0 oy
2,608 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar dün ilk defa kahve falı baktirdim ısrarla oldu ve kadın dedi ki şeytan yüzü görüyorum bebeğini kimsenin eline verme dedi her neyse bu benim fala bakmama engel oluyor basim ağrıdı fala bakmaktan dedi 3 gün fal dan uzak dur 3gun sonra bir olay olacak dedi ben ücretli yapıyorum bu işi ama sana istediğin kadar bakicam dedi ve ben inanmadım gorumcem fincaninn fotosunu çekti arkadaşına gönderdi oda şeytan yüzü görüyorum dedi ben bu fala bakmiyim çok kötü sıktı beni dedi ve bu kadınların birbiriyle hiç tanışıklığı yok kizlar uyuyamiyorum kizlar çok pismanim çok kötü durumdayım nolur linç etmeyin belki de Allah onlara böyle soyletti ben bidaha fal baktirmiyim diye değil mi ya 

23 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Fala inanma falsız kalma demişler takılma herkesin dediğine fal sonuçta gerçeklik payı yok ki 
tarafından
Aynı şeyi söylediler ama
(545 puan) tarafından
Yok canım içini ferah tut nolcak Allah aşkına fal yani fal boşver
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Allaha sizin canim namaz kil ve tövbe er rabbim duyandir ve görendir korkma 
tarafından
Ben 19 yaşında bir anneyim kime ne zararı olacak ki anlamadım ya
0 oy
tarafından
Tövbe et başka yapacağın bisey yok inanma günah sonuçta .  Herşeyi Allah bilir 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Fincan içindeki kahvenin bıraktığı izleremi inanıyorsunuz etkileniyorsunuz bence namaz kılıp dua edin fala baktimak iyi bisey değil 
0 oy
(7,199 puan) tarafından

u konuyu Peygamberimiz (a.s.m.) bir tek cümleyle ifade etmiş: “Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123) Yani geleceği okuduklarını iddia edenlerin sözleri boş, bir değeri ve bir anlamı yoktur.

İnanç noktasından bakıldığında fala baktırmak ve fala inanmak o kadar batıl ve tehlikelidir ki, Allah korusun insanı imandan bile çıkarabiliyor.

0 oy
tarafından
Tövbe et kuzum fal baktirma asla
0 oy
(899 puan) tarafından
Bı gün internetten Tarot falına bakıyorum sonra iş uzadı etkilenmeye başladım neyse kapattım Instagrama girdim pat diye karşıma bir resim çıktı fal bakanın da baktiranin da 40 gün ibadeti kabul olmaz diye ve çok etkilendim o gün bugündür uzagimdir öyle şeylerden..
0 oy
tarafından
Ikitane yalandan çizgi çıkıyor her hangi birseye yorup yorum yapılıyor çocuk oyuncağı gibi.

Fal bakmakta fala inanmakta yalan .

Bolca tövbe et kimsenin sözüne bakma inancını yitirme 

Imaninla imtihan ediliyorsun  Rabbine sığın 
0 oy
tarafından
Kallı iki rekat namaz kıl dua edip tövbeni yap. Öyle kahvede çıkan iki çizgiye de inanıp canını sıkma. 
0 oy
tarafından
Onlar cinlerin oyunu  canım  bnde uygulamaya çok atrdm ama tabi inandgmdan değil merk fincanı yıka  bişey olmaz 
0 oy
(798 puan) tarafından
Ne anlama geliyormus sormadınmi cnm. Benimde bislerim kuvvetlidr ama bebegimden sonnra tovbe ettim baskiyla baktrmaya calisrlardi cok kotu olurdum.bidaha tovbe Allah affetsin.Bazen icime doguyor inlari soyluyorum sadece .
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Canım seni korkutmak istemem bu tarz şeylerde kadın sallasa bile o söylediği olay oluyo bnce namazdan kurandan başını kaldrma Allah büyük affeder ve bişy olmaz inşallah 
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Seytan yüzü nasıl görüyorlar hiç hayattarinda şeytan görmüşler mi ki sende buna inaniyosn kız :getlost: 

0 oy
(452 puan) tarafından
namazını kıl tövbeni et yapacak başka bir şey yok inanmada böyle boş şeylere 
0 oy
tarafından

Bol bol Allah a dua et ,

Pişman olduğun için tovbe et 

Şüphesiz ki rabbim her tövbeyi kabul edendir 

0 oy
tarafından
Bi daha baktirma kuzum hem çok günah hemde bebegin var boşuna vesvese olur kalbine. Bi abdest al namaz kıl tövbe et bebeğine de bol bol oku. Rabbim içine ferahlık versin inşallah 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bende arkadaşlarla önceden komiklik olsun diye bakardım. Sonra işte şekillerden tahmin yapa yapa herkes iste sen biliyon felan dedi esim bikere denk geldi işten erken geldi. Gördüğü gibi bana kıyamet kopardı akşam söz verdim şimdi kahve içtiğim gibi yıkıyorum çok günah canım uğraşma evinden bela eksik olmaz
0 oy
tarafından
Bakanda, baktıran da çok büyük günaha giriyor. Keyfi baktırmak bile günah. Lütfen bunlarla uğraşmayın. Namaz kılıp dua edin. Geleceği Allah tan başka kimse bilemez 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Canım namazını kıl tövbe et düşünmemeye çalış ve birdaha da asla yapma böyle bisey
0 oy
tarafından
Fal bakmak cok gunah dun kaynanamlarla esimib dayisi gile gittik kahve yaptilar iciyorken fal bakalim dediler kiyameti kopardim cok gunah falan dedim ben kendim de dahil kimseye bakmam  gercekten cok ama cok gunah sen baktirip bir gunah islemissin kalkmis bir de inananak bir gunah isliyorsun  gelecegi falcilar goremez canim sadece Allah bilir ha bu arada o kadinlar seytanin yuzunu gorselerdi Allahtan korkar fal bakmazlardi 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,116 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 993 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Papatya88 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,586 göst.