0 oy
1,199 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (87 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar 28 yaşındayım çoğu büyük gösterdiğimi söylüyor bugün bi yere kahvaltıya gittik kafe ye 18 aylık oğlum var orda çalışan kız torunuz mu dedi çok zoruma gitti ne yapacağım bi fikir verin

51 Cevaplar

+3 oy
(124 puan) tarafından
Oha bokunu çıkarmış bence terbiyesiz 
(87 puan) tarafından
Orda çalışan kızlara dedim porton nerde diye böyle böyle oldu dedim masa şefi ilgileniyor diye o kızı gösterdi zaten bana o sözü söyleyen o çok üzüldüm
(124 puan) tarafından
Hiç canını sikma bence terbiyesizlik yapmış öyle birşey in standart olarak imkanı yok he insan bı kaza geçirir vs olur ama kaza gecirdiyseniz ve ona rağmen bunu dediyse daha büyük terbiyesiz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yok daha neler torununuz mu dedi sanane deseydin edepsiz 
(87 puan) tarafından
Sen ne diyon dedim 28 yaşındayım daha dedim büyük gösderiyorsunuz deyip gitti
0 oy
(1,095 puan) tarafından
Torununuz mu yok artık. 
(87 puan) tarafından
Evet çok zoruma gitti
0 oy
(2,301 puan) tarafından

O kadar mı büyük gösteriyorsun da torununun dedi  

Yani yapabileceğin bir şey yok aslında . Önemli olan iç güzelliğin kalbim bebeğim kimin ne dediğine takılma hepimiz bir gün yaşlanmayacak mıyız zaten 
(87 puan) tarafından
Saç rengi mi değişmeyi düşünüyorum aslında omre var Sonra mide botox şu falan ama emziyorum hala
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Giyimle alakalı olabilir mi
(6,441 puan) tarafından
Ya elaleme ne bakıyorsun sen kendin için yap haaa sanki biz evde adriana limamıyız en son düğünde makyaj yapmıştım kasım ayında düşün insanlar dengesiz acımasız ama sen cidden yaş olarak küçüksün bebeğinde öyle hep süslen püslen çık dışarı
(87 puan) tarafından
Çalışyorum ben zaten hastane de çalışyorum insan içine çıkıyorum o yüzden üzülüyorum zaten herkes böyle düşünüyor diye
(6,441 puan) tarafından
Yok ya patavatsız birine denk gelmişsin sen öyle olsa koca hastanede de mutlaka biri dile getirirdi
(87 puan) tarafından
Bazıları söylüyor zaten geçen psikolog la konuştum çay içerken o dediki sen kendini nasıl görüyor sun bu önemli dedi
(6,441 puan) tarafından
Hiç takılma üzülme görmezden duymazdan gel hep
0 oy
tarafından

Hahahaha bende öyleyim canım. 24 yaşındayım. 175 boy ve 92 kg :D geçen kuaföre gittim şalvar yağlık ile gittim. Konu konuyu açıldı Kızla konusurken . Sence kaç yaşındayım dedim 32-33 dedi. Ben şok oldum :D yok kız 24 um dedim aaaaa dedi :D ben böyle mutluyum. Kimsenin ne dediği umrumda değil :D tin tin tin 

