0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından

3 ay önce aldatıldığımı öğrendim oğlum o zaman 19 aylıktı şimdi 22 aylık.. Ben ve oğlum annemlerdeyiz 3 aydır..  03.03.2023 tarihinde de resmi olarak boşandık.. Evlilikle beraber 12 yıl süren ilişkimiz, verdiğimiz mücadele, çaba,emek 10dk da bitti kızlar..  En çok oğlum için üzülüyorum, onaa baktıkça vicdan azabı çekiyorum hoş benim vicdanım rahat ama annelik öyle bir duygu ki . Nasıl anlatsam bilemedim.. :(

Bundan sonra ki süreçte oğlumla huzurlu bir hayat tek temennim.. Dualarınıza ihtiyacım olacak.. Hepinizden Allah razı olsun şimdiden.. ❤

20 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kadınları aslında güçsüz sanıyorlar Bütün hayallerimizden  emeklerimizden 10 dakika vazgeçiriz sen güçlüsün yeni bir hayat daha tecrübeli daha emin daha anlamlı günlerin sen ve oğlununun olaacak  inşaallah 
(28 puan) tarafından
İnşallah..  Çok teşekkür ederim ❤
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbım yar ve yardımcın olsun 
(28 puan) tarafından
Amin.. Allah razı olsun
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Rabbim evladının ve senin yardımcınız olsun inşallah. Sağlıklı,huzurlu güzel günler geçirmenizi dilerim ❣️
(28 puan) tarafından
Amin.. Allah razı olsun ❤
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Rabbim yolunu bahtını açık etsin. Bundan sonraki ömrün geçirdiğinden daha hayırlı olur insaallah hem senin hem oglun icin. 

Anlaşmalı mi boşandınız.
(28 puan) tarafından
Evet anlaşmalı boşandık.. Cekişmeli açmıştım ama uzasin istemedim bir an önce defolsun gitsin hayatimdan istedim anlaşmaliya çevirdim..  

(4,960 puan) tarafından
Annenin evinde nasılsın?  Çalışıyor musun evde misin
(28 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Annemin evin de ilk zamanlar zorlandım kendi düzenimi aradım ister istemez ama alıştım şimdi.. Şu an çalışmıyorum annem çalışan bir kadın ben ona çık ben çalışayım dedim o da çocuk küçük babasını görmüyor fazla şimdi senden de bir anda ayrılmasın bir süre idare edelim boyle dedi..   Bir süre sonra çalışmaya baslicam..
(4,960 puan) tarafından
Rabbim annenden razi olsun. Annen ve sen mi yaşıyorsun sadece. Rabbim imtihan ediyor,o imtihanda yardim da ediyor
(28 puan) tarafından
Annem babam ben ve oglum  :)   Allah büyük bir şekil de yolumu açtı daha da iyi olacak inşallah..
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah büyük sabır gerektiriyor.. dayanma gücün olsun umarım..

Bende bu surecteym asla geçinemiyoruz 10 aylık oğlum var ona bakınca yüreğime sızı giriyor vazgeçiyorum:(((
(28 puan) tarafından
Amin.. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Seni cok iyi anlıyorum, o süreci ben zor atlattım hala atlatmış değilim ama oğluma baktıkça ağlamıyorum artık mesela ilk zamanlar hep ağlardım..  Bundan sonra o mutlu olsun diye herseyi yapicam, hayatım onun..
tarafından
Umarım Rabbım seni oğluna oğlunu da sana bağışlar. Onlar cok masum..
İnşallah çok mutlu olursunuz
(28 puan) tarafından
0 oy
(826 puan) tarafından

Bundan sonraki hayatın çok çok güzel olacak eminim . 

Kendine olan saygımdan dolayı gerçekten seni tebrik ediyorum.  Bende aldatıldım bosandim , hayat bitmedi çok da güzel bir başka boyutta başladı. Her zaman iyi ki dedim iyi ki kendimi ömür boyu bir karanlığa itmedim,  iyi ki ozsaygimi yitirmedim.  
Sende hep iyi ki diyeceksin , geçmiş olsun canım 
(28 puan) tarafından
Insallah canım..  Bundan kuşkum yok aslın da, bosanirken bile en ufak bir pişmanlık hissetmedim sadece oglum için burkuldu biraz içim ama bu da geçecek zamanla inanıyorum..
0 oy
(5,132 puan) tarafından
En doğrusunu yaptın. Zordur ama yıllarca aldatılmayı ve ona rağmen onun karısı olmayı kabul etmedin, sen başardın. 
(28 puan) tarafından
Edemezdim..  Daha da iyi olacak inancım tam..
0 oy
tarafından
Hayat sana oğlunla beraber güzel imkanlar sunsn oğlun senin gün ışığın olsun ❤
(28 puan) tarafından
Amin.. Çok teşekkür ederim canım..  Allah razı olsun ❤
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Öncelikle seni Bi kadın olarak tebrik ediyorum Bi defalık oldu yok fizikseldi yok duygusallık yoktu vs vs diye saçmalayıp kendini kandırmayıp gururunu ezdirmedigin icin kadın biraz güçlü biraz cesur olsa erkekler asla tepemize bu kadar çıkamaz yeni hayatında bolca basarilar Allah bahtını yolunu rızkı kapını açık eylesin 
(28 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok teşekkür ederim.. Bu tür yorumlar beni nasıl motive ediyor bilemezsin.. Aldatmanın fiziksel bilmem nesi yoktur benim için aldatma aldatmadır.. Affı da olmaz.

