0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Tepki gösterdim mutfakta kullandığın bezle silinir mi bana zavallı dedi kızlar

15 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından
Tövbe ya biz ellerimizi yikayip siliyoruz mikrop kapmasinlar diye mutfak beziyle az olmuş yer beziyle silseymis kesinlikle tepkini koy ben kendi ağzımı bile silmem mutfak beziyle 
(178 puan) tarafından
Ben bu kadınla kavga etmekten yoruldum canım bilmiyor mu kendisi mutfak bezi mikrop ilaç hep
(220 puan) tarafından
Tabikide canım yani mutfak bezi hep kır veya köpüklü yerler siliniyor ve mikrop tutuyor öyle şey mi olur kendi ellerini isteği kadar silsin çocuğu da öyle alistirmasin ileride öyle yapar özellikle dikkat etmesi gerekirken
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Durduk yere niye zavallı dedi anlamdım konuyla ne alakası var sen nerdesin ki bebeğin elini ağzını o silmiş mutfak beziyle 
(178 puan) tarafından
Yemek yiyordum masada canım o da bebeğe pasta yediriyordu birden temizlik bezini aldı ellerini sildi hemen bebeği aldım kucağıma sen npysun temizlik yaptığın bezle bebeğin eli ağzı silinirmi bana zavallı dedi
(6,441 puan) tarafından
Sensin zavallı cahil deseydin ya ayy ben derdim ya pislik verme bırakma yanına
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Benim kayinvalidemde sarı bezle elini siliyor sinir oluyorum hemen gidip suyla yıkıyorum 
(178 puan) tarafından
Ben de suyla yıkadım
(178 puan) tarafından
Ama nefret ettim bu kadından canim
(14 puan) tarafından
Aynen benim kaynana da aynısını yapıyor:|
0 oy
(2,687 puan) tarafından
O yetmemiş vileda kovasina sokaydi mopla sileydi kac yaşina gelmiş sari bez mikrop yuvasi bilememiş mi anam valla sinir oluyom şu karilara bunlar colu cocugu nasi buyutmus acaba 
(178 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum canim
0 oy
tarafından
 2 hafta bir bezi değiştiren ben beze dokununca bile tiksiniyorum mikrop yuvası resmen masayı, tezgahı, ocağı filan deterjanla siliyoruz çamaşır suyuna basıyoruz filan bir de çocuğumun ağzına sürecek. Tepki vermen iyi olmuş canısı boşver takma zavallı olan kimmiş acaba kusura bakma ama böyle düşünemeyecek kadar cahil. 
(178 puan) tarafından
Ya ben kavga etmekten bıktım canım bu nasıl bir insan ben çözemedim mutfakta kullandiğın bez değilmindiye
(178 puan) tarafından
JYa ben kavga etmekten bıktım canım bu nasıl bir insan ben çözemedim mutfakta kullandiğın bez değilmi diye sordum bir de pişkin pişkin evet dedi
tarafından
Allah sabır versin canım. Geçen kayınvalidem 7 aylık bebeğime patates kızartması verdiği için olay çıkardım seninki daha kötüymüş
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bi ıslak mendil ya da.pecete.bulamamismi da siliyo mutfak bezi ile. Zavallı kim otursun düşünsün. Ben direkt sensin zavallı derdim hiç çekinmem 
(178 puan) tarafından
Var canım peçete bence bana satasmak için bilerek yapıyor
(4,651 puan) tarafından
Beraber yaşıyorsunuz sanırım.  Böyle hal hareketlerinden dolayı pek çocuğunu onun eline verme bari
0 oy
(338 puan) tarafından
Eşine söyle, zavallı deyince sen ne dedin 
(178 puan) tarafından
Sensin zavallı dedim mutfakta kullandığın ilaçlı bezle bebeğin eli ağzı silinirmi dedim
(178 puan) tarafından
Kendisi şuan hatasının farkında beni oğluna kötüleyemiyo çoktan kötülemisti ben hatalı olsaydım canım
0 oy
(1,138 puan) tarafından
İğrenç gerçekten..iyi yapmışsın tepki göstererek 
(178 puan) tarafından
Şuan benim yüzüme bakmiyo suratı beş karış
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Pis kadın ya...
(178 puan) tarafından
Kendisine sorsan çok temiz titiz bir kadın
(1,185 puan) tarafından
Zaten temiz olanlar ben temizim demez ama pisler hep ben temizim der ona buna akıl verir söyle.yaoin böyle yapın diye. Direk müdahale et bence.
0 oy
(594 puan) tarafından
O daha neki benim kaynanam mutfakta kullandığım bezle  havluyla takma dişlerini siliyor 
(178 puan) tarafından
Ayyy midem bulandı sen ciddi misin canim
(594 puan) tarafından
Hemde olmadığım kadar ciddiyim kendi evimden tiksiniyorum resmen. Hatta sırtını çatalla kaşıyıp tekrar Kaşıklığa koydu bende o an kayış koptu
(178 puan) tarafından
ne yaptığını bilmiyor mu acaba yoksa seni kızdırmak için bilerek mi yapıyor desene anne aklın mı gitti senin bu yapti
(178 puan) tarafından
Şeyler hiç normal değil
(594 puan) tarafından
Bilerek yapıyor özellikle eşimle aynı ortamdayken saf ayağına yatıyor bilmiyormuş numarası yapıyor
0 oy
(652 puan) tarafından
Eskiler çok yapıyor yeni nesilde yapan gördüm iki çocuğum var bir kere bile silmemişimdir en nefret ettiğim şey o bezle her yeri sil sonra bebenin elini sil
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Zavallı demesi hoş olmamış ama belli ki sende tepkini fazla gostermissin. Uygun bir dille anlatsaydin canım. Okuduğum kadarıyla diğer mesajlardan ani sert tepki vermiş gibisin. Yinede öyle demesi hoş değil. 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Benimkide sarı bezle siliyor kaç defada uyardım 
0 oy
(5,575 puan) tarafından
nasıl yani direk ilk dediği zavallı mı oldu 
0 oy
(583 puan) tarafından
Senin değil canım eşinin tepki vermesi lazım aynı evde mi yaşıyorsunuz 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 512 göst.