(87 puan) tarafından
Bende mutluyum kendimi seviyorum aslında ama böyle şeyler beni üzüyor ben 158 boy 68 kıloyum
tarafından
Elinde ise azmin gücün varsa yani kendine azıcık bak. Ben yapamıyorum mesela;)
(87 puan) tarafından
Maddi olarak bi sıkıntı yok ama ne bileyim azim yok galiba
tarafından
Ahaha al benden de o kadar:D içmediğim çay kür kalmadı ama yine yok yine yok :D zebellah gibiyim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
28 yaşında biri ne kadar yaşlı gostere bilir bence o kiz  saçmalamış 
(87 puan) tarafından
Tek o kiz da çoğu kişi böyle söylüyor
(6,919 puan) tarafından
Benden küçük arkadaşı kuaför de müşterinin biri annenmi demişti  şok olmustuk  ben 34 arkadaş 29 yaşındaydı bazı insanlar  abartıyor  boşver takılma
0 oy
tarafından
 yanı foto görmeden bışı diyemem tabi ama bazı insanlar yasından cok buyuk gosterebılıyor oyle olabılır mı dıye dusundum art niyetli oldugunu sanmıyorum oyleyse cıdden buyuk duruyosan oyle sanmıs ve masumca sormus olabılır.
(124 puan) tarafından
Tanıdığınız varda canim bilmeden birine torununuzmu diyebilirmisin 40 yaşında bile olsa? Şuan zaten millet otuzdan sonra evleniyor
(124 puan) tarafından
Hiçte kırk falan göstermiyor zaten en fazla otuz
(87 puan) tarafından
Sağ olun öneriniz varmı
(124 puan) tarafından
Hiçbir önerim yok böyle kalın heryasin ayrı güzelliği var
tarafından
tabıkı dememeli ben foto olmadıgı ıcın acaba cıdden buyuk gosterıyor da oyle mı sandı kı dıye sordum ama art niyetle sorduğu cok bellı cunku gayet annesı gıvı duruyor bebegın fotoda ne torunu ya sacmalamıs bencede oldugun gibi kal takma kımseyı
0 oy
(6,221 puan) tarafından

Torun mu:O

Resim atsana bir kız ne alaka torun yani

Bana da kardeşleriniz veya yeğenleriniz mi diyolar kızlarım için herkese ayrı bisey işte 

tarafından
Ayşenur sağol canım benim :*
(6,221 puan) tarafından
Oyy canımın içi ♥️ nasılsın kuzum
Müsait olunca anlatayım kuzum bir ara :)
Bu arada ikinizin de kandili mübarek olsun ♥️♥️♥️♥️♥️
tarafından
Elhamdülillah iyiyim canım benim sen de iyi ol inşallah Rabbim sıkıntılarını gidersin şu mübarek gecenin hürmetine ❤  senin de kandilin mübarek olsun güzelim ❤
(6,221 puan) tarafından
İnşallah bitanem inşallah ♥️♥️ içime öküz oturmuş da kalmıyor gibi bir his var:) :( değişik ruh hallerine girdim :)
♥️♥️♥️
(7,121 puan) tarafından
Kandiliniz mübarek olsun dualarınız en güzel şekilde önünüze gelsin inşallah
0 oy
tarafından
Canım karşıdaki kişi abartmış tamamen. Ben de büyük gösteririm yaşımdan. 40lı yaşlarda gösterdiğimi söyleyenler bile olur ama o halde bile çocuklarıma kimse torununuz mu demedi yani. Sen üzülme.
(87 puan) tarafından
Valla üzülmemek elde değil
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Çüşşş eminim o kadar da değildir. Abartmistir eminim . Yüz yogasıni bı araştır. Ben de usenmeyi bırakırsam ona başlamak istiyorum 
(87 puan) tarafından
Yüz yogası duymuştum hastanede çalışyorum doktorlarıma sorarım bi
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Kapalı mısın 