Amin.. Allah razı olsun canim❤i
0 oy
(3,244 puan) tarafından
İnşAllah herçey senin için güzel olur
(28 puan) tarafından
Insallah canım..  Allah razı olsun ❤
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun bundan sonrası çocuğun ve senin için güzel olur inşallah 
(28 puan) tarafından
Insallah canım..  Allah razı olsun
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Geçmiş olsun herhangi bir talepte bulundun mu?

Benimde çekişmeli ama ben hala korkuyorum çocuklarım çok küçük 4 tsne bana vermzlerse die korkuyorum
(28 puan) tarafından
Ben anlasmaliya çevirdim belirli bir miktar nafaka istedim oglum için, oğlumun velayeti ve evde ki eşyaları istedim.. Eşyaları satıp oglum için birikim yapicam.. Hepsini kabul etti..
(4,101 puan) tarafından
Nafaka ne kadar alıyorsun peki
(28 puan) tarafından
Şimdilik 5 bin dedik
(4,101 puan) tarafından
Benimde 4 çocuğum var onlar için ne kadar talepte bulunablrm
0 oy
(17,737 puan) tarafından

Güç sende artık Allah yardımcın olssun <3

(28 puan) tarafından
Amin canım. Teşekkürler
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Keşke herkes bu kadar güçlü olabilse. Rabbim sizi her daim korusun güzel hayat sunsun oğlunuz ve size. 

Buradaki bir çok kadına örnek olsun postunuz. Aldatılıyorum ama demeyi bıraksınlar. 
(28 puan) tarafından
Aması olmaz bana göre bu işin ama tabi kim ne yaşıyor bilemeyiz.. Benim ailem bana destek oldu olmayanlar nasıl bir yol izleyebilir bilmiyorum.. Allah herkesin yardımcısı olsun..

0 oy
(119,282 puan) tarafından
gecmis olsun oglun icin uzulme aksine sevin annesinu aldatan adamin catisi altinda yasiyip hep huzursuz kalcana annesinin boyun eymemesinin dik durusunun gururunu yasar allah yolunu bahtinu acsin onune hayr kapilar riziklar acsin o kucucuk oglunun hatrina rabbim sana bolluk bereketlik versin
(28 puan) tarafından
Amin canım..  Allah razı olsun ❤
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Rabbim bahtinida guzel etsin yavrumun dilerim daha guzel gunleriniz olur sabrini artirsin dayanma gucu versin tez zamanda unuttursun kotu gunlerini canim 
(28 puan) tarafından
Insallah canım..  Allah razı olsun❤
0 oy
tarafından
Nasıl bir delikanlısın kız sen. Helal olsun sana. Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin. Bool mululuk huzur ve sağlık versin size. 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım..  Allah razı olsun❤
0 oy
tarafından
Üzülme ogluna bak dik dur kimse boşanmak için evlenmez bende boşandım 3 aylıktı oglum suan 22 aylık bende 20 yasındayım
(28 puan) tarafından
Allah senin de yardımcın olsun canım.. Evladınla hep mutlu ol inşallah..  Sağlık huzur diliyorum ❤
tarafından
Cok tesekkur ederim sana da inşallah
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Aldatılsam ve boşansam asla kendimi suçlamam hatta gurur duyarım. Kendime olan saygımı kaybetmediğim için. oğlum açısından da öyle babasına düşman olması için dolduruşa getirmem. Oğlum benim yüzümden babasız büyüyor diye düşünmem babası bizim hayatımızda olmayı tercih etseydi olurdu derim. Medenice ayrılırım oğlumla yoluma bakarım gerçek bir baba ise çocuğu bırakmaz zaten oğluna babalık yapabilmesi için illa evli olmanız gerekmiyor 
(28 puan) tarafından
Elbette öyle.. Bazen çocuğuma baktığım da olumsuz şeyler düşündüğüm oluyor.. Hersey çok yeni duygularım çok değişken malesef.. duygudan duyguya atlayabiliyorum  ama bildiğim tek şey var evladım.icin herseyi yapabileceğim..
(12,995 puan) tarafından
Sen iyi bir annesin canım anne oğul siz birbirinize yetersiniz. Oğlunun baba sevgisinden mahrum kalmaması da eski eşinin elinde azıcık adamlığı kaldıysa senden ayrıldı çocuktan değil bunu aklında tutsun
(28 puan) tarafından
Bugune kadar görmek istedigin de hiç engellemedim.. Onun için değil oğlum için yaptım bunu..
0 oy
(7,594 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun umarım ailen canı gönülden size sahip çıkmıştır sende bir işe girip ayaklarının üzerinde durmaya bak hem kafan dağılır hem evladına,ailene daha faydalı olursun.
(28 puan) tarafından
Çok şükür ailem hep destek oldu hala da oluyor.. Aynen öyle canım..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 226 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 283 göst.
29 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 698 göst.