0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanımlar çocuk doğunca ilk ay cok zorlu geçiyor mu kpss sınavım var bebek doğduktan 1 ay sonra zaman ayırabilir miyim acaba su ana kadar iyi çalıştım emeklerim zayi olsun da istemiyorum ilk aylarinizi merak ediyorum tecrübeli anneler bu arada kendi annemle kalıcam bana sınavdan dolayi da bayağı yardimci olacsk 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zor oluyor da genelde uyuyor annen bakar sende emzirirsin böyle geçer ama sınava çalışmak zor oluyor 
-Reklam-
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Bebekten bebege degisir. Benimki ilk ay guzel uyuyordu sonradan cozuttu. Kimiside tam tersi hic uyumuyor. Dogunca goreceksin
(209 puan) tarafından
Inşallah benimki de sakin bebek olur :)
(10,026 puan) tarafından
Insallah canim hakkinda hayirlisj :)
0 oy
tarafından
İlk aylar uyur 2 aydan sonra tozutur :)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim kızım gıbı olursa hıc zorlanmazsın ama bagıran gazlı bebıs olursa ısın baya zor 
0 oy
(3,276 puan) tarafından

6,5 aylık olana kadar kızımın ha varlığı ha yokluğuydu :D 

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Benimki uyumadı 2 aylık hala öyle ağlıyo sürekli yemek yemeye tuvalete gitmeye vaktim yok  bazen bütün gün pijamalarımla duruyom ama bu bebekten bebeğe değişir
0 oy
tarafından
Ne kpss si ne sınavi calismayi birak uyku bile 1 saatten fazla uyumadim. Benim bebegin kolik bir bebekti cok cok zordu cok perisan oldum anlatılmazyaşanır resmen ama dua et bebegin insallah sakin olur
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kolik bir bebekse çok çok zor oluyor kendine bile zaman ayıramıyorsun ama sakin bir bebekse rahat edersin 
0 oy
tarafından
Rabbim yardım eder inşallah bende karnım burnumda girmiştim önceki girdiklerimden yüksek aldım hatta :) 
(209 puan) tarafından
Inşallah ben de bebegimin sansina atanirim canim
tarafından
İnşallah hepimiz :(
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annen varsa çok zorlanmassın
0 oy
tarafından
ben tektim cok zordu yaptigim yemekleri kimi zaman unutuyodum kimi zaman cocuktan yetisemiyodum yaniyordu temizliklerimi gece yapıyordum  ayy aklima geldikce şaşırıyorum nasil bas etmism diye
0 oy
(612 puan) tarafından
Yanında destekçi varsa inan sonraki aylara göre kolay bile. Emzirirsin temizliği bakımı onlar ilgilenir sen çalışırsın. Biraz büyüyünce kimseye de bırakamıyorsun anne diye peşinde koşuyor :) 
0 oy
(52 puan) tarafından
Qazli bebek olursa isin cokk zor olur.. kolik bir bebek olmaz  insAllah. Benim kiz.  10 aylik oldu. Hic rahatim yok yani.

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 161 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 599 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 801 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sumeyyegoleli0909 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 276 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,691 cevap

34,840 kullanıcı

...