0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Bugün ki bugün içi çıktı ne yatıyor ne duruyor bugün bittim ya niye böyle oldu bu saat oldu hala ayaktayız 

5 Cevaplar

0 oy
(6,438 puan) tarafından
Bir yerimi ağrıyor acaba canım gazı mı var aç mı bi yıka masaj yap karnına uyutmaya çalış bazı bebekler de 40ı çıkana kadar böyle oluyor 40ından sonra rahatlarsınız
(1,629 puan) tarafından
Calpol werdim cay kaşığını ucuyla hemşire öyle dedi gazını çıkardım acaba sancısı mi var inşallah 40da rahat larim
-Reklam-
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Gazi vardır cnm damla kullaniyormusun karnına fln masaj yap 
(1,629 puan) tarafından
Kuzum herseyi yaptım çıkardı gazını rahatlıyor ama ağlamaklı
0 oy
(6,117 puan) tarafından
Kesin gazı vardır. 

Kıyamam kız sana niye böyle oldu demiş :D daha yenisin canım gaz olduğunu cozememissin ondan panik yaptın heralde.

Yarın gaz damlası aldır ver rahatlar. Ben çok gaz derdi gördüm 2 cocugumdada neler çektirdiler Allah biliyor
(1,629 puan) tarafından
2ci bebeğim ilki daha kötüydü buda ağlayınca eşimde hasta oldu vb şeyler söylüyor korktum birsey olucak diye
(6,117 puan) tarafından
Yok canım tamda gaz zamanı sancısı vardır.
0 oy
(7,166 puan) tarafından
Hasta değildir sadece gazı vardır. Sen çıkardım bitti sanıyorsun ama bitmiyor canım sancı yapmıştır. Emziriyorsan eğer rezene komyon çayı iç bebeğe de bir çay kaşığı verebilirsin. Yemeklerine de komyon kullan. 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Gaz varsa ondan yapabilir canım her yolu denediysen gene de rahatlamadiysa ayakta kollarinla destekleyerek yüz assa çevir sağa sola salla kollarını bi yandan da karnını ufala valla biz öyle basa çıkıyorduk gazla çok zor bi süreç Allah yardımcınız olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 168 göst.
0 oy
7 cevap 389 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,317 soru