0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evet kızlar haklıymışsınız iki gündür oğlum telde YouTube kids izlemiyor iki gecedir e Allaha çok şükür deliksiz uyuyor 

Postuma yorum yapan bana tavsiyede bulunan Bacılarıma çook teşekkürler Allah sizden Razi olsun hep mutlu olun 

Burdan da çocuğu benimki gibi her gece uyanan varsa telefonda YouTube açmayın en azından eğitici oyunlar indirin onlari oynasinlar 

Sevgiyle kalın ❤️

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Postunu görmedim ama kızıma çok seçici şeyler izletiyorum TV izleme alışkanlığı yok şükür telefonda çizgi film yerine belgesel izletiyorum YouTube kısa hakkında çok fazla şey duydum malesef çocuklara subliminal çok mesaj içeriyor izledikleri 
tarafından
Tv gün içerisinde izliyor Trt çocuk izliyor
Telefonda da sözde çocuk için yani YouTube kids izliyordu iki gündür izlemiyor şükür gece hiç uyanmıyor
Keşke hiç dijital ekran izlemesek ama işte gel gör ki devir dijital devri maalesef
tarafından
Şarkı aç genelde ben çizgi film yerine eğitici şarkılar açıyorum benimkide 18 aylık TV hep açık evde ama dönüp izlemez karşısında bide TRT diyanet çocuk cizgi filmleri çok güzel tavsiye ederim
tarafından
Evet işte kukili şarkıları ve çocuk icin videolu şarkılar da tele indirdim onu da çok seviyor beraber söylüyoruz
Diyanet cizgi film tv de mi var yoksa YouTube da mi
-Reklam-
0 oy
(1,858 puan) tarafından
Cok sevindim
tarafından
Çook teşekkürler çiçeğimmm Allah Razı Olsun senden
Rabbim evlatlarımızı korusun ❤️
(1,858 puan) tarafından
Amin cümlemizi
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Canım ben sadece TV'den çizgi film açarım YouTubeden açarım ama onuda TV den aciyorum gözümün önünde , kontrolu eğitici şeyler izler,mesela Niloya ,bilippi ,sonra minianima gibi çizgi filmler , sorun yaşamadım ama dediğin gibi kontrolsuz şekilde eline telefon falan verdin mi bebeklerde değişik korkutucu videolar açılıp gece terörü ve uyku bölünmesi çok oluyormuş evet kontrolsuz izletmemek lazım çocuklara çevreden bende çok duydum bu konuyu kresteki annelerden falan 
tarafından
Çok doğru tv ye bağlayınca izlemiyordu benim oğlum çok defa açtım kapattırıyordu zorla
Keşke hiç alıştırmasaydim telefona

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 396 göst.
0 oy
7 cevap 170 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 430 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Busrayyyy (49 puan) tarafından soruldu

379,508 soru

11,360,948 cevap

34,839 kullanıcı

...