+1 oy
257 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (931 puan) tarafından
Yav yeter içeride hasta var bayan hasta bunu bildikleri halde kadının gelip sorması gerekirken kocası girip soru sorabilir miyim diyor Allah sizi kahretmesin! Ben kadının olduğum halde hasta çıkmadan içeriye zortlayarak girmiyorum. Nasıl insansınız siz ya kapıda oturmuşlar hamileler ayakta inanın yere çömeldim  oturdum. Utanmadılar da yer vermediler . nst sonucu gösterecek kadın kocasını tutmuş elinden fino köpeği gibi içeri de kadın varken adamı sokuyor içeriye yazıklar olsun sizin gibi kadınlar a tek doğuran siz misiniz. Yazıklar olsun size bu kadar düşüncesizce  bencilce davranmanıza.  !!! Yapmayın artık karşınızda ki bayanları da düşünün eşlerinizi  sokmayın gebe yerine . Nst odasına bile erkek zortlamaya çalışıyor kadının karnı açık. Artık doldum kusura bakmayın bu kadınların ve erkeklerin bencilliğine

7 Cevaplar

0 oy
(1,650 puan) tarafından
Bu yüzden hamileliğim sürecinde özel hastaneye gittim. Aynı anda 2-3 hasta oluyor bir de devlet Hastanesi'nde doktor odasında. Dediğiniz gibi içeri giren kapıdan bakan erkekler de cabası.
(931 puan) tarafından
Üniversite hastanesine geliyorum ben kalabalıkta değil ama çoğu kişi burda özel hastane havasında takılıyor.
-Reklam-
0 oy
(418 puan) tarafından
Ben ilk oğlumda kontrollerde hep erkek giriyordu içeri sonra yasaklanmış iyi oldu valla ne b.k arıyorlar bilmiyorum ben karilardan daha meraklılar mübarek 
(28 puan) tarafından
Bizim burada erkekler girebiliyor ama içeride hasta çıkmadan başka hasta almıyorlar . Erkeklerede bir yandan hak veriyorum meraklanıyorlar görmek istiyorlar ama önce bi izin alınması gerektiğini bilmiyorlar . Benim eşim önce hep doktora bakar dı ondan sonra girerdi içeriye
(418 puan) tarafından
Tabiki öyle kuzum benim adam utancından girmezdi mesela ben doktora sorup öyle alırdım ona rağmen utana çekine girerdi içeri. Kimisinde oyle birşey yok gayet rahatlar onlara sözüm zaten
(28 puan) tarafından
İşte kendiler cahil karılarıda cahil . Kapalı insanlar oluyor günah yani
(418 puan) tarafından
Aynen öyle yavrum
0 oy
(7,770 puan) tarafından
Haklısın canım ben yaşamadim öyle bişey ama başıma gelse çok kızardım ben icerde muayene olurken içeri bi erkek girse eşim de bunu görse kavga çıkarır kapı önünde ki hiç girmez benimle kendisi bile elin adamı dalacak iceriyo ben karnım yeri geldim çatala çıkıyoruz o haldeyken görecek 
0 oy
(972 puan) tarafından
Ben devlet hastanesine hep gittim hiç böyle bişeye denk gelmedim böyle olsa insanlar hemen tepki verir. Böyle durumlarda insan gerçekten sesini çıkarması lazım hastane yönetimine baş hekimliğe şikayet edebilirsiniz bu basit Bi konu değil mahremiyet söz konusu 
(931 puan) tarafından
Ultrasondasın adam kapıya tıklayıp o koca kafasını içeriye sokuyor ya brn böyle birşey görmedim
(972 puan) tarafından
Yuhhh diyorum yani
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Devlete hiç gitmedim açıkçası bilmiyorum.fakat özelde bile parasını verdiğimiz halde benim yanıma bile almamislardi eski eşimi.
(931 puan) tarafından
Kız maaile alıyorlar burda vallahi billahi.
0 oy
(47 puan) tarafından
 kıyaslama gibi olmasın Batı da çok yaşadım gerçekten insanlık ölmüş ama burda doğu tarafi otobüste ayakta hiç bir kadın göremezsin aynı şekilde hastanede veya başka yerde hep böyledir hemen yer veririler
(931 puan) tarafından
Evet bende batıdayım Tekirdağ. Utanma arlanma hiç birşey yok gerçekten. Yani ben bir kere bile eşimle girmedim utanıyorum oda utanıyor neden bilmiyorum ama . İstemem doktor eşim varken alttan bakmasını insanlarda ki rahatlık dehşet verici
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Bu dediğn şey yasak erkekler asla giremiyo güvenlik izin vermez + gebe olmayan bayanları bile içeri almıyorlr yakınlarını vs 

(931 puan) tarafından
Valla hiç te yasak değil adamlar doktorun odasına maaile giriyor anne kaynana koca kendisi üniversite hastanesi ama özelden daha rahat
(1,054 puan) tarafından
İstanbul daym bi kez bile karşılamdm
Devlet ve şehir hastaneleri nde

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 135 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yenianne_tugce (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.