0 oy
828 göst.
Diğer kategorisinde (491 puan) tarafından
Aranızda bu şehirlerden birinde yaşayan varsa bilgi verebilir misiniz ? Tayinciyiz . Yardımcı olursanız sevinirim . Gidilir mi sizce buralara ? Yaşamak için nasıl yerler ?

14 Cevaplar

+1 oy
(25 puan) tarafından
Canım biz Kars'tayz çok güzel yer ama meslek ne ona göre bilgi vereyim
tarafından
Canı sıkılıyor her kimse oyun oynuyor kendine
(491 puan) tarafından
Polis canım.
(25 puan) tarafından
Yani iş yonunden rahat canım çok gelişmiş değil ama yazdığın diğer illere nazaran en iyisi kars
(491 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağ olasın . Hastane de benim için çok önemli gebeliklerim riskli geçiyor
(25 puan) tarafından
Özel muayenehane var canım kadın dogum
-Reklam-
+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Bayburt insanı on nuaradır
+1 oy
(1,944 puan) tarafından
Iğdir memleketim bence yazin en başa küçük bir sehir ama çevre edinirsen gayette yaşanabilir. Hastanenin onemli olduğunu soylemissin senin için bir tane özel hastanesi var. Bir tane kadin doğum doktoru var özel muananesind3 hasta kabul ediyor ama alaninda cok iyi bizimkiler ona gidiyorlar
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Polis mi Asker mı canım bizde tayinciyiz bu sen inşallah. İller hakkında bilgim yok ama bilen biri çıkar umarım 
(491 puan) tarafından
Polis canım. Sen ? Mecbur yazacağız bi yerleri hakkımızda hayırlısı olsun
(2,301 puan) tarafından
Aynen canım bizimde polis bakalım inşallah hayırlısı daha biz hangi illeri yazarız onu bile düşünmedik
(491 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun canım
0 oy
(3,404 puan) tarafından
Ben  olsam hiçbirine gitmem yaşanacak  yer değiller  geriye ardahan  belk8
(491 puan) tarafından
Bende anlamadım kim neden uyarı veriyor
(491 puan) tarafından
Mecbur yazmak zorundayım bi yerleri :/
(3,404 puan) tarafından
Acaba nerde hakaret etmişim uyarı almışım
(3,404 puan) tarafından
Eniştem ardahanda  polisdi güzel yer diyordu   cnm  kars çok soğuk bayburt küçük yer
(491 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağ olasın :)
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ardahan sakın bi yer ama alışveriş sosyal hayat yok yazın güzel kışları soğuk  ama kendi halinde bir şehir 
(491 puan) tarafından
Büyük ihtimalle yazacağız burayıda canım
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Iğdır ve Ardahan i biliyorum bu iller arasından ikisi de güzel sakin. Yazın bile akşamları soğuk yorganla uyurduk biz Ardahan da soba da yanardı öyle bir şehir nereden gideceksiniz mesela biz İstanbuldan gitsek zorlanırız buraya herşeyin elimizin altında olmasına alışkınız ama oralar biraz daha sakin 
(491 puan) tarafından
Ankara'da yaşıyoruz canım. Bizim için de zor olacak ama mecbur seçeceğiz bi yerleri :(
(14,033 puan) tarafından
İnşallah gittiğiniz yerde çok mutlu olursunuz
(491 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun canımm inşallah ♡
0 oy
(400 puan) tarafından
Karstayim yani kışları soğuk olsa da iyi yer
0 oy
tarafından
Bayburt güzel ama küçük bir yer ordakiler genelde Erzurum'a geliyor hastane vs için Kars daha gelişmiş bunlar arasında 
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Bizde bu sene tayinciyiz. Rabbim hayırlısını versin umarım güzel bir yer çıkar.
0 oy
(2,211 puan) tarafından

İyi akşamlar, benimde ilk görev yerim canım Ardahandı. Havası buz ama insanları sıcaktı. İstanbul doğma büyümeyim aslen de karslıyım. Kars Ardahan’a göre biraz daha büyük. Yazdığınız illerin hepsini gezme fırsatım da oldu hepsi çok küçük sakin şehirler. Şimdiden Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Ardahan yada Karsa gidersiniz kaz yemeyi ihmal etmeyin :) 

0 oy
tarafından
Iğdırlıyım güzel sakin küçük bir şehir herşey ucuz diyebikirim büyük şehirlere göre ama gezilecek yer yok
0 oy
tarafından
Bir suru yazacak yer var cnm niye soguk yerleri aklina getirdin. Ornegin mardin urfa siirt sirnak 
0 oy
(567 puan) tarafından
Nereyi yazdınız biz ığdır'a geleceğiz eğer igdirdaysaniz bilgi almak isterim 
(491 puan) tarafından
Şanlıurfa çıktı bize

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mami (567 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 299 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep Osman (16 puan) tarafından soruldu

380,239 soru

11,384,174 cevap

34,884 kullanıcı

...