0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaç gecedir böyle ayagımda sallamam için uyanıyo resmen iki buçuk yaşında ve agır sallayamıyorum yeni doğmuş bebek gıbı her gece uyanıyor bıktım yoruldum sinirlerim bozuldu bu hallerındrn ya resmen bu saatte uyanıyo ve uyandıgı an beni ayagında salla diyor ıkı saattir sallıyorum tık yok delirecem çocuk psikolojimi bozdu sallamayınca da krıze giriyor geçen kaç saaat agladı inat ettim benn ettikçe o daha çok inat ettı ne yapacak ben yok mu bunun bır çözümü ya

7 Cevaplar

0 oy
(4,609 puan) tarafından
Bende ayniyim ama bizimki.dogdugundan beri ayni huysuz bebek kac gundur kafayi yiyorum bizimki telefon istedi uyanir uyanmaz onun sinirine cektiriyor
tarafından
Doğduğundan beri zaten öyle o ayrı inanki onu yazsam sayfa yetmez aylarca insanların bana acımaları bız böyle çocuk görmedik demeleri falan neler neler bazen okadar ikinciyi getıresım var ki çünkü ilkinde annelik yapamadım hıc bır sey anlamadım en en güzel duygulardan mahrum kaldım hep bır boşluk oldu içimde gerçekten ama bu sallamalar beni bitirdi böyle değildi ben uyuturdum uyurdu bır daha kalkmazdı niye huy değiştiriyo anlamıyorum geçen poposuna vurdum sinirimden sert vurdum vurma bana diyor durmazsan vururum dedım bende sana vururum dedı yattıgı yerden tokadı yapıstırdı bana asla basedemıyorum yetıskın gıbı hareketleri var sımdı odada bıraktım gelıyorum dedım öyle benı bekliyor gidip sallamam ıcın
(4,609 puan) tarafından
benimkide zeka geriligi var epilepsi var gozunde glokom aksesuar dalak bobrekte kist kum ustune otizm dediler bas edemiyorum hic bir sekilde esim gorevde suanda aramiz cok bozuk ustune bu artik cok zorlaniyorum
(557 puan) tarafından
Belki nazar öyle yapiyordur çocuğu benm oğlum da 2 yaşında böyle yaptı mı üzerlik yakiuorum önünde bir saat kimse opmuyo direk akkilaniyor eski haline dönüyor benmkide illa benmle yatacak elimi tutarak kendi yatağı hemen benm yanımda ama yok illa benmle yatacak hemen yapıyom onu kendi yatağına girip uyuyor
-Reklam-
0 oy
(270 puan) tarafından
Allah'ım ben sallamaya alıştırarak ne büyük hata yaptım. Gelecekte ben de mi böyle olacağım. Eyvah eyvah. Ayvayı yedim
tarafından
Vala bende diyorum ıkıncı çocuk olsa aynısını yapmam ama kesin yıne yeniden aynı seylerı yapacam bende
(270 puan) tarafından
Akıllanmıyoruz da :))
0 oy
(324 puan) tarafından

28 aylık şuan benimkide uyandı ayağında salla diye sallıyorum bakalım :D

tarafından
Ayy vala çok zor kolık gibi benimki aynı saatte kalkıyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Destekli uyumayı bıraktıcaksın canım. Baska çare yok maalesef.Ben o yanlışı büyük kızımda yaptım çok zordu çok. Küçük kızıma destekli uyumaya alıstırmadım çok şükür.
tarafından
Nasıl bıtaktırayım ki saatlerce aglıyo
0 oy
tarafından
Yemin ediyorum bizdede aynı mesele 2 çoçuk sahibiyim artık ağlıyorum halimeeee 31 aylık beşikte sallıyorum 1 an bıraksam kendini yerde. Yere vuruyor gece sallanmaları hiç bahsetmicem valla canımdan bezdim yapacak bişey yok canları sağolsun 
tarafından
Niye böyle oluyor acaba ya kızım bır kere sallanırdı uyurdu ama kaç haftadır bu sekılde resmen sallanmak için uyanıyo
tarafından
Niye olacak çok üzerlerine düşüyoruz çok yüz veriyoruz ne istedise alınıyor her sözü dinleniyor şımarıklıktan huysuzluktan evimin reisi oğlum bide şöyle bi huyumuz var babayı gördüysek daha çok kuduruyoruz başıma etmediğini bırakmaz 1 lokma yemek yesem burnumdan geliyor anne su anne yakarma (makarna) tercümesi:) anne emek (ekmek) tercümesi  ama kronik hasta olduğu İÇİN kıyamıyorum fazla
tarafından
Evet şımardılar gerçekten ben bu halımle bile ıkıncıyı düşünüyorum hepten delireyım büyüdüğü zaman getıremem diyorum ıkıncısıde olsun aradan çıksın artık dıyorum☺
0 oy
(710 puan) tarafından
Salıncak kurdur eve bacım tek çare o ben öyle kurtuldum orada uyuyo kalıyordu sonra yerine yatıyordum ayak mı dayanır agirlastilar iyice valla 
tarafından
Kız kuramam öyle kiralık ev vala çok zor olur
0 oy
(13,824 puan) tarafından
26 ay salladım kesince düzene girdi destek varsa böyle oluyor
tarafından
Nasıl kesecem ki
(13,824 puan) tarafından
Sen kararlı olcaksin emmesi gibi düşün emzik gibi düşün sallamak da bir destek
tarafından
Doğru dıyorsun bır kaç gün ağlar memeden kesıncede öyle oldu
(13,824 puan) tarafından