0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (2,537 puan) tarafından
Günde kaç kez fırçalıyirsunuz hanımlar. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 yasında başla dedi doktorumuz. 
(2,537 puan) tarafından
Diş çıkar fırçalama başlar aslında. Önce parmak fırça almıştım şimdi tutulabilir macun aldım ben fırçalarken çiçeğim de kendi fırçalıyor
tarafından
Parmak fırçayı gözü bile görmüyor :D canavar gibi. Ama zaten diş çok az bizim. Fırçalanacak yok daha
(2,537 puan) tarafından
Asi kız desene :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
23 aylik günde 1 defa canım bazen gece uyumadan önce ellerini yüzünü yıkamaya gidince yine diş diş diye tutturuyor illaki fırçalayacsm diyor veriyorum kendi bir iki götürüp getirir bitti der bırakır 
tarafından
Hahahaha yerim ben onu benimkinin de çilekli ama markasını unuttum canım yaa şuan yataktayım yoksa kalkıp gidip bakardım ☺ eczaneden almıştım
(2,537 puan) tarafından
İyi ki gördüklerini yapma gibi arzuları var bazı şeyleri nasıl öğretirdik yoksa ☺️
tarafından
Ayy demi canım çok şükür maşallah hemen kapiyorlar da ☺
(2,537 puan) tarafından
Folik asitliler de ondan abla ☺️
tarafından
Hahahahaahaa kahkaha attım beee ☺ iyiki folk asitliler
0 oy
(826 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biri 19 biri 32 aylık canım ikisine de akşamdan akşama emmak diye bir macun aldım onunla bir tur  fırçalayıp  5 dakika da kendilerine veriyorum.  Ablasına baka baka fırçalayor o da 
(2,537 puan) tarafından
Evet kızım da bana bakıyor görerek öğrenemesi daha kalıcı
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Ayın 11 inde 19 aylık olcak henuz hiç fircalamadim. Üstte 4 altta 4 dişi var bide arkalarda var azı dişleri okadar siz nasıl fırça kullaniyosunuz
(2,537 puan) tarafından
Aldığımız marka çok yumuşak küçük macun da yutulabilir fırçaya koyuyorum beni izleyerek yapıyor çiçeğim. 12 tabe de bizim dişimiz var 4 azı 4 altta 4 üstte. Ben yön değiştirince fırçayı diğer eline alıp diğer tarafı fırçalıyor. Kendi ne kadsr yapabilirse. Görerek öğrenemesi daha kalıcı hiç kendim yapmadım eline fırçayı verdim ve karşısında ben de fırçaladım
0 oy
(1,824 puan) tarafından
19 ay bizimde akşam yemekten sonra başlar dis dis diye banyo kapısında beklet sağolsun :) 
(2,537 puan) tarafından
Maşaallah ☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
0 oy
5 cevap 188 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Melikenur (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.
14 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,772 puan) tarafından soruldu

384,906 soru

11,512,665 cevap

35,173 kullanıcı

...