aldatman olmamış en azından Allah korusun ben öyle yapardım sen karşılık vermişsin o aldattı bende aldatayım olmamış
(16 puan) tarafından
Bir sürü delil vardı faceye mesaj kutusuna aktarmistim şuan şifreyi hatırlamıyorum sabahtan beri cildirdim
(6,441 puan) tarafından
Bul çıkar canım
0 oy
(802 puan) tarafından
Keske yapmasaydın hakliyken haksiz durumuna sokar boyle se.refsizler. kendi yedogo b.oklara bakmaz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 276 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 2,599 göst.
17 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 988 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Papatya88 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,584 göst.