0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Aralarında 2 yaş 2 ay olacak

Hastane de tanıştırdınz mı

Yoksa eve gelince mi gösterdiniz 

Nasıl bir yol izlediniz tepkileri neydi 

32 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından

Bunu bende merak ediyorum 4 ay sonra göreceğiz inşallah :angel:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlum doğduğunda kızım 2 yaş 8 aylıktı eve geldiğimizde tanıştılar çok güzel bir Barbie evi almıştık kardeşin sana hediye aldı dedik çok sevindi ilk zamanlar biraz uzak duruyordu bir kaç kez vurdu ama şu an çok seviyor oğlum 6 aylık oldu
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Hastanede tanıştırmadık, beni öyle görmesin diye ☺️ eve gelince gördü :) çok sevdi kardeşini çook güzel ilgilendi ☺️❤️ şimdi birbirlerini yiyorlar o ayrı mesele. 3 yaş 3 ay var aralarında :D

0 oy
(6,998 puan) tarafından
Hastanede tanıştı benden gözünü alamadığı için kardeşine de bakmadı hiç kucağına koydular yine gözü bendeydi.
tarafından
Benden gözünü alamadı değilde seni özlediği için olabilir
(6,998 puan) tarafından
Yok canım ben getirmeyin ağrım olabilir dedim onlar o kadar ağrım olacağını tahmin edemeyip getirmişlerdi kızım da bana çok düşkün olduğu için gözleri dolu dolu bana bakıyordu tabi daha sonra kızımı çıkardılar ama aklına hala geliyor ara ara soruyor anne sana ne yaptılar diye.
0 oy
tarafından
Aralarında 1 buçuk yas var oğlum kızımı görünce ilk yaptığı şey gözüne parmağını sokmak olmuştu
(7,930 puan) tarafından
Hahaha :D
(417 puan) tarafından
Haha aynı 20 gun once doğurdum kızımı ilk tanısma anlarını videoya aldım oğlum gozune parmak sokdu hemen videonun devamı yok :))
tarafından
Demekki tek biz degilmişiz
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Beklemedeyiz dogunca neler olcak acaba cok isdedigi bir araba var alip kardesin sana almis getirmis diycez hastaniyeye getirtcem cikarken sevecegini dusunuyorum:)
0 oy
(7,942 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim kızım 3 buçuk yaşındaydi oğlum doğdu çok sevindi oğlum kuveze alınca ağladı kardeşim nerde niye eve gelmiyo diye üstüne bende hastanede kaldım anne otelinde o zmn çok zorlandım sürekli kızım görüntülü arayıp ağlardı bende ağlardım şükür geçti eve geldiğimizdede öyle sorun çıkarmadı ama şimdi her gün oğlum kızımı dövüyor oğlum üç buçuk yaşında kedi köpek gibiler :D yazmiyi unutmuşum benim sevkti ondan kızımda bizle elaziga geldi ve kardeşini hastanede gördü öptü 

(487 puan) tarafından
Neden kuveze alinmisti acaba
(7,942 puan) tarafından
Cnm benim gebelik şekerim vardı oğlum doğumdan sonra aniden şekeri düştü 1 hafta kuvezde kaldı
0 oy
(10,023 puan) tarafından

Bizimkilerin arasida 2yas 5ay. Cocuktan cocuga illaki degisir ama oglum asiri huysuz oldu. Kiskandigini bu kadar belli edemez yani. Elinde olsa cocugu bi kasik suda bogacak :( cok seviyo gorunuyo ama nasil oyle bi sikiyo bastirarak opuyoki dislerini sikiyo boyle yani. Ama aglayincada aglama zeynos abin yaninda korkma kardesim diyo :D

(6,998 puan) tarafından
Ay Valla bu benim kız  :))
(1,734 puan) tarafından
Ahahaha :)))
(10,023 puan) tarafından
Kardes kardesi yar basindan atmis yar dibinden tutmus :D
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Yegenlerimin arası 4 yaş hastaneye getirdiler büyüğü ilk zamanlar iyiydi sonra çok kıskanmaya başladı kiskanmasin diye her istediğini yapmaya çalıştılar bu sefer daha kötü oldu bide ufak kolik ve alerjikti çok zorlandı ablam biraz da doğası gereği galiba şuan hala kıskanıyor mesela 7 yaşında büyük bu arada
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hastaneye geldi 4 yaşında kızım 5 olacak bu ay . Oğlumda 1 yaşında olacak buay inşallah . 