Görümcem kapalı yeğenine hediye alırken çalışan kadın ona da torununa mı alıyorsun demiş oda daha 23 yaşındaymış bazılarının kapalılara karşı kötü niyeti var öyle de olmuş olabilir 
(87 puan) tarafından
Yok canım açığım foto attim
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Bazi insanlar densiz oluyor ablamla aramızda 10 yaş var cocugun mu diye sormuşlardı ben küçükken
(11,217 puan) tarafından
Benden 6 yas kucuk kardesimi ablam saniolar. Krdedim hyr o benim ablam evli 2 de cocugu var bende daha bekarim der hatta.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ya insanlar buyuk kucuk gosterebilir ama yinede bu sekilde denmez. Kasitli mi yapti acaba buyuk yasta anne felan oldugunu mu imaa etmek istedi ki acaba
(87 puan) tarafından
Bu bugün yaşadığım bi olay ne niyetle söyledi bilmiyorum diğer garson kızlara söyledim oda ona söyledi gelip özür bile dilemedi
(11,217 puan) tarafından
Ya ben unide okurdum bir gun posta geldi mektup vericek bana vermedi resmi bir evrakti 18 yas ustu birine vermm lazim dedi ben 23 yasindayim zaten dedim inanmadi kimlik getrdim. Ben seni 15 sandim kusura bakma dedi. Mesela benim de hep oyle seyler zoruma giderdi herkes cocuk sanirdi.ama simdi 34 yasindayim hosuma gidio.
0 oy
(185 puan) tarafından
Gayet yaşınızı gösterıyosunuz. Her agzı olan konuluyor malesef.
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kız eltim 31 yaşında. Ben 28. Benden büyük olduğu bariz belli. Ama bana abla diyo :D hayır onu da geçtim. Kaynanam da bişey olsa ikimizle alakalı kıyaslancak. Senin yaşının verdigi olgunluk. O da senin gibi olur ilerde diyo :D hiç takılmam. Ama saçının rengini değiştir. Sarı her zaman makyaj ister yapmayınca da soluk gösterir.
tarafından
Bu nasıl şey hepsi mi kafayı yemiş kimliğini göster onlara ☺
(1,103 puan) tarafından
Kocamla bu duruma çok gülüyoruz. O da boşver saygıdan öyle diyodur diyo. Yeni gelin olur eltim bu arada. Onların yöresinde sanırım bu şekilde. bari yenge desin abla ne
tarafından
Aynen yengeyi anlarım da abla da olmaz yani . İlginçmiş ☺
(1,103 puan) tarafından
Bide cidden yan yana gelsen onun benden büyük olduğu net belli oluyo. Gerçi 2 çocuktan sonra bende bakimsizlastim ama. Yinede abla olcak kadar değil :D
(124 puan) tarafından
Valla çok tskiyosunuz bosverinya kim ne derse desin siz onların dediği gibimi hissediyorsunuz özgüvenli olun dik durun bosvedin yani ben kimseyi takmıyorum evli değilken hiç takmiyordum şimdi Gine biraz takıyorum:)))) insanlar ne der diye bakarsak hayatımız çekilmez bı hal alır insanın içinde bı stres yükü varsa atacak veya biri canninimi sıktı yüzüne solicen he bazen büyüğün oluuor susuyosun vallahi o arada susma işi biel bana göre değil ama mecburum bazen işte yoksa yani dışardaki o bu su canınızı sikamasin ya cidden koyverin gitsin ağzınıza ne geliosa kadın erkek farketmez
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Onu diyen kendşne baksın bence büyğk göstermiyon 
0 oy
(7,717 puan) tarafından
Bu fotoğraftakine bakarak daha çok otuz kırk yaş diyebilirim ben de çevremde gördüğüm insanlarla. Yani vücut tipi, bünye gibi etkenler olabiliyor yaşı büyük ya da küçük gösteren. Mesela bana da herkes kardeşin mi diyor kızım için. Bu da çok sinir bozucu emin ol. Doğurduğum çocuğun benim olduğunu ikna edemiyorum mesela insanları 
(124 puan) tarafından
Demekki genç gosteriyorsunuz ne güzel iste kızınız gibi duuruyorsankz daha ne :) siz öbür tarafından bakıyorsunuz kızıma yaşlı dediler tarafına ama bana genç gosteriyorsun dediler diye bakın olaya
(7,717 puan) tarafından
Hayır kızıma yaşlı dediler değil. Anneliğime inanmayan insanlar var demek istedim. O da çok koyuyor insana
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Evet yaşından büyük gösteriyorsun ama torunun mu diyen abartmış 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Gözlük kullansın onu söyleyen yiğen dese anlarım da saçmalamış 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 606 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 223 göst.