0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından

Oğlum 29ayı dolduracak 9gune ıkıncı düşünüyorum ama korkum var yetemezsem dıye genel olarak sakın bı öğlum var. Allah önce sağlık sıhhat versın ama bı kızım olsun ıstedım hep oğlumu bıle çünkü tek kızdım babamın aılesınde amcamın halamın hep oğlu vardı bnse ıkı erkek kardesım var abım ve kardesım o yüzden yoksa Rabbımın verdıgne razıyım. Cın takvımıne bakmıs arkadaşım ınanmam herkesın nasıbı beyse odur ama sana martın ortasına kadar kız gözükmüyor dıo :) yaa deme öyle dıye takıldım .. yapsam ıyı olur mu aralarında 3yas 2ay gıbı olacak tabı hemen kalır mıyım Allah bılır doğumumda sezeryan

7 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
2 kızım var araları 16 ay.

Yorucu olsada herseye yetisiyorum. Elim hızlı.    Kendimede vakit ayırabiliyorm♥️
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Çin ne ya kız onlar fasa fiso Rabbim ne demisee odur.

Kendine inancin varsa yap beraber büyüsünler

tarafından
Kız gerçekten tutuyor mu acaba çin takvimi ya, bende bebek istiyorum bir kızım var insan olmayanı istiyor ama mesela bu ay kız gösteriyor
(385 puan) tarafından
Oğlum tutmuştu  o yüzden bakmıs arkadaşım da hahah senın yüzünden yapmam bakma dedım gulustuk
(27,353 puan) tarafından
Hayır ya sakin ona inanarak ona dayanarak niyet edip yapmayın öyle birşey Rabbimin gücüne gider .
Çinin adı batsın  boş isler
tarafından
Dimi bende bu ay ovulasyona başladım bı an aklım ona gidiyor ama sonra diyorum Allah ne verirse odur yani
(27,353 puan) tarafından
Tabiki cnm sakin ona niyeten düşünüp yapmayın çok saçma işler mevlam ne dilerse odur
0 oy
tarafından
Bahsettigine göre oğlun sakin neden yetemeyesin isteğin varsa maddiyat olarak yetenilecekseniz yap gitsin
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Biz 3. Yü yaptık :D
0 oy
tarafından
Seninde sakin bir yapın var sanki :) niyeti almışsınız görünen, neden yapamayasin canım oglun sakinse işin daha kolay
(385 puan) tarafından
Oğluma YouTube’dan ıngılzce harf actımmı tamm durur bıde çubuğu yanında oh yanı
0 oy
(920 puan) tarafından
Benim bir oğlum var 3.5 yaşında arkadaş hem de kardeş olsun diye bir ufaklık daha yaptık 8.5 aylık görsen nasıl bıcır bıcırlsr biri koşuyor diğeri örümcekte çığlık çılığa kovalıyor kahkshslsr havalarda uçuyor ben ikincide akıllılık ettim uyku saati yaptım yeme saati yaptım şimdi ikisi aynı andq yiyor saati gelince uyuyor çok rahat 
0 oy
(2,370 puan) tarafından

Aralarında ideal yaşın 3 olması gerektiği söyleniyor hayırlısı be gülüm ;)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 188 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 409 göst.