+2 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kardeşimin yüreği 3. Kez yandı çocuğu vefat etti melek oldu gitti Rabbim  emanetini aldı cennetine ablasının abisinin yanına. Kardeşime dua edin ne olur sabır versin Rabbim yüreğine merhemini sürsün. Dua belki hafifletir acısını :((((

30 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Allah hepinizden razı olsun dualrınızı ulastırsın Rabbim sakinlik versin yüreğine. Topluca cevap veriyim hastalıklarının  tanısı yok ismi yok tedavisi yok. En son genetik dendi ama onunda ismi yok yani
-Reklam-
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaa :( Rabbim sevgisi kadar sabrını versin ne büyük imtihandır çok acı 
tarafından
Çok büyük acı çokk :(( yoldayım sabaha yetisirim anca kardeşime :(((
(7,121 puan) tarafından
Of ya nazardan mı ki acaba hastalıkları mı var oy nasıl acı bu nasıl yangın . Rabbim sabır versin sizlere ablana da inşallah ya .
+1 oy
(1,138 puan) tarafından
Nasıl yani 3 4 yaşına kadar yaşayıp vefat ediyor derken? 3 çocuğu da mı aynı oldu.

Hastalıkları mi vardı acaba doktorlar ne diyor ki.Allah sabır versin çok zor
0 oy
(99 puan) tarafından
Allah verdi alllah aldı alalh metanet versin kardeşine nasıl oldu
tarafından
Çocukları 3 4 yaşina kadar yaşıyo sonra fenalaşıp yoğun bakıma girip vefat ediyolar. Ilki 1 sene 2. 3 ay buda 1 ay kaldı yoğun bakımda
tarafından
Ay Allah'ım bu nasıl bir imtihandır. Allah sabırlar versin. Çok çok üzüldüm :((
(3,055 puan) tarafından
Canım bu bana pek normal gelmedi Allah korusun ama büyü filan muska olabilir mi
0 oy
(68 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çok ederiz dua gerçekten çok zor bir durum üç evladını dami kaybetti ben mi yanlış okudum acaba 
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Ahhh ya Allah gani gani sabırlar versin özel değilse nasıl oldu 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Allah sabir versin canim
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Rabb'im sabırlar versin inşallah:(
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Düşük mü yaptı:( Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasıp etsin inşallah 
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Allah'ım sabirlarini bol versin ☹️
0 oy
tarafından
Canım üç çocuk nasıl olur yürek nasıl dayanır ah Allah bu acıyı kimseye yasatmasin çok zor Allah binlerce sabır versin
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Tövbe yarabbim bu düşük yapmaya ya da ölü doğum yapmaya da benzemez onca anı hatıra 3-4 yaşına kadar yaşayıp ölmek çok zor çok Allah sabır versin. Bu dünya da cehennemi yaşıyor resmen. 
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Rabbim büyük sanırlar versin 

Sağlık sorunları öo vardı çocukların
0 oy
(688 puan) tarafından
3 tane 2 4 yaşına kadar yaşıyor demişsiniz Allah peygamber sabrı versin çok zor çünkü ne desem bilemiyorum 
0 oy
(645 puan) tarafından
Allah'ım sabrını versin inşallah gönlüne ferahlık versin Rabb'im 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ne kadar acı bir imtihandır ya Rabbım insallah gerçek dünyada mükafatını versin 
0 oy
(4,927 puan) tarafından
Çok zor rabbim bir daha yaşatmasın,sabırlar versin inşallah genetik hastalıklari falan mı var 3 üde 3-4 yaşına kadar yaşıyor yazmışsınız 
0 oy
(802 puan) tarafından
Çok üzüldüm kardesin icin 3 tane meleği cennette onu bekleyecek Rabbim kimseye yasatmasin boyle bir aci. Belki yeri degil suan ama sansar bogmasi mi oyle birsey duymustum teyzem cocuklari olduktan sonra hep bir hocaya gidip okuttu kaynanasinin dogup vefat eden cocuklari olmuş oda bu yuzden okutmuş bebeklerini. Kucuktum bunu duydugumda o yuzden fazla hatirlayamiyorum
tarafından
Neler yapmadılar ki kime gitmediler  hocalara şeyhlere muskalar türbeler kurbanlar adaklar aklınıza gelebilecek herşey
(802 puan) tarafından
O zaman bulamadiklari bir hastalik var :( çok uzuldum ya Rabbim kimseyi sinamasin boyle bir aciyla
0 oy
(5,235 puan) tarafından

Allah sabır versin ne kadar zor ya :'(

0 oy
(2,687 puan) tarafından

Rabbim sabrini versin allahim dayanma gucu versin melek olmuş kuzular  şefatcisi olsun insallah rabbim kalbinin acisini dindirsin insallah uzaktan biz okuyunca yaniyoruz rabbim yasayan ne haldedir sen buyuksun kalplerine sakinlik ver :'(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 199 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 503 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Elham mirza (95 puan) tarafından soruldu
+3 oy
40 cevap 720 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mestan_00 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 338 göst.