0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Merak edenler profilime tıklayıp ilk postumu okuyabilir tekrar anlatmak istemiyorum... Şimdi benim bebeğim 12/13 haftaya doğucak ama babası yok bilen bilir az çok yaşadıklarımı şimdi beni ya yapamazsam ya yetemezsem ya yetisemezsem korkusu basmaya başladı hadi tamam oldu böyle birşey yettim başardım diyelim bı yerden sonra çocuğumun karşısına çıkarsa hiç bir zinlik yardım etmeyen adam nabicam ben ya o kadar çaba emek verdikten sonra bebeğim büyüdüğünde babacı olursa beni terk ederse yada çocuğuma zarar verirse? Beni anlamak isteyen anladı.. şuan bile çok uğraşıyorum çünkü o kadar çok ağrım ve sancım oluyor ki dayanamıyorum ama nabayim yapmak zorundayım bebeğime hem anne hem baba olmak zorundayım ya ilerde çocuğu görmek babanın hakkı denirse? Ama bu adam hiç bir şeye destek cikmiyor çocuğu bile kabul etmiyor benden değil diyip duruyordu ya ileri de çıkarsa karşısına nabicam kafayı yemek üzereyim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şimdi bu halinde sahip çıkmayan adam sonradan da benim çocuğum demez ki derse de sen kapı gibi duracaksın zamanında kendinden değil Dedin şimdi de haddin hakkın Yok diye geri tutacaksın zaten çocuk annesinin ağzına bakar senin sevmediğini sevmez korkma 
(30 puan) tarafından
Allah razı olsun polisler 18ine kadar yasakladı şimdiden okuluna kadar bile yasakladı ama bilmiyorum içimi çok büyük korkular kaplamaya başladı kemiren birşeyler var rahat edemiyorum arkasında her zaman dağ gibi dururum ama bilmiyorum sanki birşey koparicak gibi hissediyorum canımdan can gidiyor
tarafından
Sen çocuğuna odaklan bu stresle bebeğin zarar görür inşallah sağ Salim al kucağına Allah yanında olur merak etme
(30 puan) tarafından
Amin inşallah Allah'ım hamile annelerimizin hiç birinin kucağını boş bırakmasın inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Öncelikle yetme konusunda rahat ol.benimki varken yoktu.tek basimaydim.

Anca bez mama alırdı ara ara eve gelirdi.

Onda bile inan diğer mevzuyu da anlayabiliyorum seni.

Ara sıra geldiğinde kızım peşinde dolanır.afedersin tuvalete girse tuvaletin kapısında beklerdi.

Onda hem için acirdi kızımın o haline.cunku ilgi bekliyor.hem de üzülürdüm içten içe.

Bazen ben de diyorum ilerde acaba mesela 9 10 yaşına gelse kalkıp ta bana der mi ben babama gidecem babamla yaşayacam bilmem ne diye.cok zoruma gider diyorum.

Allah bu p.islikleri bildiği gibi yapsın 
(30 puan) tarafından
Anne zaten çocuğu sevgiye ilgiye doyuruyor ki o yorgun haliyle bile ama işte benim tek korkum bu kadar emek vericem deli gibi uğrasicam yarın ya çocuğu kaçırırsa ya zarar verirse ya avukat tutar da çocuğu iki gün kalmak için bile alırsa beni bunlar korkutmaya başladı canımdan can gidiyor.. Allah'ım böyle adamları bildiği gibi yapsın gerçekten çok zor bi durum çocuğuma yapicagim hiç bir şeyden gocunmuyorum ama çocuğumu alirsalar yada zarar verirseler korkusu kapladi içimi en son böyle korku depresyonu ben 15 yaşımda falan yaşadım yine yaşamaya başlıyorum
(1,138 puan) tarafından
Bende de aynı korkular var malesef..ama elimizden birşey gelmiyor.
Boşanmada her türlü etkileniyor çocuk sanırım
(30 puan) tarafından
Evet yanan yine bir nebzede olsa çocuk oluyor bende bunu anlıyorum
0 oy
tarafından
Ah güzelim çok zor bir durum Rabb'im yardımcın olsun babası mahkeme kararıyla görmek hakkıdır denilecek şuan güçlü olman lazım bu tür şeyleri düşünme herşey olacağına varır o doğduğunda herşey yeni başlayacak ben yaşadım çünkü tek başıma doğuma gittim tek başıma bir yaşına getirdim babasida doğduğundan beri görüyordu görüş günleri vardı sonrafan barisma kararı aldık şuan çok şükür mutluyuz dilerim senin sonunda mutlu olur
(30 puan) tarafından
Bizde boşanmıştık tekrar barıştık ama nikah kiyamadim çünkü değişip değişmediğinden emin değildim 300 gün geçtiyse çocuk onun soyadını almaz denildi bana ki bu geçti 1sene 4 ay falan oldu yani nikah içinde olan bir bebek değil o yüzden görme yetkisi yine olucak mi bana çocuk benden değil dedi şiddet uyguladı diye onun yüzünden düşük riskim var diye şikayetçi oldum herkes diyor mahkemeye bike verse hakim onu okuduğunda izin vermez diyolar ama yinede içimde anlam veremediğim bir korku var
tarafından
Bilemiyorum canım eğer nafaka ödemek istiyorsa gider dava açar sonra test yapılır ondan sonra görüş belli olur ben sanmıyorum nafaka için peşine bile düşmez bir tanıdığım var nikahlılsrfi boşandılar kadın çocuk senin değil dedi adam nafaka vs ödüyor ama çocuğu göstermiyor tam beş yıl oldu ne kadar dava acsada göstermedi benim avukatimda bana demişti boşanma gerçekleşen kadar göster sonra göstermeyebilirsin diye göstermesin olur biter ama yarın öbür gün o çocuk konuşmayı öğrendiğinde sana baba kelimesini sorarsa işte o an başlayacak senin derdinde tasanda o yüzden eğer görmek isterse izinver çocuğu yazık
(30 puan) tarafından
Çocuk benden değil diyen bir insan bunu ifademe ekledim bana hamileyken şiddet uyguladı iç kanamam düşük riskim ve erken doğum ihtimalim var ben bunlara rağmen çocuğumu nasıl göstereyim onu o yaşına ben getiricem onun için ben uğraşicam nafaka falan ödemez kendi isteği ile bile yapmaz bunu çünkü yaptığı çok kötü şeyler var bebeğime ben anne de baba da olurum Allah'ım elden ayaktan düşürmediği sürece o kadar şeyin üstesinden geldikten sonra ben babasıyim diye çıkamaz karşısına bu çok büyük bir haksızlık olur ama ben yapacağımı biliyorum gerekirse avukat tutarım herşeyi yaparım ama 18inden önce babasını tanıyamaz onun için arkasında dağ olurum herşeyi yaparım evelallah benkmde çocuğumun da arkasında kocaman ALLAH VAR

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 153 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

378,473 soru

11,328,549 cevap

34,785 kullanıcı

...