0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar kızım yakinn zamnda herşey den korkmaya başladım mesala babası uyurken öksürüyor ondan korkuyor uyanıkken de küçücük şeylerdn korkuyu başına gelen varmı acaba ?

9 Cevaplar

0 oy
(5,027 puan) tarafından
Benim kızım da o aylarda her şeyden korkardı. Hocalara mı götürmedik pedagogla mı görüşmedik her şeyi yaptık ama geçmedi. Şimdi 27 aylık geçti zamanla
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Bnmde bazen korktuğunu hissettim bebeğimin.bi hocaya nazar ve korku için dua rica ettik yazdı çok şükür iyi geldi

Sonra yıkarken Bn onuda kıyafetlerle yıkamış. çocuk yine gece fln ağlamaya başladı. Yine rica ettik tekrar yazdı şükür kesildi korkusu.

Dünya dua ile derlerya 

Bide sz rica edin cami hocalarından fln

Bzmkide20 aylik
0 oy
(5,609 puan) tarafından
acaba yüksek bir sese mi maaruz kaldı yada korku falan yaşayıp travma gibi mi kaldı 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bazen bizim verdiğimiz tepkilerden de korkmuş olabiliyor lar örneğin benim bebis de 19 aylik Pencerenin altında silah patladı bende o an reflekse ayy dedim kafamı tuttum baktım benim bebis titrereyerek agliyo susturamadik ne yaptı isek zor sakinledi  o günden sonra benim bebis pencereden ses geldi mi korkup agliyo  
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Şuan aynı benim kızım neden böyle oldu anlamadım geçen telefonum çaldı çığlık çığlığa kaldı resmen halbuki alışık kapı çalıyor öyle geceleride cok sık ağlamaya başladı zor sakinlestiriyorm
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim oglumda 1 yasinda ayni oksurukten cok korkuyo agliyo
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bence normal durum, benimki de mesela asla ne beni ne babasını uyutmaz, gözümüz kapalı olduğu an ağlamaya başlıyor hemde içli içli ağlama. Yada yüksek ses öksürük, ani sesli bişey, çok normal bence bebek için böyle yapmaları çünkü daha tam neyin ne olduğunu bilmiyo 
0 oy
(790 puan) tarafından
Soruları açıp cevap neden vermiyorsunuz insanlara ya artık sizin gibiler yüzünden kimse kimseye yazmak istemiyor insan en azından bir teşekkür eder ya
0 oy
(457 puan) tarafından
Karıncadan, gölgeden, yüksek seslerden korkuyor  18 aylık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Busra2607 (304 puan) tarafından soruldu

379,513 soru

11,361,018 cevap

34,839 kullanıcı

...