0 oy
116 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Neden hep anne hakki çok araştırdım çocuk hakkıyla ilgili bulamadım anne ne yaparsa yapsın ben anneyim bana karşılik verirse kötü çocuk Allah acısını çikartacak mı oluyor .Neden yani bilen desin lütfen

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Böyle bir konuyu araştırmadım  ama kendimden örnek verirsem oğlum için gecemi gündüze katıyorum bütün hayatım ondan ibaret. Onun için çalışıyorum onun için varımı yoğumu ortaya koyuyorum bunu üzerinde hakkım olsun diye yapmıyorum çünkü öyle bir hakkım da yok onu bu dünyaya getirmeyi ben seçtim bütün herşeyiyle sorumluyum. Yarın birgün büyüdüğü zaman senin için söyle yaptım ben anneyim ben haklıyım demicem haksız olduğum zamanlar da olacaktır elbet.
tarafından
Annem bana her istediğini diyor acaba kalbi kırılır mı üzülürmü demiyor ya diyorum ki bilmiyor cehalet bilse boyle konusmaz sonucta annem cvp vermiyorum.Ama bazen o kadar cok ustume geliyor ki dayanamayıp cvp veriyorum kendi dediklerini unutup sen bana böyle dedin diyor.Allah bunun acısını senden çocuklarından çıkartacak diyor .ben kendimi bildim bileli annem hep beddua eder .Hayatımdan çıksın konuşmak istemiyorum ama yinede Allahtan korkup arıyorum .ne doğum ettim geldi ne hastalandim geldi sadece telefon üzerinden var ondada böyle yapıyor yoruldum artık ya
-Reklam-
0 oy
(7,913 puan) tarafından
Bende annemle.hic anlaşamayan biriyim benim annemde bana neler der kızınca sonra hiç bişey olmamış gibi tekrar konuşuruz ben ona çoğu kez dedim piskoliga goturuyumseni diye kabul etmedi öfke problemi var bir anda sinirlenip herşeyi konuşabiliyor sonra birbirimize giriyoruz bekarken çok kavga ederdik şimdi evlendim ya okadar etmiyoruz telefonda iyiyiz ama. Yanyana gelince okadar iyi olamıyoruz 
tarafından
Aynı durum Ne yapacam bilmiyorum usandım artık
(7,913 puan) tarafından
Uzak dur mesafeli ol biraz arama sorma değere binersin aynı yerdemi oturuyosunuz
tarafından
Yok gurbetteyim canım mesafeliyim uzun zamandir ama yok yani olmuyor düzelmiyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 918 göst.
0 oy
9 cevap 329 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 393 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy