0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Herkese hayırlı akşamlar 4 yıldır evliyim 1 tane 7 aylik kızım var 4 yıldır birlikte oturuyoruz kaynanam istanbulabekar gorumcem var hemşire onun yanına gitti kayinbabam esim ben üçümüz kalıyoruz evde kızıma corba iciyorum her seye bahane buluyo kayinbabam nefret eder oldum iyice altini degistirirken bile karışıyor mal herif yaa daha demin cici bebeyle pirinç unu yaptim o ne bicim mama yedirme sunu yemek istemiyo diyo baba mecbur yiyecek bebek bu dedim çorba yaparim ona karışır mama yaparim ona karışır vallahi usandim ne yapayim yaa eşimi diyecek olursanız babasi agzima etse agzini acamaz

5 Cevaplar

0 oy
(342 puan) tarafından
O nerden bilecek ki mamanın nasıl olacağını. Hem altını başka odada değiştirmiyor musun ki gerekirse yemeğini de o salondayken mutfakta falan yedir görmesin
(27 puan) tarafından
Yok canim baska odada degisirim bi kac gün ateslendi mecburen banyo falan yaptırdık yanında degismek zorunda kaldim dediğin gbi yapiyorum ama denk geliyo genelde:(
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından
E tabi acamaz onlarn yanindasiniz mecbur.Ayri eve cikarmaya gucu yetmiyorsa bu adamlar evlenmesn bi zahmet ya
(27 puan) tarafından
Gerçekten oyle olan kadina oluyo
0 oy
(483 puan) tarafından
Sende yanında oturma . Bebeğinin altını onun yanında temizleme .Odanda yere sofra ser öyle yedir yemeğini de . 
(27 puan) tarafından
Teşekkür ederim bundan sonra öyle yapacağım
0 oy
(671 puan) tarafından
Ben onun annesiyim baba ne yaptığımı biliyorum lütfen müdahale etmeyin de o konuşsun dursun sen kendi bildiğini yap 
0 oy
(413 puan) tarafından
Benimde öyle herseyw karışır çocuklara iyi bakmıyorsun zayıf gelişmiyor bilmem nenefret ediyorum ya ev işime karışır yaptığım yemeğe karışır dışarı çıksam çocuklara babanızdan izin aldinizmi fala der altli ustlu oturuyoruz zırt pırt gider gelir ler vs  çok zor ya

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 625 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 387 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 542 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 864 göst.