0 oy
982 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün 17 gün oldu gideli ama yıllar geçmiş gibi sanki ya kimseyede diyemiyorum kayınvalidem kızım bizde gurbetlik çektik diyor annem aman nolcak az sabredin diyor kendi içimde yasiyorum resmen kendilerince teselli ediyorlar ama nasıl alışacağım bilmiyorum kızımda baya zorlanmaya başladı durduk yerde ateşi çıkıyor 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıyamam ya bu zor günler umarım hemen gecer
tarafından
İnşallah gitsem çadırda ne yapacağım diyorum kalsam olmuyor havalar biraz ısınsa beklemeyecegim hiç
tarafından
Biraz ısınmasını bekle çocuğun için
tarafından
Öyle yapıyorum el mahkum ama çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ahhh balım Rabbım en kısa zamanda kavuştursun :( çok geçmiş olsun kuzuma da 

tarafından
Amin balım hasta değil ama babası için böyle oluyor galiba ya
0 oy
(15,823 puan) tarafından

:'(:'(:'(:'(:'(Esrammm yaaaa 

tarafından
Çok kötüyüm zeynom çok ☹️
(15,823 puan) tarafından
Gececek insallahhh bu günlerde canimmm
Rabbim ferahlık versinn insallahh ❤️Mehlıka kuzumda bılınclı artık annesı gıbı oda ozlemıs babasınıı
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşimle 1 senedir ayrıyız bizi götüremedi görev yerine. 1 senemiz kaldı sayılır ilk zamanlar ne çok ağlamıştım artık bizimkiler bana eşimi sormuyordu yoksa hemen ağlıyordum sonra alıştık ağlamanın faydası yok canı sağ olsun da sesini duymak da yeter demeye başladım iyi ki kızım yanımda onunla zaman hızlı geçiyor. 
tarafından
Bende öyle her konuşmamızda ağlıyorum oda orda ağlıyor
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Ay kıyamammm sabırlı ol çiçeğim sabırlı
tarafından
Olmaya çalışıyorum hamd olsun bunada diyorum ama arada özlem ağır basıyor
0 oy
(3,481 puan) tarafından
Biraz sabret canim cok zor biliyorum cok cektim 
tarafından
Umarım geçer bu günler
0 oy
(1,408 puan) tarafından

Canınız sağ ya buna da çok şükür. Allahım tez zamanda kavurşursunuz. 

Ama ne demişler toprak altında olacağına dağın ardında olsın diye 
tarafından
Evet elhamdülillah ama korku var ne oldu ne olacak diye
(1,408 puan) tarafından
Umarım her şey gönlünüzce olur ♥
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Yaa... Ne denir ki.. Ben alışık olduğum için ayrı kalmaya bu kadar etkilenmiyorum o yüzden seni tam olarak anlamam mümkün değil. Bir de hem özlüyorsun hem de zor durumda oralarda diye korkuyorsun ya o daha kötü yapıyor seni dimi. Normal gezmeye gitmiş olsan yine özlersin de dayanılır o zaman. Şimdi daha zor ama sabret bunlar da imtihan bunlar da sevdaya dahil. En kısa zamanda hayırla kavuşun inşallah 
tarafından
Aminnn aminnnn
İlk defa bu kadar ayrı kalıyoruz çok zor geldi gerçekten aradığımda açmasa aklımdan geçenleri Allah biliyor
(11,060 puan) tarafından
Alışırsın dicem dee.. Alışman gerekmesin hiç bir zaman inşallah. Tez zamanda ayrılmamak üzere kavuştursun Rabbim sizi...
0 oy
tarafından
Esra ben de aynı durumdayım biliyor musun? Üstelik eşim bizi kendi gönderdi benim memleketime. Beklenen Bingöl depreminden dolayı siz orda kalacaksınız diyor. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Ben de çok kötüyüm artık. Olmuyor böyle ayrı gayrı olsa da nasıl olacak. Allah sabır versin bize gerçekten.
tarafından
Eşimde bizi bıraktı döndü mecbur çalışmak zorunda biliyorum bu durumda birde işsiz kalamaz havalar biraz ısınsa çadırda idare edeceğim tek olsam şuan bile giderim ama Mehlika için dayanıyorum
0 oy
(418 puan) tarafından

Zor yaaa valla anlıyorum seni benimkide şehir dışında çalışıyor bazen 1 ay gelmiyor zaman geçmiyor evde sürekli bi moral bozuntusu :ermm:

tarafından
İlk defa bu kadar ayrı kalıyoruz 5 yıldır çok zor geldi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ah Esra Rabbim yardimcin olsun Canim tez vakit kavusun inşallah sağlık olsun da en önemlisi o kendini uzme az daha sabir
tarafından
Aminn kuzum inşallah
0 oy
(4,149 puan) tarafından
Bende kac gundur esımden ayriyim ailemin yanına geldim eve dönemiyoruz esyalarım kaldı. Cocuklar cok etkilendi zaten hasta oluyorlar babalarına dayanamıyorlar. Insaallah gelecek yakın zamanda çok ozledik
tarafından
Aynı bizimde binaya yıkım kararı çıkmış zaten inşallah geçer
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım. Bizde esimle 12 gün ayrı kalmıştık telefonda alo deyince benim göz yaşları sel gibi akiyordu :D 

Alışık olmayınca öyle zorlanıyor insan. Ablamın eşi 8 aydır yok yanında
tarafından
Çok zor geliyor hemde canım
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Allah kavuştursun 
tarafından
Aminn
0 oy
(768 puan) tarafından
Bizde ayrıyız 21 gün oldu deprem olduktan bir kaç gün sonra aileme geldim çarşamba günü gidiyorum evimi esimi özledim kendi düzenimi özledim uzun bi süre kendi düzenimin olması zor gibi 
tarafından
Aynen bizimde öyle binaya yıkım kararı çıktı Antakya'da yaşayacak ev kalmadı zaten olsada korkudan girilmiyor
(768 puan) tarafından
Evet canim iskenderun da öyle bizim ev yıkıldı zaten de kaynanamlarin bina da yıkıldı onlar başkalarında kalıyordu bende ailemde rahat ederim diye buraya geldim simdi kayinbabamin köyünden ev tuttular tek katlı bende o yüzden gidiyorum
tarafından
Bizim yıkılmadı şükür ama ikinci depremde ağır hasar aldı yıkılacakmış annemler ilçede onların ev hasarsız ama korkudan giremiyorlar cadirdalar
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Nere gitti eşin canm benim eşimde depremden dolayı başka şehire geldik 20 gündür gelmemişti evi bekliyor kendisi 2 gün kalıp geri gitti iki gündür yok özledim bile :(
tarafından
Antakya'da canım tedaşta çalışıyor işe döndü bizde Erzurum'a geldik kızımla
(2,126 puan) tarafından
Anlıyorum seni canm rabbim sağ salim kavustursun
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Rabbim feraha çıkarsın inşallah esracım :( napıyo eşin hatayda
tarafından
Amin canım işine döndü canım tedaşta çalışıyor ya şehrin elektrik sistemi baştan kurulacak
(8,581 puan) tarafından
Anladım balım rabbim eşinede orda olanlarada yardım etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 334 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 691 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 337 göst.
1 saat önce Diğer kategorisinde asllyd (320 puan) tarafından soruldu