0 oy
607 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ay kızlar YouTube de saçma sapan bir video izledim de çok güzel hareketler skeci neymiş misafire gelme demezmişsin misafire evine gelince trip atarmışsın yok artık misafir kültürümüz böyle miydi gerçekten misafiri güzel ağırlarsın Güler yüzlü olursun evin bereketidir yorumda da kadın yazmış evine gittiği komşusu yüzüne bile bakmamış daha neler yanı

image

22 Cevaplar

0 oy
(1,172 puan) tarafından
İstemediğim biri habersiz bile gelse hemen bişeyler hazırlar çıkarırım önüne hiç bilmem tek çayla ya da kahveyle misafir geçiştirdiğimi ama böyle insanlar var malesef annem bizi büyütürken hep derdi ki kapınızı açan düşmanınız dahi olsa öyle ağırlayın ki o utansın düşmanlığından
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay çok yaşadım. Bunu yaşadığım kimseyle bı daha görüşmedim. Eşimin bı arkadaşı umreye gidicekti eşiyle. Alınması gerekenleri aldık gidicez. Evleri tam karşımızdaki apartmanda. Biz gitmeden 10 dakika önce evlerine geldiler. Dedik haber verdik artık gidelim . Gittik önceki gün gelenlere pasta filan yapmışlar. Gelenlerde biseyler getirmiş. Onları bize koydular. Eşimin arkadaşı da uzandı kanepeye bildiğin maç izliyor. Esim ; şu kanalı aç bı filan dedi açmadı bile. Bizde bilemedik oturduk bı sure sonra eşime dedim kalkalım. Bı daha asla gitmedik. Onalri da asla davet etmedik. Hatta eşim mesafe koydu.  Bunlara ek eltim asla misafir sevmez. Kırk yılda bir gideriz Bı gün kalmaya.  Yemek koymaz aç yatarız sabah kahvaltiya kendi ailelerine sayılı yumurta haslarlar. Bı tane de bizim için.2 çocuk iki yetiskene bir yumurta. Kim yerse . Az bişey zeytin ve reçel konur başka bişey yok sofrada. Bide kızlarına çikolata koyarlar onların dışında kimse yiyemez o çikolatayı. Ama gelir onlar bize bı hafta kalırlar. Kendime yakistiramadigimdan en güzel şekilde agirlarim. Ama artık ağır geliyor. Sürekli gelmek istedikleri için çoğuna kabul etmiyoruz. Hatırlayanlar bilir doğum yapacaktım dogalgazi kapattık size geliyoruz sizde kalacak bı hafta demişlerdi. Burda yazmıştım hatta

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 173 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Pinkfloyd (779 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 326 göst.