+1 oy
745 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından

image

kixlar beyaz istiyordum ama metre karesi çok pahalıydi o plastik tezgahtanda yapmak istemedim bütçeme bu granit yetti çok mu sırıttı sert durdu 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen beğendiysen tamamdır güle güle kullan canım 
(1,186 puan) tarafından
Begendim diğer tezgahım suntaydi üstü kaplama mutfağı temizlemek işkence gbiydi bunda çok rahatladim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzel cnm benimki de bundan güle güle kullan
(1,186 puan) tarafından
Saol.cnm rahatladım biraz
0 oy
(11,265 puan) tarafından
Granit hepsinden dayanıklı kuzum eltim ceviz kiriyordu üstünde o derece
(1,186 puan) tarafından
Bnde kullanisli olsn diye istedim.yksa o plastik mermer gornumli vardı insanlık hali sıcak bisiy koyarm.maf olur diye korktum
(11,265 puan) tarafından
En güzeli canım görünüşüne aldatıyoruz ama kullanimi önemli elti denen yeni ev yaptı şimdi tezgahını gör şu damlası silse de izi kalıyor bi acayip  allahtan granit sağlam bırakmış ben kullanicam o eve girip  :)
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Sen rahat etde boşver harika olmuş darısı bana olsun 
(1,186 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
Güle güle kullan canım güzel olmuş 
0 oy
(671 puan) tarafından

Bütçe sıkıntın varmış zaten ileride uyumlu daha güzelini yaptırmak nasip olsun inşallah senin işine yarıyorsa yeterli canım :) Bu arada kötü durmuyor güle güle kullan 

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yok siritmamis gayet iyi duruyor.gule güle kullan 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
bunlar daha kullanisli canim gule gule kullan
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Benim ki beyaz temizliği çok zorher gün çamaşır suyu kullanıyorum ve sıcak bir şey de koyamıyorum üzerine. Bu mermer uzun ömürlü sıcak da zarar vermiyor temizliği de kolay 
0 oy
(352 puan) tarafından
Granit tezgah çok guzel ben çok beğendim ama üst dolap ile alt dolaplar çok uyumsuz canım şimdi yeni baya bir kullan yipranirsa ayni renge boyarsin
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim tezgahimda böyle ben memnunum 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Rahat ediyor musun önemli olan o keşke ev benim olsa bende değişsem 
0 oy
(15 puan) tarafından
Hayieli olsun canım guzel ama dolap renklerini deistirsen boyatsan daha guzel durur sırıtmaz 
0 oy
(173 puan) tarafından
Bacım beyaz varda noluyor elimden bez düşmüyor gıran girsin beyaz dolabınada mermerinede hafta dolmadan dolap sil mermer desen en ufak nokto lekede sinir bozuyor güle güle kullan
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzu iyiki beyaz yapmadın ben yaptım ay sürekli çiğ veya Domestos yapman lazım sarariyor yoksa ve gayet güzel olmuş güle güle kulan 
0 oy
(7,014 puan) tarafından
Güle güle kullan canım benimki de böyle dolaplar beyaz ara fayans karışık tazgah granit o da karışık hiç içime sinmiyo ama olsun seninki kötü durmamış güle güle kullan 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Yoo güzel canım. Güle güle kullan. İnşallah ilerde en güzellerini canının istediğini yaparsın 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 229 göst.
21 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Assssuuu (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 726 göst.
0 oy
18 cevap 298 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 511 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Aycan (177 puan) tarafından soruldu

379,866 soru

11,371,096 cevap

34,854 kullanıcı

...