0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Rahat edemediğim için midir nedir bilmiyorum. Eşimin ailesi geleceği zaman içim bi tuhaf oluyor. Kötü insanlar değiller onları olduğu gibi kabul ettim ama geldikleri zaman bi endişe bi değişik oluyorum. Gelmiyoruz işimiz çıktı dediklerinde anlamsız bir sevinme oluyor. Neden böyleyim diyr kendimi sorguluyorum. Ailem gelince böyle değilim. Bu halim beni rahatsız etti canlar. Sizde böyle oluyor musunuz 

9 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bende ailesi değil de eşimin erkek kardeşi geldiğinde öyle oluyor 
(1,618 puan) tarafından
Neden acaba ya
(5,108 puan) tarafından
Ben elimin bazı huylarını sevmediğim için biraz içim daralıyor mesela bir eltim daha var aynı şehirde yaşıyoruz bize gelmek yerine oraya gittiklerinde mutlu oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki henüz benimseyememissindir 
0 oy
(3,011 puan) tarafından
Bişeylerinden soğumuşsundur ben de eşimin kız kqrdeşinden soğudum ama eşim yollamıyor onu :((( onu görünce huzursuz oluyorum anlamıyor
0 oy
tarafından
Eşimin annesi geleceği gün stres basıyor. Sevmiyorum kendisini yaşananlar ağir. Yani öncesinde delirirdim, kalbim falan sıkışırdı. Şimdi yavas yavas geçiyor görmüyorum artik kendisini. Oturup oturup gidiyor. 
(326 puan) tarafından
Aynı ben bende öyleyim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yani Bi tuhaf olmuyorum ama geldiklerinde de agirlarim aynı şekilde kaynanam 5 gündür bende idi mesela bugün gitti.gittiginde rahatlıyorum. Ha onun yanında kasmam germem kendimi sakınmamda rahatimdir.  Ama off aman gitse diye gözünün içine bakiyom;))
0 oy
(229 puan) tarafından
Bende senin gibiyşm ben zamanında birleyler yaşadığım için yüzlerini dahi görmek istemem ama ailemden gelen oldu da mı yibe senin gibi hissediyorum sebebide eşimden dolayı ha ailesi geldi mi dört dörtlük ağırlarım ama  işte aması var... 
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben genelde eşimin tarFindan sevmediğim kişilerle gorusirsrk oluyordu .carpinti gibi nefesim  daraliyordu  zamanla geçti artık  kayinvaldene gittigimde kimden hoslanmiyorsam o kişiyi çağırma diyorum 
0 oy
tarafından
Canım bende aynı sen gibiyim 1.5 senelik Evliyim alışamadım henüz o yüzden öyle oluyor tedirgin oluyorum yemek konusunda daha cok
(1,618 puan) tarafından
Kız bide gelmezler gelmezler pat diye gelirler ev dağınık olur pis olur ayy bı utanıyorum ki
tarafından
Geçen hafta aynı böyle durum yaşadım saat 4 5 gibi eşimi aramışlar biz geliyoruz diye yemeğe bide Allahtan evim derli topluydu bide akşama ablamlar gelecekti neyse geldiler falan sonra teyzenleri falan cagiricaz yemeğe dediler bi çorba pilav yaptım içir zıvır daha biseyler koydum kaynanam yemeğiyle gelmiş Allahtan tirit yapacak malzemeyi falan getirmiş 14 15 kişi ağırladım o gün kendi annemler falan geldi ben henüz çok kişiye yemek yapmadigimfan tedirgin oldum bide orucluydum
(1,618 puan) tarafından
Oruç da etkilemiş canım. Benim kaynanam temizlik takıntısı olan bi insan o yüzden de tedirgin oluyorum herşeyi inceliyor
tarafından
Orucunda etkisi var Bide ben her geldiklerinde tedirgin utangaç biriyim biraz alışamadım daha oysaki yanlarında 3 ay kaldım ama işte yinede öyleyim
0 oy
(245 puan) tarafından
Bende aynı oluyorum. Kaynanaö felan geleceği zaman aşırı geriliyorum, sinirleniyorum, bi tuhaf oluyorum. Aslında seviyorum kendisini ama geleceği zaman kendimi kötü hissediyorum.gittiği zaman da neden böyle hissediyorum diye üzülüyorum. Bana hiç zararı yok sağolsun. Geçmişte çok soğudum ondan ama şimdi seviyorum. Belki kalbimin kırıklığı grçmemiştir

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 550 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 642 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 213 göst.