0 oy
811 göst.
Diğer kategorisinde (461 puan) tarafından

Bu gün alcisini değiştirmek için gittik bizim doktor ameliyattaydi başka doktora yönlendirdi bizi onunla görüştük bebegimin ayakları için düzelmez dedi alciyi çıkartınca eski haline dönüyo sanki bi kas geri çekiyo ayağını beyinden geln bisi gibi dedi ama biz doğum yaptığım yerde MR çektirdik bisi çıkmadı samsunda 30 temmuzda yine çekilecek insallh bisi çıkmaz beyinden kaynakliysa düzelmesi çok zormus ki ameliyat olsa da mutlu sonuç alamazssiniz dedi 

Geldiğimizden beri ağlıyorum bebeğime her baktığımda kötü oluyorum dayanamıyorum öyle gördükçe icim parcalaniyo 

Nasıl atlatırım bunu bilmiyorum :(:'(

13 Cevaplar

0 oy
(15,743 puan) tarafından

Allah tan umit kesilmez veren O alan O her turlusunu yaratan yine O..

Dua et bol bol sagliginda bska bisey olmasin sukret yine zmnla tedavisi olunur doktr dktr gezdr her doktor oburunden bi tik dha bilgili olabiliyor. 

Rabbim safi adiyla sifa versin InsaAallah duzelir <3

(461 puan) tarafından
Sürekli ediyorz dua canim âmin sagol ankaraya hacattepeye goturcez sıra almak faln zor 1 haftalıkken götürdük 4 ay sonrası için randevu verdiler şimdi araya birilerini soktuk öyle tekrar gidicez insallh düzelir
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
Bol bol dua et cnm dert veren rabbim dermanda verir elbet kötü birsey cıkmaz inşallah
(461 puan) tarafından
Inşallah canim çok kötü oldum bi anda öyle söyleyince herkez düzelir diyordu doktorlarda bu gün öyle söylenince..
(129 puan) tarafından
Biliyorum  cnm cok kötü bir durum inşallah birsey çıkmaz   rabbim hiç bir anneyi babayı evladıyla sınamasın
(461 puan) tarafından
Amin canim sagol.
0 oy
(816 puan) tarafından
Derdi veren rabbim dermaninida verir dua et isyan etme neden deme biliyorum icin aciyor canin yaniyor ama buna sukur de beterin beteri var. Tıp gelisti bardr baska tedavisi ümidini yitrme. Bak eskisi gibi degil bebeklikten biliniyor ve cagre araniyor ve duzelmesi daha kolay oluyor baska doktr baska hastaneye git vazgecme yoruldum deme gerekirse arastr farkli sehire git ama ne olirsa olsun isyan etme o senin evlanin canin kanin herseyin. Sen dik güclu sabirli olursan evlanim senden kuvvet alir ve cabalar senniyi ol ki oda iyi olur Allahin izniyle. Bizim tanidik vardi kiz once deynekle yurudu sonra ozel ayakkabi yapildi demirli her ay sıkılıyordu fizik tedavi feln gordu ve simdi biraz aksaklik var ama yinede desteksiz deyneksin gayet guzel yuruyor ve onu baya gec farketmisler yillarca igrastilar ve mukafatini aldilar sende alirsin canim Allahtan umit asla kesilmez. RABBIM Yardimciniz olsun ins beyinde cikmaz ve  yasina gelmeden tedaviyle duzelir Allahim şafi ismiyle sifa versin
(461 puan) tarafından
Inşallah canim sağol gidiyorum her yere de giderim çocuğun için samsuna götürüyorduk ankaraya goturcez sıra almaya çalışıyoruz ilk dogdunda da götürdük sıra sorunu yaşadık tanıdık faln soktuk araya orası olmasa istanbula gidicez insallh çaresi bulunur asla isyan etmem onun kokusu dünyalara bedel benim için
Bi gülüşüne kurban olurum yavrumun
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Allahtan ümit kesilmez canm güclü ol sen annesin allahim yardimcin olsun insallah<3

(461 puan) tarafından
Inşallah canim sağol..
0 oy
tarafından
Sen allahtan ümidini kesme başka doktorlarda ggörsün allah acill şifalar versin size inşallah 
(461 puan) tarafından
Goturcez canim ankaraya allah razı olsun
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım hiç olumsuz düşünme Allah kulunun zannı üzerinedir.. neler neler diyorlarda hiç birşey çıkmıyor. Olaki dedikleri gibi olumsuz ilerledi süreç hergun yeni yeni şeyler çıkıyor bu zamanını üzülerek geçirme rabbim şifasını versin kuzucugunda.. sende ağlama Allah büyük.. :*
(461 puan) tarafından
Sagol canim Allah razı olsun uğraşıcam bebgim için çok durcam onun bana ihtiyacı var
(3,187 puan) tarafından
Elbette.. rabbim büyük :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Kalbini bozma canım iyi araştırın.