Çok sevindi sarıldı öptü bana verin dedi . Sonra eve geldiğinde anne kardeşim ne zmaan gelecek sen iyi olunca al gel kardeşimi dedi sürekli aradı . Kıskançlık oldu ama sarıldı öptü hiç zarar vermedi . 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hastanede oldu ilk karşılaşma anne karnındayken bağları olmaya başlamıştı zaten kardeşi abisi seslenince hareket ediyor elini karnıma koyduğunda yada kafasını yasladığında tekme atıyordu büyük oğlum da heycanlanıyordu ultrasona her gittiğimizde seslenip bakıyordu ekrana bunları yapan büyük bir bebek değil bir buçuk yaşında :) şimdi 19 aylık ve 40 günlük iki tane oğlum var küçük oğlum atlas ağladığında ben yanlarındaysam büyük oğlum barbaros kardeşini hemen görmek iyi olduğundan emin olmak ister içerdeysem ve ağlıyorsa bana bir şekilde seslenir haber vermek için :) kardeşini sever öp dediğimzde yalar mesela sevmeye çalışır cici cici yapar beraber oyunlar oynatmaya temas ettirmeye çalışıyoruz hep ve ihmal etmiyoruz ikisiyle de ayrı ayrı ilgileniyoruz gündüzleri biraz yorucu oluyor haliyle ama bir sene sonra beraber oyunlar oynamaya başlayınca çok keyifli olcak :)
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Aralarında 13 ay var benim kizim kedilere kuşlara verdiği tepkinin aynısını verdi güldü heycanlandi evde de sürekli sarilip öpüyor cici yapıyor asla zarar vermedi 
0 oy
tarafından
biri 2 ay 15 gunluk digeri 34 aylik kıskaniyor cok 1 dk yalniz biraksam.hemen üzerine cikar bebegin oynuyorum saniyor
0 oy
(13,821 puan) tarafından
27 ay araları biri üç buçuk olacak diğeri 13 aylık ilk zamanlar okdr zor değildi ama şuan kavga var evde
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Oğlum 18 aylikken kizim doğdu eve geldik işte aşırı bir kıskançlık tabi küçüktü onun da bana ihtiyacı vardi ama çok şükür zamanla alıştı ben hep sevdiridim bak bu senin kardesin sen abi oldu gisinden babası hediye alirdi küçüğün beşiğine koyarrdim bak kardeşin sana hediye aldi derdim çok şükür bende ikisine yetebildim oğlumda kardeşine alisti simdi ikisinde biraz büyüdü ve asla ayrılmıyorlar bazen hala kıskançlık krizleri çıkıyor ama çabuk geçiyor çok şükür
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Benimde aralardinda 2 yaş 3 ay vardi. Büyük oglum cok sevdi bebek diye. 1 hafta kuvezde kaldi eve getirdigimizde gördü hep sevdi hic vurmadi zarar vermedi ama oglum uysal bir çocuk. 
0 oy
(13,851 puan) tarafından
Zaten dört gözle yolunu bekliyordu. Hastanede telefondan taniştilar. Büyük kizima evde teyzesi bakıyordu. Görüntülü arayip kardeşimi görmek istiyorum dedi ve öyle taniştilar. Tabi evde görmesi daha farkliydi. Oyuncak gibi davraniyor kardeşine. 3 ay geçti daha yeni iyi davraniyor. Öncesinde hep kardeşini itip kakti. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ben hediyeler aldim hediye paketlerinide hastane odasindaki yatagina koyyp bak kardesin sana hediye getirmis dedim.hastane odasinda tanistilar yani
(4,067 puan) tarafından
Heye olayını bnde okumştm nette hazrladm baklm inşallah herşy yolunda gider
0 oy
(15,959 puan) tarafından
1 yaşındaydı hic tepki vermedi. Şimdi 3 bebis yolda bakalim ikisi bunda ne tepki verecek
0 oy
(802 puan) tarafından
oglum uc yasina girecek bu ay sonuda dogumum var ilk basta karnima çok vuruyordu basiyordu son zamanlarda alistj gelip öpüyor karnimi kardes cici diyir bakalim ne olcak hic bilmiyorum nasıl bi tepki verir ondan da emin degilim ama hastanede tanistirmak istiyorum hediye alip kardes senin icin getirdi diye plan yapiyorum bakalim inşallah sever 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 276 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 489 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 378 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 248 göst.