0 oy
227 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,649 puan) tarafından
kafayi yiycem artik daha 28inde antibiyotik bitti yine burnu tikali kusuyor ayaginda corap tutmuyor grip oldukca daha xok nobet geciriyor dizimde problem var gece on ikide basladim bir saattir agliyarak salliyorum sabah dersi var gidemiycez yine kizmak istemedikce çok zorluyor anlasa dovcem zorundan kac biberon sut icti normalde sutte yasak corba var iki cesit verdim parmagini sokup kusturuyor makarna hasladim vurmasiyla doktu  ve gece 4

7 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ah masal kız çok geçmiş olsun sabır canim.hasta olunca öyle oluyor inşallah hemen toparlar
(4,649 puan) tarafından
saol kuzum ya vallaha toparlanmiyor antibiyotik o kadar cok aldiki
(13,821 puan) tarafından
Havalar da tuhaf çocuklar hasta oluyor ister istemez salgın var ins hemen toparlar
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 

Geçmiş olsun. 
(4,649 puan) tarafından
2yas 5ylik
(3,823 puan) tarafından
Bu dönemler de biraz sert çıkmak lazım canım kızım da aynı sert söylemeyince daha çok yapıyor
0 oy
(671 puan) tarafından
Geçmiş olsun salgın var benim bebekte bu şekilde kusuyor, ateşi var grip virüsü dedi doktr 
(4,649 puan) tarafından
sana da gecmis olsun canim kusmasi kendini zorluyor
(671 puan) tarafından
Sağol çocuklar hasta olmasın gerçekten çok zor geçiyor
(4,649 puan) tarafından
vallaha ole bide dogustan rahatsızlıklarmizda var daha zor oluyor
(671 puan) tarafından
Ne rahatsızlığı var
0 oy
(799 puan) tarafından
Allahım çocuk buyutmek çok zor 
(4,649 puan) tarafından
aynen ole canim yaaa cok zor ama guluslerinde tum acilar son buluyor
(799 puan) tarafından
Umarım buluyor
Akşam evi süpürüyorum az önce süpürdğm dıe yere döktükleri şey için bir saat bağırdım
Bu vicdan azabı ayrı
Karşısındaki annesi olduğunu biliyor
Ve ne kadar acı çektiğini bılıyo
Ağlayarak terbiye ediyo
 bilmiyorum gerçekten çok zor süreç
Hem kural koymaya çalışan kişi olmak hem onları eğitmek hem sevmek
Bazen acı çektiklerini görmeye katlanmak hepsi ayrı bir imtihan
Allahım yardımcımız olsun
(4,649 puan) tarafından
huysuz benim kizim dogdugundan beri bir gece dahi kesintisiz hic uyumadim surekli uyanir bagirir ilac kullandik uykusu icin bana misin demiyor uyumadigindan nobet geciriyor nobet gecirdikce biraz daha geriliyoruz ay olarak napcam bilmiyorum yine ayagimda
(799 puan) tarafından
Hacamatı bir araştır
Etrafında belki klinik vardır
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Akşamdan bu yana kızımda ateşli uyuamadk eşimle . Kızım uyuyor amanuyuyunca ateşi daha da çıkıyor. Ay çocuklar hasta olmasn yaa insan kendi hasta olsa daha iyi valla . Çok geçmiş olsun sizede canım 
(4,649 puan) tarafından
yaaa gecmis olsun canim ya keske hic olmasalar
0 oy
(418 puan) tarafından
Canım külotlu çorap giydir çorap benimkide çıkarıyor bakıyorum ayak buz son çare onu giydirmek. Hasta olduğu için iştahı yoktur kendini de çok yorma hafif şeyler koy yesin. Hastalık zamanı benim oğlumda çorba vs yemezdi insan sinir krizleri geçiriyor valla ama ne yapacaksın ki. Çok geçmiş olsun inşallah 
(4,649 puan) tarafından
kuzum kilotlu coraplarin ucunu yalayip islatiyor sonrada su su oydu diyip geliyor
(418 puan) tarafından
Ne kadar cinsler dimi akıl zehir gibi valla :D Allah sabır versin balım çocuklar hasta oldu mu anneler daha berbat oluyor ya
(4,649 puan) tarafından
vallaha ole kuzum ya keske hic hastalanmasa
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Yaaa kıyamam ya sakin ol ama dövmek hiç çözüm değil. Bazı Dr lar gerçekten BOŞ YERE ANTİBİYOTİK veriyor. 1.5 yıl boyunca her Dr antibiyotik yazdı bize Allahın her ayı. Üstelik düzelmiyordu ama hiçbir Dr bizi dinlemedi.. Vermezsek daha kötü olacak diyip gönderdiler... Şimdi bir Dr bulduk ona gittiğimizden beri Allah razı olsun hiç antibiyotik vermeden düzeltti hep. Test yapıp ona göre veriyor. Boş yere kutu kutu antibiyotik yazan Dr lara hakkımı helal etmiyorum o kadar kötüydü ki o dönemler.. Allahım çocuklar hiç hasta olmasın.. 
(4,649 puan) tarafından
kuzum epilepsi hastasi benimki antibiyotik 5gunden fazla kullanamiyor kullanmasam nobet geciriyor bu sefer beyin de skinti oluyor Allah sahit daha vurmamisim ama o saatte de aklimdsn gecmedi degil.s.d
(12,513 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin inşallah :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 811 göst.
2 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ♡HtcTrgtKrsd♡ (461 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 235 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 291 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...