Benm esimin kuzenine her gittiği doktor çocuğun belden alti yok demis 9 ay ne cekti sapa saglam çocuğu oldu sen arastir baska baska doktora git elinden geleni yap Allah'a birak
(2,931 puan) tarafından
Sami Ulus flan var çocuk hastanesi
Arastirma hastaneleri dd var bi goster bakalım ne diyecekler
(461 puan) tarafından
Hacattepeye goturcez şimdi sıra almaya çalışıyoruz
(2,931 puan) tarafından
İnşallah düzelir fizik flan denemiyceklerkiymis
(461 puan) tarafından
Bisi d3mediler o şekilde başka hastaneye götürün samsuna ankaraya dedi zaten samsuna gidiyoruz ankaraya goturcez simdi
(2,931 puan) tarafından
İnşallah sağlığına kavuşur Minnoş
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Niye alçıya alınmıştıki
(461 puan) tarafından
Ayakları içe dönük doğmuştu 1 haftalıkken başladık alçıya bu 7. Alcisiydi alcidan çıkınca eski haline donuyo
0 oy
tarafından

Ayy cok cok uzuldum ya inan nasil anlatirim uzgunlugmu bilemedim :(

(461 puan) tarafından
Allah kimseyi çocuğuyla sınamasın gerçkten çok zor
tarafından
Amin canm amin
0 oy
(40 puan) tarafından
Canm gecmiş olsun ne oldu bebeğinin ayaklarına ki
(461 puan) tarafından
Sagol canim ayakları içe dönük dogmustu
(40 puan) tarafından
Pesini birakma vardir illa bi çaresi arastir iyice baska hastanelere götür.  Pes etme Allahim şifa versin inşaAllah Allah'ın izniyle iyilesir...
(461 puan) tarafından
Amin canim sagol pes etmicem ankaraya gidicez
0 oy
(283 puan) tarafından
Canim sonuna kadar pesine düs bu durumun .. istanbula gel tanidigin falan yokmu burda arastirma hastanelerine goster .  Inan vardir Allahn izniyle bi caresii .. acil sifalarinz olsun insallahh 
(461 puan) tarafından
Inşallah canim ankaradan sonuç alamazsak istanbula göturucez
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ins beyinden gelen birsey degldir. Bazi doktorlar hep en kotusunu soler ins   dedgi gbi olmaz canm. Dua et Allah yardmciniz olsun ins.
(461 puan) tarafından
7 hafta alçıya aldılar her hafta değiştiriyorlar
Çocuk tekini çıkartmıştı 5 gündür alcisi yoktu  eski haline dönmüş ayak
(2,351 puan) tarafından
Anladm cnm uzun suruyo o alcilar die biliom bn cok kisa tutmuslar ki alciyi ins duzelir baska bi doktora daha git sen tek doktorla kalma cnku dedgm gbi 5 6 ay alcida kaldi ve 2 bacak arasnda alcilarn arasnda demir vardi acikligi korumasi icn vs.  Smdi kiz kocaman okula basladi gayet iyi yani
(461 puan) tarafından
Ankaraya gidicem canim oraya da göstericem
Bi fizik tedavi doktoruyla görüştüm o da bi hastalıktan bahsetti doğuştan olan kasılmalar faln oluyormuş bebegimin elinde de olduğu için beyinden gelen bisi olması çok yüksek bi ihtimalmis onun da düzlemedi çok zormus ve kasılmaları en aza indirebiliriz dedi
(2,351 puan) tarafından
Ins canm Allah  sifa versin ins.
(461 puan) tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(749 puan) tarafından
Bebegin ayaklari nasil anlamadim canim ona gore nisey soylucemds
(461 puan) tarafından
Ayıları iç tarafa bakıyor canim
(749 puan) tarafından
Benim esimdede varmis  o canim onunkide boyle parmak tarflari ice dogru carpik bacak gibiymis ozel ayakkbi yaptrmslar 5 yasina kadar  kullanmis onunla dus aldirip onunla uyutmslar ayaklari duzelmis. Bide komsumuzn kizi oyleydi bi aydr  alcida   noldu bilmem daha acmadilar herhlde ondada ice basma vardi  dktr onada pek umit vermemmis  ama allhtan umit keslmezz  bugun sorayim bi bi ay oldu herhlde
(461 puan) tarafından
Bizde alçı tedavisi gördü o bizede düzelmez diyorlar:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleksss (4,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 355 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu

380,611 soru

11,395,733 cevap

34,913 kullanıcı

...