0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kizlar ben aile apartmanında oturuyorum en uste ben alta elti en aşağıda babam ve kaynım eltimle konuşmuyorum kadın beni itti ve telefonda  engelledi iftar vermek istiyorum ama eltimi cagirmadan babam ve kaynım olur mu bayramda görmezsem olur mu ne yapacam bilmiyorum nasıl davranmam lazım görürsem ne yapayım 

3 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Küslükte ilk adımı atana o kadar çok sevap verilir ki. Güzel ayın hürmetine hem oruçlu hem sevap yüklü günü boşa vermeyin bence. Siz davet edin gelirse evinizde bereket artar gelmezse de zaten sevabını almış olursunuz. 
(1,541 puan) tarafından
Canım ben özür dilemiştim konu kapandı biliyordum sonra kadın yine kavga çıkardı beni itti  bu sefer hiç birsey yapasım gelmiyor
(2,537 puan) tarafından
Yine adım atın zaten sorunu varsa gelmez sizden de büyüklük kalkmış olur. Dünya telaşımız o ladar fazla ki en güzel aydayız sevabını kaçırmayın bence.
(1,541 puan) tarafından
Bakalım kararsizim
-Reklam-
0 oy
(441 puan) tarafından
Ev senin evin istedigini çağırırsın istemediğini cagirmazsin. Kimse de sana onu çağır diyemez sorunlar ortada  ayibı olmaz yani ha diyen olursa çağır inu da ayıp diye ne yaşadığımızı unuttunuz galiba diyerek  net ve kesin bir sekilde terslerdim ben olsam. Ha bayramda babanızın evinde karsilasabilirsiniz onu engelleyemezsin ama ben olsam hiç bozuntuya vermem sanki o yokmus gibi davranırım ters bi sözü olursa da usturuplu cevap veririm çıkar giderim eve bayram diye uzatmam.
(1,541 puan) tarafından
Aşağıda toplamıyoruz ve onu görmek bile istemiyorum itti beni çünkü
(441 puan) tarafından
Canım bende gorumcem ile görüşmüyorum hatalı olan o herkes biliyor ama herkes benden adım bekliyor büyük o diye. Bende dedim büyükse büyüklüğünü bilecekti bir daha bana barışın git konuş demeyin diye tersledim. Daha sonrasında aynı ortama sokmaya çalıştıkların da da bir daha beni onun bulunduğu ortama çağırmayın diye kesin bir şekilde söyledim. Zaten evime de gelemez eşime de net bir şekilde bu konuda tavrımı koydum. Seninde yapman gereken eğer konuşmak görüşmek istemiyorsan sana gorusturmek için gelenlere net tavrını koymak olacak
(1,541 puan) tarafından
Eşime dedim bende özür bekliyorum dedi
0 oy
(3,198 puan) tarafından
İşte bu yüzden aile apartmanını hiç tercih etmiyorum
(1,541 puan) tarafından
Ya herşeyi dinliyor ve ben usteyim onlar sesleri banada geliyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,220 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Haticehasan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy