+1 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler dün çok kötü bir gün geçirdim dün sabah kızım uyandi emzirdim altını filan değiştirdim üstünü degistircektim tamamen soydum kızımın yanında da abisi vardı kızim benjm yatağımın üstünde abisine oğlum kardeşine bak üst alicam dedim bu arada kızımın dolabı da yatak odamda yani sadece arkamdaki dolabı açıp alacaktım sadece 3 saniye arasında oldu hersey arkamı döndüm daha dolap kapağını acamadan güm diye ses kızım yerde ağlıyor yatağımda yüksek maalesef tam da parke ye denk gelmiş halisiz yere çok kötü düştü yerdeyken ağlıyordu hemen kucağıma aldım sakinleştirmek istedim tamam kızım geçti kızım bitti kızım diyerek bastım bağrıma sonra bir anda kızımın sesi kesildi bi baktım tüm vücudu kas katı kesildi göz bebekleri kaydı sadece beyazları görünüyordu aglamiyordu hareket etmiyordu ve bayıldı ben telastan bağıra bağıra üst katımda eltim oturuyor kızımı kucaklayıp koştum eltimin kucağına attım biryandan basbasbagiriyorum kızım gitti kızım gitti diye eltim kızımın qz bisey mincirmis hemen dilini kontrol etmiş yan yatırmış bide yüzünü yıkamış kızım kendine geldi ağlamaya ve hareket etmeye başladı şükür şuan bunları yazarken bile hüngür hüngür ağlıyorum daha snra doktora koştuk tabi hemen tomografi filan çekildi temiz dedi doktor ama kafasını vurduğu taraf hala şiş zaten mor da bide o taraf daki gözünde kayma var ve hala inanılmaz ağlıyor ve her ağladığında bayılacak gibi oluyor ama bayilmiyor doktor hersey temiz dedi ama ben kafayı yicem neden böyle qcaba diye ödüm kopuyor kaybetme korkusu sardı kalbimi yüreğim acıyor çok korkuyorum bu arada göz için randevu aldım gidicem doktora ben nasıl böyle bir hata yaparım nasıl abisine guvenrim hersey sadece 3 saniye içinde oldu ben suçluyum ve bu suçluluk duygusu da beni mahvetti sürekli ağlıyorum s.l.a.k kafam nasıl yaparım böyle bir hatayı sizce neden hala bayilavak gibi oluyor tekrar götürsem mi doktora ama tomografisi de temiz dediler 

11 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm ya. Yaşadığını korkuyu bir daha yaşatmasın Rabbim. Sen önlemini almışsın. Olmadı bide nörolojiye götür için rahat etsin 
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
Allah şifa versin tabikide başka doktora götür canım üzme olan oldu artık hepimiz anneyi neler neler yapıyoruz. Allaha emant çocuklarımı,z üzme allahim ömrünü uzun eylesin inşallah birseyi yoktur ..
0 oy
(4,091 puan) tarafından
Okurken cok uUldu cnim cik gecmis olsun gecen gun benimki de dustu 9 bucuk aylik yaninda vamasir katlirum dalmisim  oyle bir anda ahlamaya basladi  parkeye dustu. Ama park yatak ta vardi yatagimla park yatak arasina dusmus heralde hizini kesti o araya dusmesi. Cok sukur biraey olmadi goz kaymasi kusma  uyku hali  olmadi taravma sayilabilecek birsey bulgu yoktu dr goturmedim. Ama dikkat etmek lazim banada ders oldu anlik birsey bir saniyede bile oluyor kizim da 7 aylikken dusmustu kanepeden o ilk bbegim tecrubesizlik hemen kostuk doktora tabi. Kusma giz kaymasi uyku hali olmadikta getirmenize gerek yok demisti travma bulgusu yok demisti o yizden oglumda rahat davrandim goturmedim. Sen goz icin doktora hemen randevu al ilerlemesin rabbim sifa versin insllh
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Bu kadar kendine yüklenme olacakla ölecege  çare yok demişler rabbim beterinden korusun  bir daha ki sefere daha dikkatli olursun artık olan olmuş . Rabbim şifa versin korktuguna ugratmasin
0 oy
(11 puan) tarafından
Canim çok geçmiş olsun Allah bi daha yaşatmasın seni cokkkk iyi anlıyorum benimde kızım 3 yaşında parkta düştü  askılı cantasi vardı içine sert oyuncak meyve koymuş düştüğünde sert veyve karnına baskı yaptı kucağıma aldım kollarımda bayıldı anlattığın gibi cokk korkmuştum gitti die hamileydim ozaman gözümü acamiyodum bisi oldu diye eşim dilini kontrol edip biraz sarınca kendine geldi.bizde görürdük dr biraz kontrol altında tuttuk kusma tekrar bayılma olmadığından rahatlık uyutmadik bi süre dr coxuklarda canları cok aciyinca reflex olarak nefes almayı unutup soka girebiliyorlar  bi kac saiye sonra kendilerine gelirler dedi bazen olur korkulacak bisi yok demişti  rahatlamistik.rontgwn temiz cikmis tekrar bayılma herhangi kusma olmadıysa baş ağrısı filan korkma ins bisi olmaz Allah bi daha da o korkuyu yaşatmasın insss 
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Benimde geçen düştü direkt parkeye bişey olmadı çok şükür. İnşaallah senin bebeğine de bişey olmaz. Göz kayması varsa kafa travması geçirmiş demek ki kuzum ya. Ağlaması da korktuğundan olabilir sen bağırınca. Aklına geliyordur veya kafa değil de vücudunun bir tarafında kırık çatlak falan olabilir mi baktılar mı iyice. Göğüs kafesini kontrol ettin mi canım 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Okurken çok kötü oldum ya 

Çok geçmiş olsun canım benim oğlum da 9 aylık hayal bile edemiyorum bir annenin yaşayabileceği en kotu anlardan birini yaşamışsın. Kendini suçluma ama bence bir doktora daha götür gözlerinin tekrar kayması bana normal gelmedi 
0 oy
(16 puan) tarafından
Bebeğinizin durumu nasıl,bugün bende yaşadım yaşadıklarımızı ömrümden ömür gitti lütfen bilgilendirin canım yaniyo 
(93 puan) tarafından
Kizim şuan 16 aylik şükürler olsun ki sağlığı yerinde ama ne yazikki göz kayması devam ediyor şuan sadece göz kayması var şaşı bölümüne gidiyoruz onun içinde sizede çok geçmiş olsun durumu nasıl şimdi
0 oy
(703 puan) tarafından
Bunlari doktor onayli yazmiyorum oncelikle doktora goturmussunuz zaten buna guvenerek yaziyorum.Benim de aekadasimin oglu cok basit bir sekilde dusmustu ve anlik bayilmisti doktorlar sebebine bebekler şok halindeyken kendini kapatir kismi bayilma yaşar demisti ama tibbi adi neydi bunun unuttum,muhtemelem sizin bebeginize de bu durum oldu.Google dan bebeklerde şok bayilmasi vs yazin arastirin isterseniz.Gecmis olsun.
(5,406 puan) tarafından
7 ay olmus
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Çok üzüldüm.  İyi ki anlattın hepimize ders olsun hepimiz böyle şeyler yapabiliyoruz . Kendini suçlama.  Acaba ağlarken çenesi falan aciyor da daha mı çok ağlıyor diye düşündüm ama herseyi temiz çıkmış şükür 
0 oy
(336 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 572 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.
0 oy