0 oy
1,202 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (87 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar 28 yaşındayım çoğu büyük gösterdiğimi söylüyor bugün bi yere kahvaltıya gittik kafe ye 18 aylık oğlum var orda çalışan kız torunuz mu dedi çok zoruma gitti ne yapacağım bi fikir verin

51 Cevaplar

0 oy
(693 puan) tarafından
Yok artık torunumun torunu deseydin tovbeee
-Reklam-
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Gayet kibar ve güzel bir bayansın. Büyükte görünmüyosun sadece giyim tarzını degistimelisin eğer degistireceksen
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Çüş deve ya torununuz mu ne haddine ya  terbiyesiz kimseye kulak asma cnm gayette güzel ve gencecik görünüyorsun  millete uysak ya mezarda yada bakırköyde olucaz
0 oy
(612 puan) tarafından
Bizim bı arkadasa da eşi için oğlunuz mu diye sormuşlar. İnsanlar acımasız ya ve hangi gözle bakiyorlar gerçekten bilmiyorum. Bir de ne alaka ya ne yapacak ki torunun olsa ona ne çocuğun olsa ona ne. Nesini merak etmis
(124 puan) tarafından
Ahlaksız köpekler onu soyleuen kesin bir kadındır ben öyle kadının gelmişim gecmisini yedi ceddini:))))))
(612 puan) tarafından
Anamm :)) kesinlikle hakettiler ama yazık ya kadın ne kötü hissetmiştir
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Basligi okuduktan sonra postun icerigine bakmadam 25 dedim bemce kesinlikle buyuk gostermiyorsnZ
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Olgun gözüküyorsun birazcık ama nene falan saçma olmuş biraz zayıflayıp saç rengi degişti rebilirsiniz beni yanlış anlama fikir olsun dıe söylüyorum sen mutluysan boşver insanları
0 oy
tarafından
Bemde 33 yaşındayım dışarı çıkarken pardesü giyiyorum baş ört de genellikle koyu renk oluyor kilolu yum da hep torunum sanıyorlar 20 aylık kızımı
(3,101 puan) tarafından
Inan bana bunu soyleyen giciklikdan diyordur kapalisin diye bende ferace giyerim 27 yaşındayım ama herkes daha küçük gösteriyorsun der markette biri bana teyze dedi ki o kadın rahat 40 45 vardı :) yani başörtüye gıcık kaptikklari için böyle konuşuyorlar
(124 puan) tarafından
O kadınları yakalasam keşke heoskni biyere kooyup cehennemi bu dünyada yaşatıp yaksam
tarafından
Valla genç görünmek için illa rengarenk  dar pantolon saçın ön tarafından Bi tutam açık şal, sadece popoyu örten Bi ceket mi yelek mi ne şeklinde giyinmek lazım ben baktım genel öyle
(3,101 puan) tarafından
Evet aynen öyle :)
0 oy
(302 puan) tarafından
Sarı saç herzaman insanı olduğundan daha olgun gösterir. Kilo herkesi olduğu yaştan daha yaşlı gösterir. Bunlar herkes için geçerli sadece sizin için geçerli değil. Saç renginiz doğal bi renk yapıp güzel bir kesim yaptırıp zayıfladığınızda daha genç görünürsünüz. Zayifladiginizda kiyafet tarzinizda değişir kendinize öz guveninizde gelir. Ben 105 kiloydum diox tea çayıyla 3 ayda 20 kilo verdim. Hamile kalınca çayı bıraktım. Emzirme zamanınız bitince alın kullanın tavsiye ederim hiç gerek yok mide botoksu olmanıza. 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Saçını koyu renk yap bence ayrıca onun ne haddine 
0 oy
(3,905 puan) tarafından
O da şeyini cıkarmış yani
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Siz o kıza sen bir doktora git ya körsün ya da bunama başlamış sende deseydiniz 
0 oy
(680 puan) tarafından
Torununuz diyecek kadar kesinlikle yaşlı gözüküyorsun ama 28 yaşına göre biraz daha olgun gözüküyorsun 30 fln
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Yok artik gözleri bozik heralde canim toeununuz mu diyecek kadar. 
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Abartmışlar tabi ki ama kilon var borazt zayiflasan saç rengini değiştirsen kestirsen daha genç durusun canım 
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Yoo alakası yok hiçte yaşlı durmuyorsun çok güzel bir yuzun var ama saç rengin seni biraz sert göstermiş saç rengini degistirebilirsin 
(1,198 puan) tarafından
Bacım derler de derler ne bakıyorsun sen onlara
0 oy
(5,108 puan) tarafından

Çok ayıp etmiş şimdi fotoğrafa baktım evet büyük görünüyorsun ama torunu olacak kadar değil kesinlikle.

0 oy
(802 puan) tarafından
Abartmis ya o kadarda buyuk gostermiyorsun belki 3 4 yas oda bende hep iri yapiliydim oldugumdanda buyuk gosteriyordum her zaman ilkokula giderken bile inanmiyorlardi bosver milleti sen mutluysan sikinti yok 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Yok artık daha  neler duyacagız, aman takma kafana yaşını gösteriyosun ne eksik ne fazla 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani oda abartmış en fazla otuz duruyorsun torun nere sen nere sen işini yap her boka burnunu sokma diyeydin ay ben senin yeirne sinir oldum
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Büyük göstermiyorsun aslında, biraz olgun duruyorsun. 

Ama bunlar, kilo, doğru saç rengi ve kesimi biraz da giyimle hafifletilebilir şeyler. Ama asıl senin kendinle ilgili ne hissettiğin önemli. Bu arada çocuğuna torun mu diyen arkadaş ne içtiyse bize de versin. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 669 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 236 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 803 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.