0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (352 puan) tarafından

image

ruyayla aynı saatlerde olmuş cidden rüyamda da karanlıktı buraya rüyamı yazdım az önce de Google tren kazası yazdım bu haberi gördüm 

10 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından

En İyi Cevap
Gece gördüğüm rüya aslında insan uyurken ruhu geziniyormus cidden bu kadar da olmaz rüyamda da çok insana bir şey olmuştu çok ağlıyordum onlara yardım istemeye gidiyordum 
tarafından
İyi dedım Tuğba orda da o kadını alaya alan kendısıydı ama neyse neyse neyse
(9,200 puan) tarafından
Benim bi akrabam var herkese beddua ede ede kendisi şuan acınası bi halde. Çocukları falan hasta hem bedenen hem psikolojik
Kendisi de sorunlu
Ha bide beddua ettiği kişilerin hiç birinde bişey yok :)
Herşey dönup dolaşıp kendisine geldi
(352 puan) tarafından
Eris haddini bil bak bugün cuma iftira atma ben şiddeti normal görmüyorum kadın kocasından şiddet görmüş bir postunda bunu dertleşmek amaçlı yazmış aradan zaman geçmiş kocasıyla barismis kocası da buna sevgililer gününde hediye almış bu da burda paylaşmış biri de vay anam bu adam sana şiddet uygulamis sen nasıl hediyesini burda paylaşırsın demiş ben de adam dövmüş bir kere hata yapmış diye hediye de mi almasin dedim bu aman ne var dovduyse demek mi oluyor
(826 puan) tarafından
Gozde valla hayatım boyunca kimseyi cahil diye dislanadim,  otelemedim ama 32 yaşıma geldiğimde hayat bana , muhatabın ne seviyede ise ona seviyesini haddini bildirmek gerektiğini öğretti
(826 puan) tarafından
Ben hayır hediye postu değildi dertleşmeyi kadın.  Sen normal dedin geçtin kıvırma şimdi biz ne okuduğunuzu biliyoruz sen yazdığını unutsan da
-Reklam-
+5 oy
(6,165 puan) tarafından
Elinizden gelse kendinizi ermiş ilan edeceksiniz bu postu açmadan yarım saat önce de tren kazası gördüğünü anlatmışsın. Bari profesyonel olabilseniz 
(352 puan) tarafından
Yine sen ve iftiraların kötü niyetli olsam önce araştıririm saatini uydururum bir kaç gün önce olmus  bana da burdan bir arkadaş söyledi
(6,165 puan) tarafından
Niyetin kötü veya değil ama olduğundan çok daha farklı görünmek amacın kimse burda 5 yaşında ki çocuk değil parmağına takıp kukla edebilesin herkes herşeyin farkında sen bunu anla önce
(352 puan) tarafından
Bu dediğin şeyler kendi kafanda kurduğun boş ve asılsız şeyler zerre kadar doğruluk payı yok
(7,121 puan) tarafından
Puhaaaa efulim uğraşma ugrasmaaaaaaa ıssız millet ya
(6,165 puan) tarafından
Amannn vallahi öyleler hayır yani s*lak ta görünmüyoruz dışardan diye düşünüyorum ama anlayamadım
0 oy
tarafından
Hiç inandırıcı değilsin kusura bakma ilgi çekme çabasının daniskası
(352 puan) tarafından
Sen inan diye neden olmayan bir şeyi olmuş gibi gösterip bir yalancı olayım kendini bu kadar önemli sanma
0 oy
(688 puan) tarafından
Bu zaten kaç gündür gündemde olan bir tren kazası Yunanistan'daki yetkili biriside istifa etmişti sanırım bu kazadan ötürü 
(352 puan) tarafından
Aaa öyle mi bilmiyorum şimdi yazdım çıktı canım burda da çok kişi ölmüş
(688 puan) tarafından
Doğurur canım ama Bayadır gündemde bu
(352 puan) tarafından
Bu aylar da kaza bela çok ya inşallah olmaz bir şey cidden her şeyden korkar olduk
(688 puan) tarafından
Dünyanın sonu gelmiş gibi Allah hayırlı yaşam ve hayırlı ölüm versin inşallah herkese vallaha dediğin gibi
tarafından
Sana da hayret ettim hayat hıkayenı anlattığın posta gelip ne var bunda bu kadar anlatacak çok mu kötü şeyler yaşamışsın yazan ınsan bu, orda bır ton kavga ettık bunla sen canım dıyosun
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Bu kaza dun olmadı kııı...

Neysee...
(352 puan) tarafından
Ben bu gece gördüm canım bu kazadan haberim yoktu rüyamda da böyle korkunç bir kaza olmuştu çok kişi ölmüştü
0 oy
(398 puan) tarafından

AA rüyan çikmişkeeeee:angel:

0 oy
(2,460 puan) tarafından
Gelmişler yine sana 
(352 puan) tarafından
Yollayayim da bu gece de sana gelsinler son zamanlarda seni çok ihmal ettiler :)
(2,460 puan) tarafından
He gönder gelsinler kurtulmuş olurlar senin gibi aklı gitmis insandan yazık sana ne hayat yaşıyorsun kim bilir

Acıyorum aslında
(352 puan) tarafından
Sen kendine acı acı acak halim yok
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Rüyan çıkmadı maalesef çıkması içün olaydan önce görmen gerekir di. bu önceden olan bişeydi sosyal medya kullanıyorsan görüşsündür.

Allah rahmet eylesin yazık oldu onlarada :/
(352 puan) tarafından
Yok ya ben bu gece gördüm aynen Allah rahmet etsin
0 oy
(119,231 puan) tarafından
var sende bi isde hayr olsan  bari
0 oy
tarafından
Nasıl bu kadar rahat bedduası ediyorsun tanımadığın insanlara 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 240 göst.