0 oy
587 göst.
Aile kategorisinde (473 puan) tarafından
Ya kızlar ben ilk gelinim ve suanlik tek gelinim. İki kziim var büyük olan 3 buçuk yaşında kayınvalidem lere çok düşkün birlikken doğru o bir yaşına kadar beraber dik. Neyse şimdi yarım saatlik uzaklıkta yiz. Biz her gittiğimizde illa o kalsın siz gidin bı kaç gün kalsın der ben izin vermem kızım için bir defa tek çok israra eşim kalsın dedi. Ondada her istediğine evet diyorlar her dk markete götürürler iki amcası nenesi dedesi. Kızım alisiyo abur cubur a gezmeye eve gelmek istemiyor bu sefer. Geçen geldiler 12 gün kaldılar bizde giderken götürmek istediler sağlık ocağına goturcem dedim yalandan bırakmadım. Kaynım la nişanlısı geldi çaya aradı kaç defa onlarla gönder istiyor sa dedi tabiki göndermedim. Bu gece yine geldiler kaynım la nişanlısı nisanlisinin annesi fln birkac kişi yine var. Kızım bende gelmek istiyorum size dedi kaynanamda bana dedi kıza kıyafet hazırla goturcem fln. Bende dedim olmaz alisiyo herkesin peşinden gitmek istiyor dedim. Bişey olmaz bu seferlik gelsin fln dedi ben duymamazlıktan geldim dedim belki konu kapansın. Biraz sonra tekrar goturcem fln dedi yanındakiler de gelsin fln dedi bende hayır ben istemiyorum dedim. Zmaan bozuk alisiyo nasıl alisirsa öyle gider dedim onlar karismadi daha. Tam kalkarken kaynanam kızı sırtladı bana rağmen. Allah'tan eşim anne bırak onu götürme dedi. Annesi gelsin fln dedi eşimde olmaz gelemez alışıyor dedi. Ki öyle geçen eve gelen ustanın bile peşinden iki saat ağladı. Kaynanam ne dediyse eşim.aldi kucağından izin vermedi. Kaynanam tam arabaya binerken kızım agliyo diye ne yapım gavurlar izin vermiyor dedi. Ve kaynanam bir karis suratla gitti. Kuserse de kussun ben kızımı alıştırmam öyle benmle gelirse gelir.  Yoksa ne tek gondercem günlerce fln. 

21 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından
Valla en iyisini yapiyorsun cok istiyorsa kalsin senin yaninda 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 387 göst.
+1 oy
21 cevap 593 göst.
0 oy
1 cevap 109 göst.